Bukiety i wiązanki ślubne - mega-galeria

Strona
z 214
Poprzednia Następna

pantera83

Żona, Warszawa

A podobnież róż się nie powinno mieć na ślubie... jakiś zabobon pamiętam, że jest z tym związany... tylko szcerze nie pamiętam dlaczego :)Ale teraz w wielu bukietach są róże. Ja uwielbiam róże i storczyki...to chyba najpiękniejsze kwiaty.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja wiem, że napewno nie powinno sie miec żółtych tulipanów na ślubie bo zwiastują rozstanie ;P

I pereł też nie bo zwiastują łzy. Ale ja do takich zabobonów podchodzę z dystansem ;)

Bardziej patrzę na to pod katem tradycji, np. coś niebieskiego na szczęście - niebieska podwiązka. Wiem, że kawałek gumki na nodze nie zagwarantuje nikomu wierności partnera ale to już tradycja jak biała suknia ;)

LadyJ

Żona, Warszawa

nie wierze w zabobony :D

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

nie wierzę w zabobony ;-)

kto wierzy w gusła temu d*** uschła :P

Fantusia

Żona, Warszawa

Witam,

 

Ma ktoś może pomysł na bukiet  słonecznikami? Zależy mi na połączeniu słonecznika z kwiatem granatowym (nie znam sie na kwiatach)... a nigdzie nie moge takiego polaczenia znaleśc proszę o pomoc :( czas mi ucieka a pomysłu brakk :(

Elenor

Żona, Warszawa

Fantusia

Znalazlam cos takiego

wilcza_jagoda

Żona, Warszawa

tutaj są ciekawwe inspiracje - także dekoracji :)

 

 

https://www.pinterest.com/search/pins/?q=sunflower%20blue 

Elenor

Żona, Warszawa

Wilcza_jagoda 

Ale zarąbiste masz jeszcze coś takiego w innych stylach?

trilli

Żona, Warszawa

piekne wszystkie bukiety..ja planuje bialo rozowy i mieszany :)

Elleqa

Żona, Warszawa

Elenor, piękne te bukiety, wszytskie trzy;)

wilcza_jagoda

Żona, Warszawa

Elenor - wystarczy założyc bezpłatne konto i wyszukiwac inspiracje na jaki tylko temat chcesz :D jedyna rada najlepiej wpisywac hasła po angielsku bo u nas to mało znana stronka :) Ja juz całe wesele tam mam zapisane :D tj inspiracje  i plany ;) polecam serdecznie bo mozna znalęźć dużo fajnych i nieoklepanych dekoracji itp

Elenor

Żona, Warszawa

Własnie musze spróbować w weekend i poszperać :D

MagdaiArtur

Żona, Warszawa

Dowiedziałam się od pani w kwiaciarni że bardzo wytrzymałe są gerbery, ale nie wiem co myśleć o tych kwiatach.Chyba nietypowe jak na bukiet?

goshia

Żona, Warszawa

Polecam zrobić bukiet samej, bo to całkiem przyjemne (o niebo tańsze) i zawsze możecie się chwalić własnoręcznie wykonanym bukietem. Hortensja + róża chińska wytrzymały i były piękne :)

Od samego początku taki bukiet był wymarzony i wymyślony,ale Pani w kwiaciarnki chciała za niego prawie 200,00 złotych. Nie wiem czemu na hasło "ślub" wszystkie ceny tak windują....

Ten który widać na obrazkach kosztował 50,00 złotych a "składników" starczyło na jeszcze jesden dla świadkowej i dwa bukieciki do butonierki dla Pana Młodego i świadka ;)

 

https://goshiatravels.wordpress.com/tag/bukiet-slubny-diy/

 

Volciak

Żona, Warszawa

Też mi się podobają słoneczniki - świetnie komponują się z polnymi kwiatami. Można też dodać inne drobniejsze kwiaty. Ja miałam podobny bukiet do tego:

http://kwiaciarniastrzegomska.pl/kwiaty-na-slub/wiazanka-slubna/

Połaczyłam słonecznik z delikatnymi goździkami, gipsówką i tulipanami. Wyglądała prześlicznie. Dodatkowo mieliśmy w kościele słoneczkini z długimi łodygami umieszczone przy ławach. Efekt niesamowity :)

Natalia1993

Żona, Warszawa

Na pewno już ktoś zadawał to pytanie lecz mogło ono zniknąć w morzu wpisów :) Ile czasu przed ślubem należy  zamówić w kwiaciarni bukiet ślubny oraz bukiecić dla Pana Młodego i świadków do kieszonki? :)

wilcza_jagoda

Żona, Warszawa

o to najlepiej zapytaj w kwiaciarni, w której chcesz zamawiać ;) różne kwiaciarnie mają różne obłożenie.

Natalia1993

Żona, Warszawa

Prawdo podobnie będziemy mieli kwiaciarke znajomą mamy mojego Narzeczonego bo pracuję w takim zakładzie gdzie jest na codzień do czynienia z kwiatami więc będzie dobrze :)

sweetP

Żona, Warszawa

Garść inspiracji ode mnie:

Rzolegien

Żona, Warszawa

Sweet pierwszy cudny, tylko taki zimowy :) Trzeci - idealny! Coś takiego właśnie chcę :)

lub Anuluj
Strona
z 214
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: