Galeria kreacji mam pary młodej !!

Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Jest już duuużo galerii , a ja sobie pomyślałam żeby stworzyć właśnie taką . Wstawiajcie fotki kreacji w jakie waszym zdaniem powinny być ubrane nasze mamy :) . 

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ta ostatnia mi isię podoba najbardziej.

KaSSSSiiaa

Żona, Warszawa

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

asiunka świetny pomysł z tym postem...:) moja mami każda mama panny młodej  bardzo przezywa ślub swojej córeczki :) ...i chciała by napewno też wyglądać olśniewająco...w końcu to z jej krwi i kości taka zjawiskowa panna młoda  :p

Osobiście widzę swoją mamę w tej drugiej kreacji...to jej styl i napewno wyskoczymy gdzieś razem na zakupowy szał :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

No właśnie moja mama baaardzo przeżywa i już dość długo myśli w co powinna się ubrać . Z myślą o niej założyłam ten post , czekam na jakieś Wasze ciekawe propozycje :) . 

moniago

Żona, Warszawa

moniago

Żona, Warszawa

moniago

Żona, Warszawa

moniago

Żona, Warszawa

moniago

Żona, Warszawa

katherin19

Żona, Warszawa

Ja osobiście uważam,  że mama Panny Młodej powinna być ubrana w jasnych kololorach a najlepiej jakby jakimś akcentem kolorystycznym podkreślała to, co Panna Młoda, tak aby osoby obce nie musiały się domyślać czy to własnie jest mama młodej czy nie. Bardzo czesto kreacje dla mam są również w salonach sukien slubnych jako udogodnienie i łatwe dopasowanie "przy okazji" kreacji dla mamy, świadkowej, sióstr itd.

 

Troszke tylko denerwuje mnie to, że moja mama chce na moim ślubie przebierać się dwa razy. Rozumiem, że chce czuć się również wyjątkowo jak ja, ale przebieranie się po kościele w inną kreację jest dla mnie troszkę żenujące...

 

Ale wiadomo, każda z nas ma do tego inne podejście.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ustaliłysmy razem z mamą, że jej kreacje wybierzemy razem, żeby tego dnia też pięknie wyglądała:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja również wybiorę się z Mamą na wspólne poszukiwania kreacji dla niej. Chcę żeby w tym szczególnym dniu czuła się wyjątkowo wyróżniona i elegancko się prezentowała :) co do kolorów to uważam że jasne odcienie będą  najbardziej odpowiednie, może beże z jakimiś jasnymi dodatkami lub jasne pastelowe odcienie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A ja z moją mamą już powoli rozglądamy się po sklepach i parę typów już mamy :) . 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Moja mama sama wymyśliła sobie projekt sukni i szyła jej znajoma.

joasia87

Żona, Warszawa

nooo moja mama to chyba bardziej przeżywa nasz ślub niż my hehe.... a sukienke to juz dawno wybrała jaką chce :) Bardzo mi sie podoba, kolor złoty z brązem i beżem z lśniącymi akcentami doskonale bedzie pasowac do koloru ecru mojej sukni :))

ania20101

Żona, Warszawa

ania20101

Żona, Warszawa

ania20101

Żona, Warszawa

ania20101

Żona, Warszawa

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: