Galeria kreacji mam pary młodej !!

Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

jak wam sie widzi ta sukienka

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Oto sukienka mojej mamy - trapezowa, w talii będzie jeszcze czarny lakierowany paseczek, żeby nieco podkreślić figurę

 

A tak wygląda z żakietem (buty są w podobnym kolorze, więc ładnie się to komponuje)

 

W taką typową garsonkę moja mama nie dałaby się ubrać, z resztą wcale nie chciałabym jej w takim "poważnym" i formalnym wydaniu. Natomiast chciałam ją namówić na kapelusz, bo bardzo mi sie podoba mama panny młodej w kapeluszu, niestety mama mnie wyśmiała, ech ;D

aga_ms

Żona, Warszawa

Bardzo ładna Aloha :) Prosta i elegancka :) Mama będzie się świetnie prezentować :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dziękuje w imieniu mamy :D Ona jeszcze nie jest przekonana do tego żakietu, więc chce się porozglądać za czymś innym, ale sukienka bardzo podoba się nam wszystkim :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Przepraszam, wystąpił jakiś poprzednia wypowiedź przypadkiem dodała mi się dwa razy, dlatego ją edytowałam.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Bardzo fajny kolor i ciekawy materiał, a z tym paskiem w talii to świetny pomysł! :) żakiet również mi sie podoba

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dobrze, że wam się udało coś kupić dla mamy aloha. Moja mama szyła sobie sukienkę na mój ślub.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Aloha, a j podzielam zdanie Twojej mamy co do zakietu!!! Moim zdanie, on maskuje urok sukienki, ktora jest dosc "zwiewna". Mysle, ze material, z ktorego jest uszyty, jest zbyt "ciezki". A moze uda sie znalezc jakis zakiecik z tkaniny podobnej do sukienki? Albo mozna kupic sama tkanine i zrobic z tego elegancki szeroki szal?

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

karolinaidaniel23

Żona, Warszawa

A wiec ja pod spodem umieszczam sukienkę mojej mamy :)

 





Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

te niektóre suknie i garsonki, to prędzej dla mojej babci niż mamy;-ppp

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Maszka też tak uważam i mam nadzieję że uda mi się mojej mamie wybic z głowy zakiet, którego i tak nie założy. Te żakiety, bolerka to istna porazka, z naszych mam które wcale nie sa stare te żakiety robią bacie w niezłym dorobku wiekowym.Dodają lat i to dośc sporo. Juz lepiej ładny cieniutki sweterek aby nie było chłodo w ramiona.

moja mama też jest babcią ledwo po 50, nie ma może  idealnej figury ale nie pozwolę jej aby zrobiła z siebie osiemdziesięciolatkę. A wiem, że potrafi pieknie wyglądać.

sukienkę w kropki z czerwonym paskiem uważam za genialny pomysł.

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Kika wrzuc zdjęcie kreakcji mamy

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Punga do wgladu w moej galerii moja mama suknię szyła u krawcowej  i sam sobie ją zaprojektowała, a że ma trochę cialka to trudno jej było coś kupić. Moja mama ogólnie jest szalona więc jak dla mnie miała tez wystrzałową kieckę, ale ważne, że jej się podobała.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Zgadzam się z Pugną i Maszką w 100%. Zdecydowanie nie podobają mi się te garsonki i długie, kolumnowe suknie. Nawet te młode dziewczyny na zdjęciach wyglądają w nich jak matrony. Na szczęście moja mama nigdy by nie wpadła na taki pomysł. Jest baaardzo energiczną 45-latką, ma fantastyczną figurę i jest tak piękną kobietą, że oglądają się za nią wszyscy faceci, a mój tata permanentnie podejfrzewa ją o romans;) Oczywiście nie ma podstaw, to już nawet stało się anegdotą. Po prostu mama duzo podróżuje ze względu na swój zawód a jest tak atrakcyjna, że ma po prostu "branie":D Widzę moją mamę w czyms bardzo sexi, obcisłym i eksponującym boskie nogi mojej mamy:) Na pewno będę wrzucac jakieś propozycje, ale ostrzegam - dla odwżnych mam:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

aga dawaj swoją mamę.

Kurcze ja również uważam że skoro mama jest piekna, ma wspaniałą figure to dlaczego swoje atuty chowa?

moja mama niby jest szeroka w biodrach, ale jak podkreśli swój dekold, podresli talię dopasowaną bluzka mimo fałdek i piekną spódnice wygląda bajecznie pieknie

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Hihi moja mamusia absolutnie nie chowa swoich wdzięków - wręcz przeciwnie:) Powiem wam dziewczyny, że chciałabym tak wyglądac za 20 lat po 3 dzieci.

Mama ma trochę brzuszek, jak wszystkie kobiety w naszej rodzinie, ale patrzcie na te nogi! Powtarzam - 45 lat:) Jestem z niej strasznie dumna:)

monika39

Panna młoda, Warszawa

Witam.Śledze forum już od dawna,i zdecydowałam się zasięgnąć waszej rady.23.07.moja jedyna córcia będzie miała ślub,nadmienie że cywilny.Będzie to niewielka uroczystość,ale jako mamcia chciała bym wyglądać super.Mam 39 lat 168 wzrostu,średniej budowy,wiśniowe króciutkie  włosy.Jestem troche szalona[tak mówi moja córcia i mąż].Chodzę tylko w spodniach,ale czy to wypada iść w spodniach eleganckich oczywiście.Dziewczyny poradzcie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Monika39.

Jak dla mnie wypada. Gdzieś tu rok temu założyłam wątek O spodniach do ślubu.  Zamiast sukni propozycje kreacji w spodniach. Nie musi to być akurat białe ale np możesz sobie uszyć w innym kolorze sugerując sie tym wzorem. Tam jest kilka świetnych propozycji moim zdaniem.

 

Napewno gdzieś w moim blogu się plączą zdjęcia musisz pogrzebać od początku mojego bloga.

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

monika39 może i wypada, ale jak masz ładną sylwetkę to czemu nie założyć chociaż by sukienki? Na pewno będziesz się o wiele lepiej prezentować w niej niż w spodniach w dniu ślubu córki.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: