Galeria kreacji mam pary młodej !!

Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia Następna

monika39

Panna młoda, Warszawa

Mam dylemat z wyborem sukienki,a chciała bym się dobrze czuć i nie być skrępowana,dlatego pomyślałam o spodniach.Mam szersze biodra i musiała bym to troszke zatuszować.Nie nosze sukienek więc wybór ciężki.Co myślicie o odcinanej pod biustem.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Niewiemy jaką masz figurę, sukienki najlepiej jest mierzyć.Ja tobie proponuję lata 50-60 na każdej figurze wygladają wspaniale.

 

moja mama ma podobną sukienkę i mimo, że nie ma idealnej figury wyglada w niej zabójczo.

 

Zaznaczęwyraźnie 39lat to  jeszcze długa droga do emerytury. Mam 35 lat i nie stronię od młodziezowej odzieży. Dlatego nowo poznani ludzi albo ci co niewiedzą ile mam lat daja mi dużo mniej.

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Gdybyś wkleiła swoje zdjęcie łatwiej było by nam pomóc na pewno, bo tak to trudno napisać co by było dobrze, szerokie biodra nie przekreślają sukienki idź, poprzymierzaj i zobaczysz w czym się dobrze czujesz.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Będziesz młodziutką mamą panny młodej:) Według mnie, w spodniach nie wypada. Jako gośc na ślubie cywilnym może jeszcze tak, ale skoro jesteś mamą p.m. to jakoś tak mi się nie widzi...Suknia odcinana pod biustem albo w takim stylu jak wkleiła Pugna świetnie ukrywają wszystkie niedoskonałości i wygląda się w nich świetnie! Tym bardziej jeśli jesteś energiczna, czy jak powiedziałaś "szalona":) Do tego piękne wysokie buty i możesz się pokusic nawet na kapelusz. Na pewno byłoby to szałowe i jednocześnie baaardzo elegancie. Co myslicie dziewczyny o kapeluszu?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Będziesz młodziutką mamą panny młodej:) Według mnie, w spodniach nie wypada. Jako gośc na ślubie cywilnym może jeszcze tak, ale skoro jesteś mamą p.m. to jakoś tak mi się nie widzi...Suknia odcinana pod biustem albo w takim stylu jak wkleiła Pugna świetnie ukrywają wszystkie niedoskonałości i wygląda się w nich świetnie! Tym bardziej jeśli jesteś energiczna, czy jak powiedziałaś "szalona":) Do tego piękne wysokie buty i możesz się pokusic nawet na kapelusz. Na pewno byłoby to szałowe i jednocześnie baaardzo elegancie. Co myslicie dziewczyny o kapeluszu?

monika39

Panna młoda, Warszawa

Pugna.....Ta sukienka jest super,w srebrze,uwielbiam srebro.No i zatuszowała by bioderka i niepłaski już brzuszek.Nogi ramiona i biust mam ok.   Kikaiala02....masz rację najlepiej pomierzyć i zobaczyć w czym będę się czuła swobodnie.Już współczuję paniom które pracują w sklepach z sukienkami,nadchodzi niezdecydowana klientka.hi hi 

halucynek

Żona, Warszawa

My razem z mama wybralysmy podobna kreacje.Jest w kolorze bordo tak jak moj bukiet slubny:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Nie wypada to iść nago.  Ciężko przekonac jest osobę na spódnicę czy sukienkę jeśli źle się czuje w tym stroju.  Jeżeli Monika nigdy nie nosiła sukienki to założenie spódnicy czy sukienki dla niej bedzie dziwną sprawą, bo w spodniach może swobodnie pod stołem, czy na krześle się rozkaraczyć że tak brzydko powiem.  Może niechcący się zapomnieć ,że ma spódnicę na sobie i kolana zamiast byc razem bedą oddzielnie. Jeszcze swego czasu nikt by mnie nie namówił na sukienke na jakiekolwiek przyjęcia. Zawsze to były spodnie, nawet gdy świadkowałam miałam na sobie spodnie. Od roku "przeprosiłam" się z sukienkami i spódnicami, bo dopiero teraz doceniłam, ze nie mam aż tak potwornej figury (nogi)  i nie mam co ukrywać. A dobrze dobrana sukienka nawet brzuszydło zatuszuje.

 

ale może Monia da się przekonać. Monia mierz sukienki do kolan, dłuższa może cię skrócić. I nie chowaj piersi. Kup sobie przepiekny biustonosz i dobry rozmiarowo.  Nie przeraź się jeśli okaze się że biustonosz jest wiekszy niz brałaś do tej pory, Dobrze dopasowany biustonosz spowoduje że twoje piersi będą najpiękniejsze na świecie jeśli nawet są "ogromne" Sukienka musi mieć piekny dekold. Pokaż swoje atuty, nie chowaj ich. Jeśli sukienka w jakiś miejscach jest za duza a czujesz się w niej wspaniale kup ja mimo tego a potem do krawcowej na poprawki, aby dopasowała sukienkę tak aby kiecka była idealna.

monika39

Panna młoda, Warszawa

aga_ch....Kapelusz to świetny pomysł,bardzo mi się podoba.napewno była bym jedyną osobą na weselu w kapeluszu,ale lubie zaskakiwać.I podejrzewam że dobrze bym się w nim czuła.

Pugna...mam nadzieję że ten jeden dzień przemęcze się w kiecce,a może nawet ją polubię jak ty.Sukienka z dekoldem,jak najbardziej mi odpowiada.Z poprawkami nie będzie problemu  mój mąż robi wszelkie przeróbki krawieckie.

Jeszcze miesiąc mam nadzieje że coś znajdę i zaskoczę córcie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Życzę powodzenia i wspaniałej zabawy!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Hej dziewczyny, szukam jakiejś ładnej kiecki dla mojej mamusi :P ona nie nalezy do tych szczupłych ale też nie do tych "najgrubszych" więc nie wszystko na nią pasuje, co proponujecie ?

natina2

Żona, Warszawa

moja mama na wesele mojej siostry szyła sukienkę u krawcowej, prostą, lekką przed kolano z tafty w kolorze jasnoniebieskim lekko mieniącym się. Mimo, że należy do puszystych wyglądała super. Na moje wesele też pewnie będzie szyć. Myślę, że to się opłaca  bo krawcowa przy prostocie nie nawydziwia a elegancja jest zawsze modna.

jessica17022

Żona, Warszawa

 Taka bedzie mieć moja mama suber w niej wyglada

jessica17022

Żona, Warszawa

jessica17022

Żona, Warszawa

pauulinka123

Żona, Warszawa

ta ostatnia fioletowa bardzo ładna ;) pokaże ją mamusi ;)

judyta1987

Żona, Warszawa

marcelka89

Żona, Warszawa

 

Moja mama ostatnio zakupiła sobie taką sukienkę tylko w innym kolorze, z racji tego że ślub we wrześniu to już nie bedzie potrzebowała bolerka :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

dla mojej mami na 2 dzien kupimy sukienkę w prettyone (już wybrana, ni emam jej na stronie producenta, więc zdjęcia nie wkleję...) Ołówkowa, lekko za kolanko, z dopasowanym krótkim żakiecikiem, wzór to wężowa skórka, bardzo delikatna, brązowo - beżowa. O ile mama się nie rozmyśli, ta sukienka już niedługo zagości w jej szafie... a na 1 dz. polujemy na sukienkę z mojej galerii - Joanna Przetakiewicz miała taką na którymś ze swoich pokazów. DO połowy łydki, na halce, uszyta z koła...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A co powiecie na taką sukienkę: http://donnevere.pl/sukienka-chiara-id-8.html Trudno jest kupić jakąś ładną sukinkę na kobietę która nosi większy rozmiar niż 42. Podoba się Wam ta?

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6
z 6
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: