Wystrój domnu Panny Młodej

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna

Awgusta

Żona, Warszawa

Kasiu,to ja bym w pudrowy róż szła w takim razie

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja bym dala czerwien rozowy to jakDoda lub rozowa pantera ja bym nue chciala zeby goscie potem kojarzyli moj slub z rozem PINK 

Elenor

Żona, Warszawa

Oj pudrowy róż...mmmmmm....bosko, Ta moja Pm od namiotu tez idzie w ten kolor (może nawet i kolor sukni) i ja osobiscie sie w nim zakochałam a w necie jest tyle inspiracji że nie wadomo co wybrać:D 

W sumie jak po remoncie to bardzo dobrze bo co wybierzecie zawsze będzie pasować;) a biały beż czyli neutralnie do wszystkiego pasuje;)

Mysia0802

Żona, Warszawa

Nie bardzo podobają mi się balony. Bardziej pasują mi kwiaty:) Romantycznie i ładnie :)

 

podoba mi się też ta girlanda :)

 

Awgusta

Żona, Warszawa

Wianki są też bardzo ładne. Ja miałam na drzwiach wianek z długimi wstażkami.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wianek to mozna sobie na glowe ubrac a nie na drzwi i w dodatki jako dekoracje ślubną ha ha śmiechu warte

Mysia0802

Żona, Warszawa

Jakie więc dekoracje domu Pannej Młodej proponujesz?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dekorowanie domu jest wiesniackue szkoda czasu

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

Sama jeseś wieśniacka :) szkoda na ciebie czasu :) 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ty kasiu jestes wiesniacja na cb szkoda słów marnujesz swoj czas tutj na tym blogu nikt cie tutaj nie zapraszał 

Awgusta

Żona, Warszawa

Ja wianek na drzwi robiłam sama, i kilka balonów było przed klatka zawieszone-pomysł taty :) Lubię oglądać przystrojone domy, widac, że tam wesele jest :)

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

Awgusta ja również lubię oglądać udekorowane domy, to jedyny taki dzień w życiu- dlaczego więc nie sprawić aby otoczenie w tym dniu wyglądało pięknie :) 

Awgusta

Żona, Warszawa

no dokładnie, szkoda marnować takiej okazji. :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Powodzenua w dekorowaniu a w zasadzie totalnej klapy

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

Dziękuję Iwusiu na pewno będzie pięknie :)!

paulina56

Żona, Warszawa

W sumie nawet nie wpadłam na ten pomysł dziewczyny ;) moze macie jeszcze cos ciekawego ?

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

Ja swego czasu zastanawiałam się jeszcze nad wykorzystaniem płatków róż (do nabycia na allegro w jakiejś śmiesznej cenie 500szt.płatków), chciałam ozdobić nimi wejście do domu, ale muszę jeszcze to przemyślec :) 

KasiaiAdrian

Żona, Warszawa

Ja swego czasu zastanawiałam się jeszcze nad wykorzystaniem płatków róż (do nabycia na allegro w jakiejś śmiesznej cenie 500szt.płatków), chciałam ozdobić nimi wejście do domu, ale muszę jeszcze to przemyślec :) 

Elenor

Żona, Warszawa

U mnie było ratanowe białe serduszko na drzwiach ze wstążką. Mały akcent a ładnie wyglądał ;) Jak ktoś ma własny dom to jest co dekorować. W bloku jest inaczej;)

Na poczatku miały byc inicjały ale nikomu nie chciało sie ich robic a dekoratorka ledwo sie wyrobiła z resztą ;)

Testerka90

Żona, Warszawa

KasiaiAdrian fajny pomysł z tymi płatkami :D może go odgapię jeśli pozwolisz :D 

tylko ja myślałam nad udekorowaniem schodów wewnętrznych takimi płatkimi bo na zewnątrz to wiatr by je pewnie od razu porwał :) może np tak po bokach schodów..

 

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: