» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Brafiterka Rzeszów

3648Wyswietleń
10Odpowiedzi

• (12.01.2012 - 16:08)

Dziewczyny wiecie gdzie mozna uzyskac profesjonalną pomoc przy doborze biustonosza?

w Rzeszowie,  w którym sklepie jest braffiterka.???

Ten post edytował Sandria 12.01.2012, 16:09
  • (12.01.2012 - 19:48)

sklep jest koło stacji na  ul. grunwaldzkiej :) i panie pomagaja dobrać biustonosz..polecam pomogły mi

• (17.04.2012 - 21:38)

też byłam na grunwaldzkiej i też polecam. Super obsługa pani dobrała rozmiar idealnie i nawet nie wiedziałam, że kupuje staniki z za małą miseczką także jestem mega zadowolona:)

• (17.04.2012 - 21:54)

o właśnie tej informacji szukałam od dawna potrzebuje dobrac sobie porzadny stanik:)

• (18.04.2012 - 12:34)

hej dziewczyny a z ciekawości spytam ile taki stanik kosztuje?

• (18.04.2012 - 12:41)

dzoana koszt stanika dobrej firmy to ok 100-150 zł

• (18.04.2012 - 19:44)

taki,który mi odpowiadał i pasował idealnie kosztował 85 zł:)

• Podgląd pary ślubnej
    (18.06.2012 - 19:30)

sklep w galerii grafice na 1 piętrze body&senses, bardzo miła obsługa

• (25.04.2016 - 16:25)

Sklep Paryżanka w Rzeszowie, znajdziesz go w rynku niedaleko ul. mickiewicza :) ja długo szukałam porządnej obslugi tak by zaraz po wejsciu nie widziec skwaszonej miny i przede wszystkim - wyjsc z dobrze dopasowanym staniekiem. Polecam z calego serca ten sklep :)

• (25.04.2016 - 16:28)

a właśnie, co do ceny takiego stanika to jeśli zapłacisz poniżej 100 zł to znaczy że to nic innego jak zwykłe oszustwo i stanik warty nei wiecej niz 20, 30 zł... Duzo si eo tym nasluchalam że sprzedajacy oszukuja klienta wprowadzajac tani biustonosz mowia ze go dobieraja i ze lezy od swietnie a tak na prawde to czysty zysk i oszustwo! Ponoć biustonosz porzadny w samym zakupie kosztuje ok 100 zl wiec same sobie odpowiedzmy na pytanie jaki jest stanik za ktory placimy 80 zl wliczajac koszt zakupu, oplate pracownika i zeby ejszcze na nim zarobic :o Trzeba przeznaczyc min. 120 zl i tu nie ma sie co oszukiwac. to tak jak szukamy butow za mniej niz 100 zl i chcemy skóry... sory ale jakość to jakosc ^_^

• (29.04.2016 - 11:23)

Dokładnie zgadzam się, popatrzcie jak uszyte sa staniki panache a jak pierwszy lepszy z sieciówki...Skoro to jest coś na 1-2 lata to chyba nie ma co oszczedzać. ja sobie przynajmniej nie wyobrażam na tym etapie życia. kiedyś kupowałam tanie i uwierzcie mi nie widziałam w ncih żadnych wad, dopiero jak pochodziłam w drogim... to się człowiek zdziwił, także w kwestii rozmiarów, które w sieciówkach nie istnieją, bo przeciez wszystkie jesteśmy równe jak maniekiny :|

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
  • Perfect Moments - Kompleksowa organizacja ślubów
  • Belarto
facebook
dar-par pinterest