» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - co dostaliście na prezent ślubny od rodziców?

19639Wyswietleń
38Odpowiedzi
1234

• Podgląd pary ślubnej
    (09.02.2010 - 16:59)

mam takie pytanie co dostaliscie od rodziców,albo czy wiecie co mają wam dać na prezent ślubny, bo ostatnio moja mama zapytała mnie co rodzice daja na prezent slubny swoim dziecią zastanawiałam się i sama nie wiem co rodzice moga dac dziecią ;)

Ten post edytował Kikaiala02 16.03.2014, 12:05
  • (16.02.2010 - 07:57)

moi rodzice nic nie dadza.... a tak na parwde dadza bo placa za pol wesela... czy prezent jak tra lala,.... bo ja takiej sumy jak na dzien dzisiejszy nie mialabym;] co prawda do slubu jeszcze rok... ale moj tata powiedzial ze absolutnie sie nie zgadza na to zebym ja sobie pokrywała wlasny slub....

• Podgląd pary ślubnej
    (16.02.2010 - 08:37)

wydaje mi się, że często nic nie dają...bo płacą za wesele i to jest najlepszy prezent :)

ale oczywiści w różnych rodzinach - różnie bywa.

• Podgląd pary ślubnej
    (16.02.2010 - 13:26)

Moj też płacą za wesele,ale u mojej koleżanki rodzice np.dali im w prezencie bon na podróż poślubną i dlatego pytam może jest jednak ktoś kto coś dostał?

• Podgląd pary ślubnej
    (16.02.2010 - 13:54)

na pewno są tacy co dają...tak jak napisałam wcześniej, wszystko zależy od możliwości finansowych i chęci danych rodziców.

moja koleżanka i jej małżonek dostali bilety na podróż poślubną do Turcji.

• (17.02.2010 - 12:42)

Myslę, że jest to bardzo indywidualna sprawa.

My akurat od mojej mamy dostaliśmy Termomix a od mamy mojego męża porządną pościel.

Są rodzice, którzy nie mają finansów na prezent poza tym, że organizują parze slub i wesele - a to wydatek jak wiecie ogromny.

Są rodzice, którzy prezentują młodej parze mieszkanie, samochód czy domek :) ah...

Ten post edytował 22.02.2014, 07:59
  • Podgląd pary ślubnej
    (17.02.2010 - 14:35)

no to też racja dlatego kazda para dostaje coś innego,ale może jeszcze ktoś coś ciekawego dostał?o domku to juz nie wspomne fajny taki prezent ech...:)ale dla nielicznych,My tyle ile jestesmy w stanie płacimy za swój ślub i wesele,a reszte rodzice jednak i tak myślą nad czyms,żeby nam kupić dlatego szukamy pomysłów;)

• (18.02.2010 - 08:21)

my dostaniemy dom, co prawda w stanie surowym ;] jakies 200 000 trzeba jeszcze włożyc ;] no ale cos tam juz jest;]

chyba wsciekłabym sie gdyby cos nam jeszcze kupili;/ bo jednak i tak juz duzo kasy na nas pojscie:) a ja nie lubie jak ktos na nas wydaje;/ bo mamy jeszcze rodzenstwo < mlodsze> a rodzice coraz starsi;] i ich trzeba tez wyprawic... zeby nie zaczynali od zera;]

• (18.02.2010 - 13:18)

My dostaliśmy opłacenie jedzenia i alkoholu na wesele. Mama cos tam chciała nam jeszcze zakupić, ale jej zabroniłam, bo już i tak wyłożyła sporo kasy.

Ten post edytował 15.02.2011, 20:51
  • Podgląd pary ślubnej
    (19.02.2010 - 15:21)

Kredka to dostaliście na prawde super prezent niestety mało których rodziców na to stać juti moj za to tez płacą w sumie za weselu

• (22.02.2010 - 12:43)

No własnie Kika. Ja dlatego swoim wręcz zakazałam dawania czegokolwiek więcej.

1234

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Dwór Korona Karkonoszy - Piękne Wesela, śluby
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Film-wesele.pl
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
facebook