co dostaliście na prezent ślubny od rodziców?

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja już jestem po i moge wam napisać,że moj rodzice dali nam figurke Młodej Pary(z tego co wiem to sporo za nia zaplacili) i sporą część pieniędzy na podróz poślubną, rodzice męża dali nam komplet garnków i pościel.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Od rodziców raczej nic się nie dostaje, szczególnie że zwykle dokładają lub całkiem finansują ślub.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Rodzice mojego N zapłacili nam za alkohol no i oprócz tego dostalismy od nich jeszcze dom do wykończenia. Moi niby w rewanżu mają zapłacić za zespół (ale wydaje mi się , ze do slubu sie rozmyslą i będzie taka wielka figa z makiem  bo nigdy dobrze nie żyłam z nimi i w ogóle organizacja slubu ich nie obchodzi) 

Domiśka

Żona, Warszawa

 My ślub sponsorujemy sobie sami więc od jednych i drugich rodziców dostaniemy kase :)

madziarka

Żona, Warszawa

Ja nie mam najmniejszego pojecia...zobacze po weselu:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja nie oczekuję od moich rodziców ani od rodziców mojego B. żadnego prezentu, juz teraz bardzo nam pomagają i wiemy, ile ich to kosztuje...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja też nie oczekuję od rodziców ani moich ani mojego K. prezentów i tak nam wystarczająco pomagają przy organizacji i finansowo i radami, przed samym ślubem pewnie jeszcze bardziej się zaangażują, bo sami nie damy rady wszystkiego ogarnąć. Moja mama tylko coś wspomina, że na nową drogę jakaś wyprawka by mi sie przydała:) Jak będą chcieli coś dać  to nie odmówimy:)

Scarlett

Żona, Warszawa

U nas jest tak, że moi rodzice płacą za całe wesele z mojej strony, więc nie chciałabym od nich żadnego dodatkowego prezentu, choć jak ich znam, to pewnie i tak coś dostaniemy. Na pewno mają dla nas trochę drobiazgów np.2 komplety pościeli, talerze, kubki. Właściwie to oni cały czas dają nam prezent, bo nam niesamowicie pomagają, nie tylko finansowo. Natomiast za wesele od strony mojego K. płaci on,  a nie rodzice, oni tylko od czasu do czasu parę groszy podrzucą. Na pewno w prezencie ślubnym kupili nam komplet sztućców, ale czy na tym poprzestaną to nie mam pojęcia, dowiemy się w maju;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my za wesele płacimy sobie sami nic sie rodzice nie dokłdają

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mam nadzieję, że nie będę musiała im wyperswadować takiego pomysłu na zakup prezentu i tak mi głupio bo dokładają się ponad stan. To raczej ja myślę jaki prezent im ufundować w zamian za to wszystko. 

 

Szafirek

Żona, Warszawa

Moi Rodzice pokrywają połowę kosztów wesela - więc nie oczekuję od Nich żadnych prezentów... zresztą głupio mi byłoby brać czyt. dostać od Nich coś jeszcze...

Podobnie jak Cocolada zastanawiam się jaki prezent ufundować moim Rodzicom w zamian za wszystko co dla mnie zrobili i robią nadal :)

 

A co do Ł. Rodziców to nie mam pojęcia czy i co dostaniemy.

gosiaczekheh

Żona, Warszawa

moi rodzicę też funduja część wesela inne opcja nie wchodzi w grę bo dla nich to taki miły obowiązek ;p a rodziców też nie chcę naciągać na koszt ale wiem i wsumie chcielibyśmy coś na pamiątke dla nas do naszego domku może kuchenkę, pralkę czy lodówke;p heh a my rodzicom w ramach podziękowania zamawiamy nasz portrer i do tego chcemy jakieś wczasy bo sami nic sobei nie zorganizują a bardzo chcemy żeby gdzieś się wybrali i odprężyli:) i do tego jakies podziękowanie od nas w formie papierowej ( o tym jeszcze myslimy) może nie duże kwiaty ale nie koniecznie

glorioza

Żona, Warszawa

my odstwniemy wesele i połowę kasy na mieszkanie... naprawde dużo...wiem

LLena

Żona, Warszawa

nam płaca za wesele, wiec już nic od nich nie wezme... ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

a my sami sobie robimy wesele i sami za wszystko placimy a co od nich dostaniemy to nie wiem. powiedzielismy im tylko ze sami robimy i organizujemy wszystko a oni maja  po prostu przyjsc i dobrze sie bawic tak jak inni goscie :)

 

kaska1234

Żona, Warszawa

a u mnie moi rodzice daja nam 15 tys na zapłacenie sali a od tesciów dom-to znaczy przepisuja cały na nas :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Nasi rodzice zafundowali nam prezent w postaci sfinansowania całaego wesela:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

a my dostalismy od moich rodziców kole 4000( 3000 dostalismy 2 lata wczesniej bo kupiłam za to lodówke pralkę i inne sprzety agd potrzebne do nowego mieszkania) a od mojego K 500 zł

czikibomba91

Żona, Warszawa

A my nic nie dostaliśmy z żadnej strony od rodziców...ani centa..ale ich nie stać wiec rozumiem i nie mam pretensji :)

magdaimarcin

Żona, Warszawa

My dostalismy pieniądze :)

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: