Jaki krawat do bialej koszuli?

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9
z 9
Następna

kochamysie

Panna młoda, Warszawa

jaki krawat bedzie pasował na ślub do bialej koszuli?

martitkaa84

Żona, Warszawa

dla gościa weselneg kazdy kolor jest dobty. Natomiast jeśli chodzi o "pana młodego" to raczej musznik bardziej sie nadaje. kupuje się go razem z garniturem i kamizelką np. w kolorze kwiatów wiązanki panny młodej ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

a mój przyszły mąż do białej koszuli ma białą kamizelke i biały krawat w prążki i bardzo ładnie to wygląda :)

justyna1

Żona, Warszawa

biały -bardz ładnie wygląda

Castia

Żona, Warszawa

mój ma bordowy do baiłej koszuli :)

justyna1

Żona, Warszawa

mój tez będzie miał bordowy ale na wesele swojej siostry i pod kolor mojej sukienki

kkaarrcciiaa17

Żona, Warszawa

To zależy jakiego koloru jest garnitur ;) bo do białej koszuli pasują praktycznie wszystkie kolory. Ale to już zależy od garnituru zdecydowanie !!

limona

Żona, Warszawa

 a ja ostatnio słyszłam, że krawat powinien byc w kolorze sukienki zony. moja była biała, wiec maz mial bialy musznik :D

kkaarrcciiaa17

Żona, Warszawa

ale to nie pasuje ;/ biała koszula i biały krawat ?? To się zlewa ;) lepiej jak by był w bordowym, czerwonym kolorze !! Bo tak to będzie się wszystko zlewało. Ja pracuję w sklepie z garniturami i krawatami oraz koszulami i wiem swoje ;)

ewciax

Żona, Warszawa

krawat to raczej pod sukienke swojej partnerki, wtedy pięknie to wygląda :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Jeśli suknia ma dodatki kolorowe to można dobrać krawat w takich samych kolorach i z tego samego materiału :)

goskaf1

Żona, Warszawa

krawat do bukietu panny młodek sie dopasowuje i do sukni

Castia

Żona, Warszawa

ja podpasowałam właśnie pod bukiet

blondik

Żona, Warszawa

biały lub cieniutki czarny;) taki jak enrique iglesias ma w jakimś klipie,hehe;)

Wyzwolona77

Panna młoda, Warszawa

Pod bukiet się dobiera:)

Martyna

Żona, Warszawa

Odnośnie białej koszuli i doboru do niego krawatu.  To praktycznie każdy kolor pasuje do białego..:)

Sądzę, że fajnie wygląda to wszystko jak jest dobrane do dodatków Panny młodej.;)

 limona pod kolor sukienki zdecydowanie nie, jak to wygląda?!

Castia zdecydowanie pod kolor bukietu;)

Jak sądzicie, może się coś zmieniło w tej kwestii??

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Moj maz mial siwy garnitur i dobralismy do tego krwat w kolorach bardzo jasny siwy i bialy przeplatany:)

landzia899

Panna młoda, Warszawa

biały - kremowy - ecru :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

mój mąż miał w kościele biały krawat:) a potem przebrał go na bordowy (do oczepin) a po oczepinach w ogóle był bez krawata:)

coololly

Żona, Warszawa

zgadzam sie biały krawat albo musznik bardzo ładnie wygląda :)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9
z 9
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: