Jaki krawat do bialej koszuli?

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9
z 9
Poprzednia Następna

mrmlody

Panna młoda, Warszawa

Odradzam bycie "modnym" ;) Lepiej być eleganckim na swoim ślubie, a krawat, który poleciłaś jest w tej skali kilka poziomów wyżej.

 

Masz rację, kamizelka i marynarka zasłonią końcówkę, więc nie będzie aż tak źle. Ale i tak ta linijka przez środek krawata jest nienaturalna.

markettta

Panna młoda, Warszawa

anabelle krawat śliczny! że też sama go nie wypatrzyłam na tej stronce, zamawiam bez dwóch zdań! Dziękuję za pomoc :)

31sierpnia2013

Żona, Warszawa

Dzieczyny jak myslicie do ślubu kamizelka czy też nie już sama nie wiem a nie chcę, że by pani w sklepie wephnęła nam na siłę twierdząć, że wypada bo sama nie wiem trzeba wypada jak tak to jak to w ogóle dopasować:)

mrmlody

Panna młoda, Warszawa

Kamizelka to klasa sama w sobie, o ile nie jest nadmiernie zdekompletowana i we wzory (tak jak się sprzedaje niestety w sklepach razem z gotowymi pseudowiązadłami).

 

Jeśli kamizelka, to najlepiej albo w tym samym kolorze co reszta garnituru, albo jeśli innego, to już lepiej zdekompletować do tego albo marynarkę, albo spodnie (czyli np. spodnie i kamizelka jasnoszare, a ciemna marynarka, albo np. szare spodnie i ciemna marynarka i ciemna kamizelka).

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mój ma czarny garnitur z lamówką, zapinany na jeden guzik do tego czarny krawat.

journall

Żona, Warszawa

hmm u nas chyba musznik albo ivory, albo srebrny ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas będzie klasyczny biały krawat i biała gładka kamizelka. 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Tak czytam Wasze wpisy tutaj i jestem zdziwiona ;P

U nas biała suknia przeznaczona jest dla młodej i tak samo biały krawat dla młodego ;)

I na naszym ślubie mój narzeczony też będzie miał napewno biały krawat (albo muszkę, to już jest bez większego znaczenia).

Ale co do koszuli to ja myslę, że może założyć jakąś fioletową (tzn. w delikatnym odcieniu, prawie że białą ale jednak z nutką fioletu ;))

sysia01210

Żona, Warszawa

Krawat nie dobiera się do sukienki. A raczej do detalów.. butów żony , koloru biżuteri

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas, gdyby młody wyszedł np. w czerwonym krawacie to większość gości powiedziałoby, że nie miał na nowy krawat i wziął pierwszy lepszy z szafy. Naprawdę! Na wszystkich weselach których byłam młody zawsze ma biały krawat albo muszkę czy co tam sobie założy pod szyją. Kolorowe buty też u nas się jeszcze nie przyjęły, więc taka sama reakcja byłaby na np. fioletowy buty młodej (biedna dziewczyna na buty białe nie miała to w byle jakich poszła)

sysia01210

Żona, Warszawa

monika dlatego stereotypy trzeba przełamyać.. Ja bym nie patrzyła na ludzi.. bo jak wiejdzie to  mode w twoich stronach to będą zazdrościć że Ty to pierwsza miałaś..

Wiesz może tez tak być że każda myśli tak jak ty i nie potrafi się odważyć żeby zapoczatkować tą mode:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Sysia, gdyby mi się podobały kolorowe buty u młodej i krawat młodego to może bym i se przełamała ale nie wyobrażam sobie tego i zostanę przy tradycji ;)

pantera83

Żona, Warszawa

A ja osobiście uważam, że biały krawat, muszka zlewa się z resztą i nie wygląda to zbyt korzystnie. Zwłaszcza,jeżeli Panna ma np. pas w innym kolorze i buty... uważam, że wówczas byłoby dobrze aby ten sam element zagościł u Młodego

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Jeśli młoda założy buty inne niż białe to racja, że młody powinien założyc właśnie w takim kolorze krawat. Ale ja będe miała wszystko białe tylko podwiązkę niebieską więc mój bedzie miał biały krawat

mrmlody

Panna młoda, Warszawa

Warto, żeby Pan Młody założył krawat w kolorze butów Panny Młodej wtedy, jeśli chce się, żeby obserwatorzy nie zwracali uwagi na twarze Młodych.

 

Jeśli chcemy żeby obserwatorzy kierowali wzrok na twarze, np. Pana Młodego, to lepszym rozwiązaniem będzie uroczysty spokojny kolor krawata, jasnoszary, perłowoszary, z delikatną fakturą, lub pastelowy itd, w kolorze innym niż buty Panny Młodej.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Oczywiście, że w kolorze przewodnim w którym jest już bukiet oraz buciki, jeżeli buty białe to wtedy do bukietu a jak wszytsko białe to nie wiem :)

Oldziunia

Żona, Warszawa

ja jakos nie lubie białych krawatów do białej koszuli, czy tez muche ;p

 

wole kolorowe :]

kila

Żona, Warszawa

Myślę, że do garnituru świetnie będzie pasować biała poszetka http://www.modini.pl/49-poszetki Stworzy świetny kontrast i nada mu elegancji. 

zosiaa

Żona, Warszawa

Witam, jesli to ma być Pan Młody, to może biały krawat, poza tym ostanio bardzo mi się podobają muszki u facetów :)

Awgusta

Żona, Warszawa

Ja swojego na ślub ubrałam, do białej koszuli,w srebrny krawat z białą nicią.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9
z 9
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: