Jaki krawat do bialej koszuli?

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9
z 9
Poprzednia Następna

Mysia0802

Żona, Warszawa

Awgusta, super. Miałaś rozpuszczone włosy na ślubie? Nie było Ci za ciepło podczas wesela i tańców na parkiecie? Ja mam ślub 6 sierpnia, miesiąc gorący. A nie mam jeszcze wybranej fryzury.. :(

Awgusta

Żona, Warszawa

Mysia0802 nie nie było. :) Mielismy klime na sali.   To chyba jedyna fryzura która mogła przetwać te szalone tańce na parkiecie. Kok czy inne upięcie na pewno by mi sie zsuneło. a loczki nienagannie sie prezentowały przez całe wesele i na poprawinach.

LadyWithCats

Żona, Warszawa

Awgusta super ten garnitur Twojego no i krawat ma oryginalny kolor.

Gdzie upolowaliście strój Pana Młodego?

Awgusta

Żona, Warszawa

LadyWithCats dziękuję :) Pana Młodego ubraliśmy dosłownie od stop do głow w lokalnym sklepie z ubraniami ślubnymi, a garnitur ma z firmy Fart, ponizej podaje linka, i nie kosztował majątku, 590 zł cena regularna.

https://www.facebook.com/fart.producent.graniturow

a koszule białą, z firmy mmer, koszt. 155 zł. krawat i poszetka 65 zł, niestety nie pamietam producenta, jak będziemy w Pl moge zerknąc, bo ten krawat lezy w domu rodzinnym Meża.

Sympatyczna

Żona, Warszawa

Który z tych krawatów podoba się Wam najbardziej http://naslubnymkobiercu.pl/krawaty-raz-slub/ ? :)

Karma

Żona, Warszawa

Dziewczyny pomocy! Mój przyszły mąż wymyslił sobie, że do slubu pójdzie w krawacie z jajcarskim obrazkiem (jeszcze go nie wybrał). Jak mam go przekonać, że to nie wypada?!

Awgusta

Żona, Warszawa

ale nie wypada, bo Tobie sie to nie podoba czy co? Krawatu jeszcze nie wybrał, moze ten obrazek nie będzie taki zły jak myślisz. Poza tym to jest równiez jego slub i ma prawo wygladać jak mu sie podoba.

slubne_pogotowie

Żona, Warszawa

Warto skorzystać z palet kolorystycznych i głównego koloru który będzie przewijał się np. w bukiecie panny młodej, właśnie w krawacie pana młodego i dodatkach dróchny i dróżby

coś tak jak tutaj

malata

Żona, Warszawa

Ja miałem taką zasadę, że jakbym wybrał garnitr w innym kolorze niż czarny to z kolorami krawata nie mógłbym zaszaleć i wybrałbym czarny.

Natomiast jeżeli stanęłoby na czarnym garniturze to tutaj już mógłbym popuścić wodze fantazji ;) Ale bez przesady ;)

No i koniec końców miałem ciemnoczerwony krawat.

Karma

Żona, Warszawa

Ja nie mam nic przeciwko kolorowemu krawatowi, to nawet byłoby fajnie. Mówiłam mu, że nie wypada - powiedział, że to jego wesele i może się ubrać w co chce ;( Umrę ze zmartwienia, uparła się na ten krawat. Powidział, że wszystko może być jak ja tego chce, ale jego krawat jest jego...

Agata32

Żona, Warszawa

Ma trochę racji, chociaż rozumiem Cię, bo sama bym odradzała taki pomysł i liczyłabym na to, że z niego zrezygnuje. :) Mi zazwyczaj najbardziej podoba się to, co klasyczne - ciemny krawat albo muszka, ewentualnie biała muszka. ;)

Patrycja30

Żona, Warszawa

Mój będzie miał czerwony krawat a ja czerwony pasek :)

jmalinowska

Żona, Warszawa

Wcale krawat nie musi być dopasowany do bukietu albo kolorów sukienki dziewczyny. Tyczy się to zarówno gości jak i panny młodej. Sama jestem zdania, że warto jest postawic na klasyczny krawat. Z delikatnym wzorkiem .

Taki wygląda zdecydowanie najlepiej. No i stawiajcie na jakosc. Nie polecam brzydkich krawatów z poliestru. Warto jest kupić coś porządnego z wełny

jansed

Żona, Warszawa

Najlepsze promocje są w hurtowniach.Warto też wybrać się do Fashion Housa w trójmieście.

Melka2001

Żona, Warszawa

Mi się podobają kolory. Bardzo lubię, gdy coś się dzieje ;) i nie jest nudno. Co sądzicie ? bardzo lubię niebieski, nie ukrywam!

Elżbieta Staszewska

Żona, Toruń

Mi też podobają się kolorowe krawaty, ale trzeba je odpowiednio dobrać do garnituru i koszuli. Krawat ślubny powinien być dopasowany do bukietu panny młodej.

Teresa Warzecha

Żona, Warszawa

A mnie osobiście zamiast krawatu bardziej podobają się muszki.

Kamila Dymarek

Żona, Toruń

Ja nie widzę innej możliwości niż pójść w czarnym krawacie. Nie widzę się w innym :)

Monika Zawadzka

Żona, Zamość

Czarny oczywiście pasuje, lecz propozycji jest bardzo dużo. Wszystko zależy od dodatków i stylu. Tutaj podaję artykuł z poradami jak dobierać takie dodatki jak krawat.


Evil Ina

Żona, Warszawa

Jeśli masz białą koszule to z krawatem możesz trochę poszaleć. Załóżmy ten https://recenogi.pl/pl/p/Krawat-knit-granatowy-w-pomaranczowe-kropki/158, klasyczny granatowy z pomarańczowymi wstawkami, albo ten https://recenogi.pl/pl/p/Krawat-knit-kolorowe-pasy/271, do białej koszuli będzie wyglądał ekstra ;)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9
z 9
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: