Ubiór dla Pana Młodego: garnitur i trampki

Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

martita100 zgadzam sie z Tobą w 100% ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Uważam, ze jeśli ktoś źle się czuje taki elegancki, to może brać ślub w czym chce :) Nikt nie powiedział, że ma to być biała beza i czarny garnitur.

robertborek

Panna młoda, Warszawa

Nie no raczej to przegięcie. Chodź w sumie jeśli się cała taka grupka zebrała i to coś znaczy np że Pan młody chodził całe życie w takich butach, albo miał taki styl to jeszcze ujdzie.

aldonka23

Żona, Warszawa

a mnie się podoba!

zalezy kto co lubi i czy podchodzi na luzie do zwyczajów iitd...

dla mnie bomba!

 

naali

Żona, Warszawa

Mi to sie podoba, ale pod warunkiem ze ktoś na codzien nosi trampki, a nie tylko na ślub... 

To tak wg mnie musi byc zwiazane bezpośrednio  osobą. 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Naali właśnie o to mi chodziło.

martita100

Panna młoda, Warszawa

A jesli ktoś na co dzień nosi dresy, to też może w nich iść do ślubu:) Co jak co ale już na ten jedyny dzień w zyciu można założyć eleganckie buty, a trampki poczekają:)

 

 

patio92

Żona, Warszawa

Ja wogule nie trawię glanów.

Wyobraźcie sobie ,że mam kuzynkę(fanka metalu i rocka ) wiecznie ubrana na czarno z ćwiekami,krzyżami i wogule.

Ja rozumiem subkultura ale do cholery na cmentarz założyć glany i się tak ubrać w lecie to już przesada a tak ostatnio w wakacje ją widziałam.

wolę nie myśleć jakimi komponentami perfumowymi zalatywały jej nogi ,gdy je w domu scagneła;p

mrmlody

Panna młoda, Warszawa

Patio,

 

myślę, że to kwestia ogólnej kompozycji stroju. Elegancko wypastowane, niekontrastowe czarne buty dr. Martensa mogą z powodzeniem być dobrane do ciemnego, czarnego garnituru i z powodzeniem być noszone elegancko na cmentarzu. Zwłaszcza w Święta, które są deszczowe lub śniegowe :)

 

Co więcej, w takich warunkach nawet wskazane są nie półbuty, ale pełne "boots". A że nie każdego może być tak na takie ładne Balmorale:

 

 

To może musi się ograniczyć do wersji budżetowej, Martensów, choć przydałoby się, żeby nitka nie była kontrastowa:

 

 

Warto pamiętać, że niektórzy mogą być zmuszeni chodzić w takich butach (np. ze względów zdrowotnych).

 

Także w sumie ważniejsza jest reszta stroju np. nie zakładanie krótkich spódniczek.

naali

Żona, Warszawa

Mrmlody te buty założone do garnituru i tak bedą wyglądały jak zwykłe eleganckie trzewiki, a nie wyobrażam sobie jak w takich btach musi być gorąco. ;/

 

 

maaggddaa222

Żona, Warszawa

Mi się bardzo podoba połączenie garnituru i trampek. Bardzo ładnie wychodzą zdjęcia z takim połączeniem.

Glany jakoś mi się wcale nie podobają ale to zależy od gustu.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wybaczcie moi drodzy, ale w życiu bym nie chciała, aby mój partner poszedł do ślubu w trampkach... Wygląda to okropnie... To są ogromne przeciwieństwa, by mogły do siebie pasować.

 

Z tego co pamiętam, to kiedyś chyba Joshka Fischer odbierał jakąś nagrodę w takim "stroju"..

carston

Żona, Warszawa

ja też nie wyobrażam sobie trampek do eleganckiego garnituru. wydaje mi się, że w dniu ślubu każdego obowiązuje elegancja, szczególnie pana młodego

sandi

Żona, Warszawa

Mój TŻ będzie miał trampki na poprawiny, ale dlatego, że tak mu puchną stopy, że na drugi dzień nie założy eleganckich butów... I co, ma się czuć jakiś gorszy? Postanowiliśmy, że postawimy na stylizację, że będą conversy, koszula z podwiniętym długim rękawem i szelki w kolorze trampek. I tyle... 

 

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Sandi brawo! nienawidze, jak ktoś mowi wypada/nie wypada. Mój jakby chciał iść do ślubu w trampkach toi by poszedł, ale on akurat trampek w ogole nie nosi.

A na poprawiny w takiej stylizacji jak najbardziej :)

merrow

Żona, Warszawa

sandi i super - jak na poprawiny to swietna stylizacja.

gczekolada - zgadzam sie z Toba w tej kwestii w 100%. Takie stwierdzenia ('wypada/nie wypada', 'bo taka jest tradycja') dzialaja na mnie jak plachta na byka :)

 

 

ronia

Żona, Warszawa

mnie się trampki do garniaka zwyczajnie nie podobają... przynajmniej nie na ślub... nie ze względu na tradycję, czy inne "wypadanie" ale dlatego że nie pasują, może my też skoczmy do ślubu w adidasach do naszych tiulów, koronek itp...  :D 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mnie sie podobaja z tym ze jakby tesciu zobaczyl mojego w trampkach to bylby gotow 30 min przed slubem zabrac go do sklepu albo uzyczyc mu swoje lakierki haha

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Widziałam gdzieś na filmiku jak PM do sukni ubarała trampki, on też miał. Taki  był ich styl, więc jak najbardziej jestem za. Po co mają się katować w "ładnych" butach?

Hane

Panna młoda, Warszawa

Na samą ceremonię to bym nie chciała. Ale już w trakcie wesela to mógłby zmienić co by mu się wygodniej tańczyło ;)

 

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5
z 5
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: