Lubelskie Panny Młode i Mężatki (wesela, sale, zespoły)

Strona
z 86
Poprzednia Następna

Gigi13

Żona, Warszawa

Witam :)

Jestem na etapie wybierania lokalu na wesele ok. 120 osób, Lublin bądź okolice. Zastanawiałam się na "Zajazdem Gościnnym". Może, któraś z Was miała tam wesele i zechce podzielić się ze mną swoją opinią. Co do wystroju i lokalizacji nie mam pytań. Głównie interesuje mnie jedzonu[ko ( czy było dobre, średnie, wyśmienite, złe oraz jego ilość? Czy przystawki w miarę ubywania ze stołu były uzpełniane?

 

ania_1989

Żona, Warszawa

Ja byłam wczoraj na targach :) wybrałam się konkretnie po fontannę czekoladową i pokrowce :) fontannę znalazłam, nawet zabookowałam, ale pokrowców nie znalazłam, bo było tylko jedno stoisko, ale jakoś nie przekonali mnie Ci państwo.. więc szukam dalej :) Ja skorzystałam z makijażu, moja koleżanka z pomalowania paznokci :D Ogólnie jak ktoś czegoś szuka to jak najbardziej polecam, ale jak ktoś ma juz wszystko to chyba nie warto :) jak oglądałam suknie to żadna mi się nie podobała... we wtorek mam wolne i wybieram się na wycieczkę po salonach, może znajde tą jedyną :)

Camillaes

Żona, Warszawa

Mohito mogę też poprosić na pw nr p. Ireny?

michasss

Żona, Warszawa

Hej dziewczyny !

A może polecicie mi któryś z salonów sś w Lublinie, już zrobiłam kilka rundek po Lublinie i nadal się nie mogę zdecydować, wacham się mięszy Amandą na Zamojskiej, Eveline Style na Fabrycznej, a Estelle na Narutowicza. Może któraś z Was szyła swoją sś w jednym z tych salonów? A może możecie mi polecić jakiś zupełnie inny? Dodam, że sś chcę szyć ze zdjęcia :)

grejpfrutowa

Żona, Warszawa

Witajcie Dziewczyny!

Od niedawna jestem narzeczoną i zaczynamy z TŻ szukać lokalu na wesele.

Nie mamy jeszcze terminu, TŻ chce rok 2015, ja chyba mogę poczekać żeby zaklepać to co mnie się podoba, a nie to co jest i nie załatwiać wszystkiego " na wariata"

Co prawda pewnie udałoby się coś zorganizować, bo dzwoniłam po kilku lokalach i wolne terminy na mój wymarzony maj by się znalazły.

Jeżeli wiecie coś o lokalach: Marzanna, Impressa, Gościniec Horyzont czy o MAciejowej Chacie w Miłocinie, albo Dworku Jałonna braci Mazur dajcie znać.

Może któraś robiła tam wesele i może cos powiedzieć. Przyznam że w internecie są dosć stare opinie o nich.

Poszukujemy  sali na 220-250 osób na 2 dni.

Oszałamiające wrażenie zrobiła na mnie Arkadia w Piotrowicach.

Przejrzałam kilkadziesiąt ( z 50 stron wątku- tych na początku) i widzę że były dziewczyny które robiły tam wesela.

Mogłybyście coś powiedzieć o tym lokalu?

Mojemu TŻ zależy żeby na stołach nie było "pusto" tzn żeby tych dań było sporo i żeby to nie było np 10 plasterków wędliny. A boję się że w Arkadii właśnie tak będzie- więcej dekoracji niż tego całego jedzenia. Wiem, tego i tak jest tyle że nikt nie przeje, ale goście raczej zapamiętają że było mało jedzenia, niż że lokal był ładny :P

Nie dopytuję się o jakość, bo wiem że będzie ok, nie spotkalam się chyba jeszcze z niedobrym jedzeniem na weselach.

Od jakich cen zaczyna się pakiet, no i ile wcześniej rezerwowałyście tę salę ?

Bo boję się że na ten 2016 już miejsc nie bedzie....

 

 

agataa19_11

Żona, Warszawa

Witam LPM!

Chciałabym zasięgnąć opinii na temat lokalu IMPULS w Świdniku. Możecie coś o nim powiedzieć? Bo w internecie ciężko cokolwiek o nim znaleźć. Interesuje mnie głównie to czy jedzenie jest smaczne, czy jest dokladane na bieżąco itd. 

Słyszałyście może o zespole By The Way z Kraśnika? Jakieś opinie?

Z góry dzięki!

agataa19_11

:D

P.S. grejpfrutowa O lokalu U Braci słyszałam tylko tyle, że podają smaczne jedzenie :P A jak dzwoniłam w sprawie ceny to chyba 160zl/os

grejpfrutowa

Żona, Warszawa

Dzięki  agata19_11!

Właśnie dziś wyruszamy na pierwszą rundę po lokalach, a tu śnieg spadł jak na złość!

Mamy plan zajechac do Versarii, Dworku Jabłonna (i w ogóle czegoś po drodze w tamtą stronę-może do Artemidy), Zbójeckiej, , Arkadii i Gościńca Horyzont Marzanny i Impressy.

Plan jest, zobaczmy co wyjdzie :)

Mam jeszcze pytanie, czy którąś malowała może Magda Krzemińska? Robiła mi i mojej przyjaciółce makijaż, ale w 2011 roku, nie mam do niej namiarów, nie wiem czy jeszcze wykonuje make-up'y.

 

ktos0514

Żona, Warszawa

Witam LPM,

 

chciałabym zasięgnąć waszych opinii na temat wyboru zespołu na wesele. Po długich poszukiwaniach wybór padł na zespół Grzaniec. Wiecie może czy oni jeszcze grają ? Na stronach mają same stare komentarze oraz repertuar. Z dema bardzo nam się podoba a z drugiej strony jest kilka negatywnych opini typu że się spili na weselu. Nie wiem czy to konkurencja próbuje im dogryźć czy rzeczywiście tak było. Jeżeli macie jakieś doświadczenie to podzielcie się opinią na ich temat.

ktos0514

Żona, Warszawa

Agata ja mam wszystkie informacje co do Arkadii :)

nette

Żona, Warszawa

https://www.youtube.com/watch?v=vyIq2BSJMuw  

Jak Wam się podoba? Dają radę? Bo powiem szczerze że ja jestem zachwycona. Byłam u nich na próbie i szczerze powiem że nie mam im nic do zarzucenia;)

Melalala

Żona, Warszawa

Hej wszystkim nowym dziewczynom!

 

grejpfrutowa, i jak tam z tą Arkadią? Ja miesiąc temu ją zarezerwowałam na swoje wesele w 2016 roku. Wydaje mi się, że mieli jeszcze sporo terminów, więc jak Ci się spodobała to pewnie nie byłoby problemu. Co do jedzenia to dziewczyny już wcześniej tutaj pisały (te które są już po weselu tam), że porcje wcale nie były za małe a i na spotkaniu właścicielka zapewniała, że przystawki wciąż są donoszone i nie ma możliwości, żeby goście "przy jednym plasterku siedzieli". :P Ja szczerze mówiąc byłam trochę rozczarowana otoczeniem - te budynki biurowe przy wjeździe trochę mi się nie podobały, no ale obie sale w środku są śliczne i właścicielka przemiła, więc się zdecydowaliśmy. :) 

grejpfrutowa

Żona, Warszawa

hej!

Arkadia przepiękna w środku, zrobiła na mnie ogromne wrażenie!

Terminy, które mi pasowały jeszcze w miarę były.

Ale niestety lokal trochę poza moimi/naszymi możliwościami finansowymi ( za dwa dni wyszłoby ponad 300 zł w tym pakiecie który chcialibyśmy wybrać) 

Gdybym robiła 1 dzień, pewnie bym się nie zastanawiała, a za 2 dni to naprawdę sporo kasy, a przecież są jeszcze inne rzeczy ( alkohol, ubrania i cała reszta...)

Znaleźliśmy trochę tańszy lokal i jeżeli się uda to zabukujemy coś jutro :)

 

Melalala

Żona, Warszawa

My robimy jednodniowe wesele. Z poprawinami faktycznie koszt się robi ogromny. No i mniejsze sporo niż Ty. Ja planuję zaprosić do 140 osób, więc na tej mniejszej sali - Kryształowej. 

 

A na co się w końcu zdecydowaliście?

agiiss

Żona, Warszawa

Hej dziewczyny, my planujemy wesele na sierpień/wrzesień 2015r. Rozglądamy sie za sala i myślimy o Zajeździe Gościnnym? Czy która z was tam była i może podzielić się opinią

nadia12

Żona, Warszawa

Hej!

Czy zna ktoś firmę Nano Works z Lublina?? Szukam opini na ich temat i każde zdanie jest dla mnie ważne. Może coś wiecie?

grejpfrutowa

Żona, Warszawa

Melalala zdecydowaliśmy się na Dworek Jabłonna Braci Mazur...

ale jestem pełna obaw, bo oni mają baaardzo ogólną umowę- tj dane o termnie, liczbie osób, kwocie za osobę...

Czy ktoś u nich miał swoją imprezę  i  może się podzielić wrazeniami ?

Melalala

Żona, Warszawa

grejpfrutowa, bardzo ładnie to na zdjęciach wygląda. Ale nie słyszałąm o nich, więc nie pomogę odnośnie opinii.

grejpfrutowa

Żona, Warszawa

już zasięgnęłam opinii ( trochę pocztą pantoflową, trochę na innych forach) markę mają dobrą, a jak byliśmy w lokalu to goście chwalili kuchnię :) także obawy idą precz :)

Melalala

Żona, Warszawa

grejpfrutowa, to super. Pochwal się datą - został ten maj? :)

forsycja

Żona, Warszawa

Dziewczyny czy możecie polecić jakąś dobrą krawcową z Lublina, która podejmie się drobnych przeróbek sukni?

lub Anuluj
Strona
z 86
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: