Majowe PM 2016

Strona
z 32
Następna

mrsnails

Żona, Warszawa

Witam!

Czy są tutaj jakieś PM z maja 2016 roku? Jeśli tak to co macie dziewczyny już załatwione, jak idą wam przygotowania i jaki termin macie w maju?

 

LISTA MAJOWYCH PM :

 

02. 05

Karolinaaaa

 

06.05

plamka92

 

07.05

karinaaa, mala2580, shelby

 

13.05 

Rzolegien

 

14.05

mrsnails, ataner

 

20.05

Basiulek

 

21.05

daria0707

 

27.05 

Klaud


28.05

kociałapka

 

Rzolegien

Żona, Warszawa

Witam!
Dzisiaj się znalazłam ten portal i specjalnie się zarejestrowałam, żeby odpowiedzieć :)
My bierzemy ślub 13go maja 2016 (w piątek) :P

Do tej pory zaklepana sala, termin w kościele, DJ i fotograf. W październiku planuję zrobić nalot na salony sukien ślubnych, żeby się zorientować co i jak (ze względu na nietypowe wymiary mogę mieć problem z kupieniem kiecki w salonie, ale chcę poprzymierzać co będzie, żeby wiedzieć w czym się dobrze czuję i wyglądam :) ) Powoli zastanawiamy się też nad obrączkami (ale z kupnem poczekamy do stycznia, mże po targach ślubnych uda się złapać jakieś rabaty :) ). 
A ty mrsnails ? Kiedy ślub? Jak przygotowania? :) 

karinaaa

Żona, Warszawa

07/05/2016 :) 

Sala, orkiestra, wódka, dekoratorka- florystka, fotograf i kamerzysta :) No i Kościół :)
Suknie dopeiro w pazdzierniku... Może zdążę :) 

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

2 maja 2016 :) (poniedziałek)

sala, fotograf, kamerzysta, kościół, obraczki co tu wymieniać wszytsko załatwione suknia ślubna też wybrana :) oraz dodatki zostało tylko gości zaprosić. Teraz tylko sie zastaniawiam nad fajnym pomyslem na plener myslalm nad wesolym miasteczkiem fikolandem heh gokarty cos w tym stylu no i cos na podziekowanie dla rodzicow moze jakies skurzane fajne torebki dla mam a dla tat zegarki albo skurzane portfele  

Klaud

Żona, Warszawa

Witam

 

Ja też termin mam na maj,a dokładniej to 27 :) 

My juz mamy zarezerwowany kościół, sale, orkiestre, fotofrafa, kamerzyste :) Sukienke mam wstępnie wybraną, ale jeszcze nie zamuwiona, z garniturem i obrączkami czekamy do targów ślubnych bo są fajne promocje na nich:) 

Zostało jeszcze 242 dni ^^ 

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

Tak tylko tylko zostało heh aby do nowego roku a po  nowym  roku juz tak zleci ze lepiej nie mówić. już szybko mija. Ja już mam zamówioną suknie chociaż w wiekszosci salonów mówili że lepiej poczekać bo nowa kolekcjia listopad - grudzień wchodzi. ale powiem wam szczerze że lepiej nie sluchać 4 razy byłam starszą i jak chodziłam z dziewczynami po salonach i ta niby nowa kolekcjia to niczym sie nie różni od starej a kuzynka czekała na nową i okazalo sie że musi wybrać sukienke z salony bo żeby zamówić jest już za pozno bo wiekszość sukienke pol roku wcześniej trzeba zamawiać 

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

:)

mrsnails

Żona, Warszawa

Cześć dziewczyny!

Karolinaaaa masz rację. Po nowym roku to będzie szaleństwo. Zanim się obrócimy będzie MAJ!

Nie wiedziałam, ze tutaj ktokolwiek napisał... Chyba z dwa tygodnie nie było odzewu, więc myślałam, że nikogo nie ma, a tutaj taka niespodzianka!

My mamy załatwione - sala, kamerzysta, fotograf, zespół, wódka. Do kościoła wybieramy się i wybieramy! Ale mamy zrobione nauki i poradnię :). Mam też z drobiazgów - tablicę rejestracyjne, pudełko na koperty, monogram na tort, pompony tiulowe, kokardki na wódkę, dekorację na samochód. Za jakiś czas wybierany się zamówić obrączki i do księdza...

Byłam już w salonach sukien ślubnych, ale doradzono mi przyjść w listopadzie/grudniu jak wejdzie nowa kolekcja. Faktycznie nic mnie super nie urzekło. Wytrzymałam tyle czasu to 2-3 miesiące nie zrobią różnicy. Tym bardziej, że zaraz zaczyna się październik :)

 

228 dni! <3

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

mrsnails a Ja dziś jakoś się zdecydowałam to zawitać :) 

No ja mam już też praktycznie wszystko załatwione suknia ślubna już zakupiona ale dogadałam się że pierwsza przymiarka 2 tyg przed ślubem i na pierwszą przymiarke wszytsko będzie gotowe welony buty itp. powiem ci szczerze że ja też nie widziałam dla siebie żadniej fajnej sukieni ślubnej te całe tiulowe wyglądałam w nich jak bym miała odlecieć jakoś nic ciekawego nie ma a zdecydowałam się na suknie ponad czasową

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

Ogólnie teraz tylko rozmyślam nad tym co dać na podziękowanie dla rodziców, nad jakimś ciekawym plenerem typu gokarty wesole miasteczko fikoland :) cos zabawenego nie chcem sztywnego pleneru a mam dwa wiec jeden terdycyjny z fotografem a z kamerzysta na wesolo ii oczywiscie piosenka na pierwszy taniec szybka tylko nie żaden remix może macie ciekawe pomysły

Rzolegien

Żona, Warszawa

Karolinaaaa przepiękna suknia. Moja wymarzona, idealna! Będę mieć taką samą (zrezygnowałabym tylko z tego błyszczącego paska :) ) no chyba, że okaże się, że w takim fasonie będę źle wyglądać :)

mrsnails

Żona, Warszawa

Karolinaaaa ale Ci dobrze! Zazdroszczę. Chociaż czekam cierpliwie, nie ukrywam, że chciałabym mieć to z głowy. Mi babka dawała też takie tiule potężne. Nie na mnie to. Chyba muszę szukać w prostych zwiewnych, ale lekko wpadających w literkę A. 

A jak z tym materiałem? On się nie gniecie?

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

Rzolegien Niestety na zdjeciu nie widać ale z tyłu suknia przynajmniej u mnie ma wyciete plecy i ten pasek z tyłu ma kokarde która włąśnie wspaniale konczy te wycięcie :) i bez paska suknia wygląda nijako sama sie przekonasz :)

 

mrsnails kochana ja mieżyłam tyle sukien że lepiej nie mówić rybki ksiezniczki litere a trombki balowe głowa mnie bolała ja bede miała jeszcze ja na 2 kolach ponieważ zalezy mi na obietośći heh a materiał super nie gniecie sie i powiem wam że sukienka mimo że z takiego materiału to nie jest ona ciężka jest lżejsza od tych tiulowych i wygodna :)

Rzolegien

Żona, Warszawa

Karolinaaaa wiem o wyciętych plecach :) Już pisałam w innym wątku, że w moim przypadku wszelkie ozdobniki (w szczególności błyszczące) trzeba ograniczyć do minimum, bo jestem dość konkretnie wytatuowana, a tatuaże+błyskotki to nie jest zbyt dobre połączenie :D Ale tak jak mówisz - dopiero jak zobaczę na żywo i przymierzę, to ocenię ile mam racji ;)

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

Tak jak się włoży i przymierzy to wogóle jest inaczej wtedy zdecydujesz jak bedzie pasować u mnie np troche stan obniżąja bo trche za wysoko

Rzolegien

Żona, Warszawa

Ja to w ogóle nie wiem, czy uda mi się kupić kieckę z salonu, czy będę zmuszona szyć na zamówienie u krawcowej :) Za tydz - dwa zaczynam poszukiwania, to wtedy się wszystko okaże :)
A powiedz mi proszę ile płaciłaś za tą suknię?

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

3350 placilam powiem ze jak masz dobra krawcowa to mozesz uszyc i napewno duzo taniej ci wyjdzie bo ja sama sie zastanawialam nad tym

mrsnails

Żona, Warszawa

Cena taka nie wiem jaka. W sumie nie jest niska, ale jakoś mega wysoka nie jest. Ale to chyba zalezy od fasony, materiału itp. Zobaczymy u mnie za jakiś czas :D

Zapomniałam dopisać, ze mamy też załatwiony tort i słodki bufet :).

Rzolegien

Żona, Warszawa

Nie mam, ale będę szukać, bo tak jak mówiłam po 1. nie mieszczę się w standardowych wymiarach, a po 2. suknie z salonu raczej przekraczają mój budżet :) Do salonów idę pomierzyć, żeby zobaczyć czy w takim fasonie będę się czuć i wyglądać dobrze :)

Karolinaaaa

Żona, Warszawa

Powiem tak jak masz dobra krawcowa ktora wiesz ze dobrze ci uszyje i tak jak ty sobie wymarzylas nie zastanawiaj sie wyniesie ci to duzo mnie powinas sie wyrobic nie w calyn 1000 z materialem

 

lub Anuluj
Strona
z 32
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: