Mazowieckie Panny Młode i Mężatki (wesela, sale, zespoły).

Strona
z 201
Następna

anusia811

Żona, Warszawa

 Witam. Jestem ciekawa czy są jakieś przyszłe Panny Młode lub Mężatki z woj. Mazowieckiego:) możemy sobie jakoś pomóc:)

Anna25

Żona, Warszawa

Mazowieckie PM 2013:

  • Pyza -11.05
  • Sylwia42300 -22.06
  • Małgosia87 -29.06
  • Chocolada -6.07
  • Cynamona -20.07
  • Czarownica -31.08
  • Żanka -7.09
  • Dominika2013 -7.09
  • Julia2013 -14.07
  • Emili -14.07
  • Julita_91 -28.09

Mazowieckie PM 2014:

  • Anusia811 -26.04
  • Anna25 -10.05
  • Izaz -7.06
  • Menia - 7.06
  • Madzik_s -21.06
  • Paja1992 - 28.06
  • Lotta - 5.07
  • Anette911 -12.07
  • Agnieszka23 -19.07
  • Anndylka -9.08
  • Astoria -9.08
  • Panna_Aneta - 23.08
  • Iza2014 -6.09
  • Małgosia22 -14.09
  • OlaBe -20.09

Małgosia22

Żona, Warszawa

Witam, Anusia ja co prawda jestem z podlaskiego ale po ślubie przeprowadzam sie do mazowieckiego , nasze wesele bedzie w mazowieckim a skąd jesteś?

anusia811

Żona, Warszawa

Małgosia  i Anna witam Was:) ja jestem z Warszawy a Wy?:)

Anna25

Żona, Warszawa

Witaj Anusia811... Jestem z Siedlec. Wesele organizujemy w maju 2014. Juz mamy zalatwiona sale i zespół. Została tylko wizyta u proboszcza ;) A jak u Ciebie idą przygotowania?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Hej, ja również z mazowieckiego (Kobyłka pod Warszawą) ;) ślub za 126 dni. Za 2 tygodnie ruszamy z zaproszeniami ;)

anusia811

Żona, Warszawa

Anna no my mamy, fotografa, kamerzystę, zespół w kwietniu idziemy salę zobaczyć i catering zamawiać będziemy, datę mamy, kończymy nauki przedmałżeńskie dzisiaj więc później jak będzie księga na 2014 będzie można protokoły spisywać:)

 

Cynamona to niedługo już wielki dzień, ja mam 7 dni po Waszym ślub brata;) a gdzie wesele bo znam miejscowość bo w Wołominie mam rodzinkę;)

sylwia42300

Żona, Warszawa

 witam ;) ja też z mazowieckiego, dokładnie okolice Radomia, ślub za 98 dni ;)

anusia811

Żona, Warszawa

Sylwia witam to już blisko bardzo:) czujesz jakiś stres że już coraz bliżej?:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

anusia811 wesele właśnie w Wołominie, sala się nazywa Karolina ;)

anusia811

Żona, Warszawa

Cynamona znam tą salę i chciałam tam mieć wesele:) tylko mój S. jest z zupełnie drugiej stony Warszawy niż Wołomin więc nie opłacało by się z dojazdem:) a jakie są tam ceny bo jestem ciekawa?:) i na dużą ilość osób macie wesele?:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

obecnie jest to 200 zł od osoby, niestety za ciasta czy wiejski stół są dodatkowe opłaty. Jest to sala naszych znajomych, dlatego my mamy na trochę innych zasadach wesele. A Wy gdzie macie wesele?

anusia811

Żona, Warszawa

Dobrze mieć znajomych w takich miejscach;) my szukamy, idziemy w drugi weekend kwietnia zobaczyć salę:)

Iza2014

Żona, Warszawa

Anna25 ja tez jestem z okolic Siedlec:)

anusia811

Żona, Warszawa

Cześć Iza:) Co macie załatwione już w sprawie wesela?:)

Iza2014

Żona, Warszawa

Mamy sale zarezerwowana,kucharke,zespol,kamerzyste, fotografa i godz w kosciele

anusia811

Żona, Warszawa

Iza no to macie już praktycznie wszystko na chwilę obecną:) ja nie mam jeszcze sali i cateringu a mam wczęśniej ślub:) więc jesteście do przodu;)

Iza2014

Żona, Warszawa

Do jesieni mamy luz pozniej musimy zalatwic nauki spotkac sie z kucharka- bo menu chcialam zeby wczesniej ustalic, na poczatku roku zaczne sie rozgladac za sukienka ale tylko fason- bo moja ciocia ma salon sukien slubnych wiec mi uszyje i kiedys w miedzyczasie obejrzec obraczki i czeeeekac do wrzesnia;)

anusia811

Żona, Warszawa

No my nauki mamy prawie za sobą jutro ostatnie spotkanie:) ja za sukienką rozglądac się będę listopad/grudzień chociaż już przymierzyłam dwie sukienki i pierwsza mnie zachwyciła i nie wiem czy znajdę teraz taką która mnie zachwyci tak samo lub bardziej:) no my oblączki w przyszłym rokum, a w grudniu zaproszenia będziemy robić i rgudzień/styczeń rozdawać:)

Iza2014

Żona, Warszawa

ja kilka sukienek tez mierzylam bo mialam sesje zdjeciowa i ciocia powiedziala ze bede baaardzo wymagajaca klientka:) ale taki dzien jest raz w zyciu wiec trzeba troche powybrzydzac:) 

lub Anuluj
Strona
z 201
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: