» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Panna Młoda 2013 :)

3978238Wyswietleń
150519Odpowiedzi

• (27.05.2013 - 22:16)

lajon jeżeli chodzi o dziewczynkę to akurat jest tylko jedna do dyspozycji, a chłopców więcej i też może być awantura ;P

kasiawos tak samo jak twoja mała ;)

Ten post edytował sylwia42300 27.05.2013, 22:17
  • (27.05.2013 - 22:16)

Sylwia-ale słodka dziewunia:))))maluchy sie nie interesuja,ale starszyzna odlicza dokładniej ode mnie;))))

lajon-nie,no mysle,że dziewczynki podołaja,co do chlopca-zależy od temperamentu(mój 3i pół letni synus w życiu by sie nie dal namówic;)))

• (27.05.2013 - 22:18)

Kasiawos-też bym chciała już być w Polsce:))))

Sylwia-to powinna sie dowiedzieć-nigdy nic nie wiadomo:(

• (27.05.2013 - 22:19)

mój chrześniak mógłby nieść, jakby przed nim ktoś landrynki niósł ;P 2,5 roku a rozgadany jak stary

• (27.05.2013 - 22:19)

sylwia, lubiczanka - jak sie go spytalam w sobote czy bedzie szedl z obraczkami to osto odpowiedzial ze tak heh tylko ja mam jednak pewne obawy bo te dwie tez chca niesc obraczki hehe niewiem zobaczymy co z tego wyjdzie 

• (27.05.2013 - 22:21)

lajon u koleżanki obrączki niósł chłopczyk i obok niego 2 dziewczynki z bukiecikami

• (27.05.2013 - 22:21)

Lajon-niosący może być jeden;)))zachęć je do tego sypania kwiatków-moze na YT im pokaz jak to slicznie wygląda-dziewczynki lubią takie klimaty;)))

• (27.05.2013 - 22:22)

sylwia - zobacze kupie taka poduszke i zobaczymy co ten mały powie heh

• (27.05.2013 - 22:23)

lubiczanka -tak tak one to lubia moja chrzesnica teraz w Boze ciało bedzie sypac kwiatki na procesji 

• (27.05.2013 - 22:26)

Witam, po dlugiej przerwie :-)

U mnie dziewczynka (5 lat) będzie niosla moją obrączkę, a chlopczyk (6 lat) obrączkę narzeczonego :-). To moje chrzesniaki kochane ;-)

A bylam w ten weekend na slubie i weselu kuzyna i tez dziewczynka miala nieść obrączki, ale stanęla przed nimi i ani rusz do przodu :-P, a oni czekali aż zacznie iść i nawet jej mama stojąca obok nie byla w stanie jej przekonać- więc bylo śmiesznie początkowo. W końcu świadkowa wzięla ja za rękę i tak doprowadzila do oltarza idąc za Mlodymi.

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
  • Perfect Moments - Kompleksowa organizacja ślubów
  • na-kawe.net
facebook