» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Panna Młoda 2013 :)

3883089Wyswietleń
150519Odpowiedzi

• (17.07.2013 - 13:32)

paulinoos spokojnie !!

moja matka też ostatnio zadziwia mnie gadką co do ślubu i wesela krok po kroku, ale bronię swego !!!

• Podgląd pary ślubnej
    (17.07.2013 - 13:33)

jeszcze jej z pol roku temu mowilam ze lukasz wymysla zeby sami druhowie bez osob towarzyszacych siedzieli po jego stronie na sali, a druhny same po mojej, to mowila ze tak nei moze byc, ze musza siedziec z partnerami, a teraz mi kurwa mowi ze o niczym nie wie! juz mnie to wkurwia wszystko, wczoraj mnie POINFORMOWALA ze pozamawiala facetom na wesele butonierki, w sensie jakims tam facetom zeby ladnie wygladalo, bez konsultacji ze mna, gdzi emi sie ten pomysl nie podoba! wmawia mi kwatki na reke dla kazdej kobiety na wesle, no kurwa bab bedzie tam 100! ja mam kase jeszcze wydawac aby kazdej kwiatek kurwa na reke przyczepic???! i co chwile cos, o tych pierdolonych zdjeciach zamiast obrazow i 3 razy powiedzialam jej NIE! a ona ostatnio do dekkoratorki przy mnie ze te zdjecia ja chce, no kurwa jego jebana mac! i dalej drazy jebany temat tych druhow jak mnie cos takiego denerwuje! juz mis ie zbiera od dawna! narzuca mi jakies swoje pomysly i jak cos mi sie nie spodoba to widze ze sie zlosci! no ale z tymi druhami to mnie rozwalial! i juz mnie podpytuje ze jedna para bedzie druchami, no tak bo tak sie zlozylo! ale juz jest foch bo bedzie jedna para ktora jest para! ona mnie chyba nie rozumie

• Podgląd pary ślubnej
    (17.07.2013 - 13:34)

przepraszam za wybuch

• Podgląd pary ślubnej
    (17.07.2013 - 13:34)

karia dziekuje za cudowny argument o swiadkach! :)

• Podgląd pary ślubnej
    (17.07.2013 - 13:36)

u nas ma to wygladac tak ze: jest 5 druhen plus swiadkowa i 5 druzbow plus siwadek, wszyscy stoja ponaszych stronach bez osob towaryszacych w kosciele, natomiast na sali wszyscy siedza z nami przy stole z osobami towarzyszacymi, nie widze problemu, a ta mi mowi ze bedzie nie zrecznie bo bedziemy ich wlac do zdjec itp no i co?

• (17.07.2013 - 13:37)

paulinoss no mi akurat wydaje się, ze dziwnie kazac siedzieć dziewczyno/chłopakom/żonom/mężom druhen i druzbów osobno a nie przy nich.....

• Podgląd pary ślubnej
    (17.07.2013 - 13:38)

karia oni beda razem siedziec wszyscy z nami przy stole

• (17.07.2013 - 13:39)

aaaa czyli jednak beda siedzieć z Wami razemz połówkami:) no to serio, nie widze problemu:)

• (17.07.2013 - 13:40)

zdziwia ta mama nie odpuszczaj:)

• Podgląd pary ślubnej
    (17.07.2013 - 13:40)

tylko przytaczam ze doskonale moja mam wiedziala o tym ze druhowie maja byc lukasza koledzy a druchny moje kolezanki,  bo smialysmy sie ze lukasz wymyslil ze osoby towarzyszace maja siedziec przy innym stole. wybilam mu to zglowy oczywiscie. a teram matka mowi ze ona nic nie wie o tym ze druchny i druchowie nie sa parami w zyciu i to bedzie nie zreczne, ze druzbami powinni byc faceci moich druchen

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Dwór Korona Karkonoszy - Piękne Wesela, śluby
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog