» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Panna Młoda 2013 :)

3883518Wyswietleń
150519Odpowiedzi

• (14.01.2013 - 11:49)

anka bardzo ładna ta poduszka

fajnie, że już możecie się wprowadzać do swojego mieszkania :)

• (14.01.2013 - 11:53)

witam ;)

kruszyna ale mega post ;) wstaw zdjecia tych wazonów, też muszę kupić

bibi ja bym ryzykowała, z kucharką nie mam umowy bo ona działalności nie prowadzi, ludzie którzy pracują w innej branży nie chcą  takich umów podpisywać, wiadomo są pewne obawy, ale oni jeśli się nie wywiążą mocno swoją reputacją ryzykują

katrina sukienka fajna, ale do PM mi nie pasuje

Ten post edytował sylwia42300 14.01.2013, 11:55
  • Podgląd pary ślubnej
    (14.01.2013 - 11:53)

chcialabym nadrobic co pisalyscie ale jakos nie mam weny... A w ogole nie wiem czy czytalyscie ksiezke 50 twarzy Greya... dostalam ja od kolezanki jest hmm.. bardzo wciagajaca i uzalezniajaca... 670 stron przeczytalam w nispelna 2 dni... ogolnie tj trylogia wiec jestem juz w polowie drugiej czesci... na samotnne wieczory polecam ! Mozna ja sciagac z neta pdf :)

• (14.01.2013 - 11:58)

jestem juz:)

dziewczynki zapomnialam jeszcze wam powiedziec, ze wczoraj na targach byl nasz fotograf:) i wzielismy 2 fotografa jeszcze u nich na przygotowania u mojego i do kosciola, to koszt 300zl bo jak bysmy chcieli tego 2 fotografa na cale wesele to koszt 500zl.. jak myslicie brac na cale wesele? moj stwierdzil, ze bez sensu, po co mamy brac na cale wesele dwoch.. mamy wesele na niecale 100 osob, a moze sie okazac ze przyjdzie z 80 wiec jeden to ogarnie. i zapisalismy wstepnie ze ten 2 fotograf bedzie na przygotowaniach u Mlodego i w kosciele .. co myslicie o tym? Bo na poczatku mielismy przygotowania robic u mnie, gdyz mieszkamy juz kilka latek razem ale moj przemyslal i stwierdzil , ze raz w zyciu bierze slub i ze chce od dziadkow wychodzic, takze szanuje jego decyzje:) dla mnie to nie ma w sumie znaczenia, aby zostal mym MĘŻEM ! :D

• (14.01.2013 - 11:58)

o sophie tekst dla księdza jak najbardziej pasuje ;) a fotograf może być tylko na przygotowania i ślub skoro na weselu gości nie tak dużo ;)

kurcze mój mieszka ode mnie 25 km a chyba ubieranie będzie u mnie nagrywane, ciekawe jaki byłby koszt gdyby fotograf do niego jechał

Ten post edytował sylwia42300 14.01.2013, 12:01
  • (14.01.2013 - 11:59)

sophie114 ja bym nie brala 2 jeden sobie poradzi spokojnie :)

• (14.01.2013 - 12:01)

w naszej ofercie mamy zdjecia gratis ( takie nasze , ktore swiadkowie beda rozdawac podczas zbierania na wozeczek :D).. i ten 2 fotograf np przy kosciele cyknie nam takie zdjecie i po wyjsciu z kosciola juz, jak beda zyczenia pojedzie do studia je wywola i dowiezie :)

• (14.01.2013 - 12:02)

sandan wiec tylko 2 fotografa na przygotowania do mojego i do kosciola bys brala? bez calego wesela?

• (14.01.2013 - 12:05)

niby 200zl roznicy i jest na calym weselu, ale tak dzis myslalam o tym i mysle, a po co oni maja byc we dwoch na weselu.. nie robimy przeciez duzego wesela takze nawet te 200zl nam sie na cos innego przyda.

• (14.01.2013 - 12:06)

no tak bez całego wesela bo jeden ogarnie spokojnie , i rozumiem ze ten jeden tez w kosciele jakies foty robi ??

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Dwór Korona Karkonoszy - Piękne Wesela, śluby
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog