» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Panna Młoda 2013 :)

3883307Wyswietleń
150519Odpowiedzi

• (20.03.2013 - 19:03)

marM ja rosadzam rodzinami:) mniej wiecej wiem kto z kim się lubi albo kto z kim powinien siedziec, tylko jest ten kłopot że mamy okrągłe stoły i tu gorzej to zrobic:/

gaja my mamy miesiac przed ślubem date potwierdzenia:)

x2

Ten post edytował asiek191 20.03.2013, 19:04

my miesiąć wcześniej... teraz nie wiem czy nie za wcześnie ....

• Podgląd pary ślubnej
    (20.03.2013 - 19:05)

Cześć dziewczyny! :)

Ja tak z nienacka z pewnym pytaniem. Jesteśmy po pierwszym spotkaniu w poradni małżeńskiej. Mam sobie mierzyć temperaturę i sprawdzać śluz tzn. "obserwować swoje ciało". Czy nie przeszkadza to, że biorę tabletki antykoncepcyjne? Nie będzie żadnych zmian przez to? Jakoś głupio było mi się im przyznać do tego, że te tabletki biorę także mam nadzieję, że któraś z Was mi pomoże :)

• (20.03.2013 - 19:05)

Hej, hej. Melduję się po pracy. Ja gości rozsadzać nie będę, u nas bez winietek. jeden problem z głowy.

• (20.03.2013 - 19:06)

czesc dziewczyny

biore sie na nadrabianie , u nas znow pada snie o nie !!!!

• (20.03.2013 - 19:06)

Wróciłam:)))

Sylwia-fajnie,że masz szanse wyjścia do ludzi-to jest to,czego mi najbardziej brakuje;)))a,ze przy okazji jakis grosz wpadnie-super;)

Journall-trzymam kciuki za rozwiniecie skrzydeł w nowej pracy-super,że się zdecydowałas:)

Gaja-ja mam ślub 22.06 a potwierdzenie do 1.05:)))

MariM-a pytał Was ksiądz o to czy mieszkacie razem,czy poprostu nie mówiliscie skoro nie pytał?

Jessssssu-robię tą butelkę-szlag mnie trafia-tak się pozakręcałam obwijając"stelaz"folią,że pawia mi sie chce-teraz ległam na wyrku i tak mi niedobrze:((((

• (20.03.2013 - 19:07)

asiek, marim no ja też zrobiłam miesiąc i tak myślę, że będzie ok, a jeśli ktoś nie będzie mógł się okreslić to można najwyzej mu dać jeszcze roche czasu, bo my na sale ostateczną liczbe 2 tyg przed mamy podac akurat!

• (20.03.2013 - 19:07)

gaja- miesiąc wcześniej

MariM- nie za wcześnie! Ja już się nie mogę doczekać aż się potwierdzą, bo bez tego nie ruszysz z wieloma sprawami. A co do algorytmów- rodziny razem, znajomi razem. Sadzamy młodych obok siebie a rodziców i rodziny każdą przy osobnym stole. Myślę, że będzie spoko.

• (20.03.2013 - 19:09)

Mallina-ja tak samo...niech siadają gdzie chca;)

daenerys-nie pomogę-nigdy tak "się nie badałam":/

Kasiawos-powodzenia w nadrabianiu;)

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Dwór Korona Karkonoszy - Piękne Wesela, śluby
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog