Panny Młode Wrzesień 2016

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
z 16
Następna

kaczuszkowa

Żona, Warszawa

Hej kobietki!

Wpisałam w wyszukiwarkę Wrzesień 2016 i ... nic nie wypluła ;) Dlatego jeśli dubluję proszę o wyrozumiałość i delete NATOMIAST jeśli nie to ŁĄCZMY SIĘ!

Dziewczynki - Panny Młode Wrzesień 2016!

 

Ja dokładnie za rok ślubuję ;) i dziś rano sama do siebie się uśmiechałam przy porannej kawce ! :)

Jak idą wasze przygotowania, jak poszukiwania suknii?

 

 

Dzielmy się tutaj naszą "przygodą  przygotowawczo ślubną":)

 

sweetP

Żona, Warszawa

Jest temat PM2016, bez sensu zakładać kolejny...

kaczuszkowa

Żona, Warszawa

Hmm, są też PM Majowe 2016, są PM zima 2015/2016 , są PM2015, są PM Czerwiec 2015, więc chyba nie jest to wątek bez sensu... jeśli jakieś Wrześniówki się dąłączą fajnie ;)

z obserwacji wstępnych wywnioskowałam, że dobrze jest obserwować i dzielić się z dziewczynami z tych samych miesięcy tym jak idą przygotowania, co i w jakim odstępnie czasowym od ślubu oraganizują...  co zresztą jest tutaj częste ;)

Jusst

Żona, Warszawa

kaczuszkowa ja jestem Wrzesien 24... To juz bedzie prawdziwa jesien, ale jakos mnie to nie przeraza. Na poczatku sie zastanawialam nad calkiem "zimnym" miesiacem, ale pensjonat ktory wybralam nie robi wesel w zimie. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie padalo. 

kaczuszkowa

Żona, Warszawa

No właśnie, ja myślę że Wrzesień jeśli pogoda się uda to jest idealny miesiąc na wesele! Nie ma upału, (mój znajomy który gra w zespole  i zagrał milion wesel stwierdził że jeśli mam do wyboru początek lipca a wrzesień to on z doświadczenia mówi, że lepiej goście od początku imprezy bawią się na wrześniowych, nie uciekają przed upałem i nie są zmęczeni, wychodzac na zewnątrz jest przyjemnie a nie duszno i parno, jedzenie fajnie idzie). Oczywiście może się zdarzyć że będzie okropnie brzydko lub upał ale to raczej ekstremalne przypadki. :) I do tego to Wrześniowe słonko !!

kaczuszkowa

Żona, Warszawa

Jusst - a co już zarezerwowane? jesteście już w zaawansowanej fazie przygotowań?

Jusst

Żona, Warszawa

No ja juz mam:

*sale, z jedzeniem itd

*date w kosciele

*foto

*video

*zespol na wesele

*zaproszenia (robie sama)

*winietki (robie sama)

*zawieszki na wodke (robie sama)

 

Jestem za granica i troche tak ciezko to ogarnac, bo jak sie nie jest  na miejscu to jednak trzeba czekac do przyjazdu do PL.

W grudniu jak przyjade na swieta bede szukac chyba sukni, a moze po prostu sie rozgladac. Nie jestem niewiadomo jak nastwiona ze musi byc taka i koniec. Co bedzie w salonie co mi wpadnie w oko i w dobrej cenie to kupie. Bede tez miala spotkanie z paniami ktore pieka torty i ciasta i musze znalezc DJ na poprawiny. 

Musze kupic pare rzeczy na allegro lub z Chin. Chce zrobic pudeleczka dla naszych swiadkowjako zaproszenia i zarazem zapytanie "czy zostaniesz naszym swiadkiem". Chce kupic pudelka i zrobic decoupage. Chce takze zrobic pudeleczko na nasze obraczki ktore moja chresnica bedzie niosla do oltarza. 

 

Mam troche pomyslow, ale jednak troche spowalnia mnie to ze nie jestem w PL. 

 

Pochwal sie co ty masz? Pokaz sale!!!

sweetP

Żona, Warszawa

Upieracie się przy tym temacie, to niech będzie. Ja też wrzesień :)

Jusst

Żona, Warszawa

TO MOJA SALA, OGROD ITD. Szalu nie robi, ale jest taka jak chcialam. Prosta bez wydziwien... i miejsce jest piekne. Na zdjeciach tego tak nie widac, ale na zywo jest slicznie

 

kaczuszkowa

Żona, Warszawa

Jusst - Piękna sala! Ja zaraz poszukam zdjęć mojej :)

 

Śmiesznie się składa wiesz, bo ja też jestem za granicą i tutaj moderujemy przygotowania:)

 

W listopadzie lecimy na kursy przedmałżeńskie (ależ to słowo dziwnie wygląda, zawsze mam wrażenie, że piszę z błędem) tak żeby spokojnie zdążyć trzy razy być w poradni później a nie bać się, że nie damy rady na czas;)

Cóż, to tak jak Ty mamy:

-salę z jadzeniem i delikatną dekoracją w cenie (dodatkowe kwiaty do bukietów, bo chcę mieć baaaardzo dużo zamówię w hurtowni a panie na sali według mojej prośby wzbogacą wiązanki na stołach ;)

-zespół

-fotograf

-kamerzysta

-data w kościele plus w listopadzie kursy weekendowe :)

- mam wybraną cukiernię na torty i ciasta (pytałam i na miesiąc przed datą mam się zgłosić z zaliczką )

 

Chcę jeszcze dodatkowe światła, tylko na razie nikt nie jest w stanie mi doradzić . (mamy przyjęcie w sali-pawilon ogrodowy (namiot) więc pięknie będą takie światła wyglądać

Zaproszenia, winietki, numery stołów i plan stołów projektuje dla nas przyjaciółka

A co do sukni... miesiąc temu byłam na chwilkę w Polsce i coś tam już oglądałam ... myślę że w styczniu będę zamawiać/kupować :)

kaczuszkowa

Żona, Warszawa

SweetP - no, ale chyba miło będzie z Wrześniowymi Pannami (mam nadzieję, że będzie nas więcej) moderować przygotowania  :) Jak się zbierze nas więcej to zrobimy sobie tabelkę w pierwszym poście z naszymi datami i będziemy wspólnie odliczać ;)

Jusst

Żona, Warszawa

Ja nauki robię tu, za granica. Sam mój ksiądz powiedział ze tak nam będzie wygodnie. Jest tu polski ksiądz wiec nie będzie problemu. Nauki i to wszystko zaczynaja się na początku roku w Styczniu. Do dekoracji sali chce wziąć kogoś, sama nie będę miała czasu tego zrobić. Sala jest oddalona od mojego domu o jakieś pół godziny wiec nie będzie mi się chciało jeździć w tę i z powrotem. Kolor przewodni już umówiłam z dziewczynami które bedą dekorowały. Wybrałam kolor blady róż z mięta. Takie cukierkowe :) zastanawiałam się nad kolorami typowo jesiennymi, ale że może być śliczna pogoda i słoneczko pomyslałam ze te kolory bedą ładnie wyglądać. Przed wejściem na sale chce powiesić lampki, wieczorem jak goście bedą wychodzić na zewnątrz będzie ładny klimat. Na stołach na ogrodzie świece w lampionami. Na sali dekoracje bedą także światłem. Mam dużo pomysłów, na Pinterescie zrobiłam sobie konto i szukam inspiracji. Nie chce też przesadzić ze wszystkim. Na razie nie mam zbyt dużo czasu na robienie moich pierdołek, bo praca w tygodniu potem jakoś dzień za szybko leci. 

sweetP

Żona, Warszawa

U mnie załatwione już są: sala, zespół i fotograf. Dziś jedziemy do księdza i jak na razie to chyba tyle do załatwiania...

Jusst

Żona, Warszawa

No za bardzo nie mozemy nic wiecej sweetP 

 

Ja narazie sobie odpuszczam wszystko, robienie moich pierdolek, bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Jade do PL dopiero na Boze Narodzenie, wiec czasu troche mam zeby to wszystko ogarnac. 

kaczuszkowa

Żona, Warszawa

A kiedy myślicie umawiać termin z fryjerką i makijarzystką ? (Żeby nie wyjść na "gazowaną" pannę młodą i umawiać się na rok wcześniej ;)) Wg was wystarczy miesiąc przed? ... sama nie wiem ;)

Jusst

Żona, Warszawa

Mysle ze troche za pozno miesiac... Ja z kosmetyczka umawiam sie jakos w Czerwcu, a z fryzjerka to w sumie na ostatnia chwile bo to moja kumpela. Przychodzi do mnie do domu bo do czesania bedzie miala pare osob.

kasia_19

Żona, Warszawa

Witam wrześniowe PM, widzę że u niektórych z was przygotowania pełną parą ja po załatwieniu sali, fotografa kamerzysty i zespołu zakończyłam przygotowania na ten rok :)

kaczuszkowa

Żona, Warszawa

A kiedy tak NA POWAŻNIE będziecie szukać sukien ślubnych Wrześniowe? :) Ja myślałam o Styczniu 2016, żeby na Sierpień była gotowa ;) i do Stycznia zdążę troszkę schudnąć:))

sweetP

Żona, Warszawa

U mnie załatwiona już sala, zespół, fotograf, ksiądz i wstępnie nocleg dla gości :)

 

Na ten rok nie planuję więcej załatwiać. W listopadzie wybieram się jedynie na targi ślubne, żeby podejrzeć sobie co i jak :)

Jusst

Żona, Warszawa

Ja suknie dopiero w Grudniu, na poczatku Stycznia. Nie ma sensu wczesniej. Nawet bym sie zastanowila nad Marcem. To sa jedyne daty kiedy jestem w PL. W marcu (pod koniec) i tak bede zalatwiac urzedowe sprawy. 

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
z 16
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: