Amelia Wedding - nie polecam

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
z 14
Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Witam

 

Nie polecam firmy Amelia Wedding- o tym dlaczego napisałan na swoim blogu

 

 

frezja

Żona, Warszawa

Ja też nie polecam, niestety. Zamawiałam u nich próbki i wszystko wyglądało bardzo fajnie, a później czekałam miesiąc, a grafik bardzo niekompetentny, przynajmniej w kwestiach językowych (ciągłe błędy pomimo moich poprawek, a w dodatku wykropkowanego miejsca na nazwiska było tak mało, że ledwo by się zmieściło jedno imię i nazwisko, a co dopiero gdy para nie jest małżeństwem i trezba dwa nazwiska wpisac). Poza tym, niestety zaproszenia mi się nie podobają. Na stronie wyglądały pięknie, a gdy przyszły okazało się, że wyglądają jakbym je sobie sama wydrukowała na zwykłej drukarce. Przyznam, że nie przeliczyłam zaproszeń, więc  nawet nie wiem czy ilośc się zgadza, ale nie chce mi się z nimi szarpac. Od Amelia Weding - z daleka.

flowersik18

Panna młoda, Warszawa

Słuchajcie ja właśnie jestem w trakcie "użerania się"  z tą, na pozór profesjonalnie wyglądającą, firmą.

 

Och.. gdybym wcześniej przeczytała jakiekolwiek forum to na pewno nie zdecydowałabym się na ich zaproszenia ślubne. Mają mnóstwo negatywnych opinii.

 

Po złożeniu zamówienia czekałam tydzień na odzew. Wkońcu napisali, że w ciągu 2-3 dni otrzymam projekt.. Po tygodniu sama się o niego upomniałam i "już" po następnych kilku dniach otrzymałam. Musiałam wprowadzić mnóstwo poprawek, bo czcionka okropna itd. Gdy ostatecznie zatwierdziłam projekt, znów czekanie.. (na tym etapie jestem teraz).  

Napisałam kiedy będą drukować? Kiedy mogę się spodziewać ewentualnej przesyłki? 

Ale nic.. cisza.. Pewnie jeszcze długo poczekam aż one dotrą :(

 

NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Flowersik Niestety jest taka szansa :( polecam męczyc ich telefonami i mailami.  My tak zrobiliśmy i pewnie dlatego w końcu otrzymaliśmy zaproszenia . Mam nadzieję że nie bedzie tak żle .Trzymam kciuki !

Jedyne co nam pozostaje to przestrzegać przyszłe panny młode przed tą firmą !

 

Odradzam korzystanie z ich usług !!!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Hej.Ja równiez się na nich zawiodłam:(. Z poczatku wszystko wyglądało ok.Same zaproszenia dosżły w miare szybko ale oczywiście nie obyło sie bez ogromnej ilości poprawek (typu zien zamiast dzień).Problemy jeszcze wieksze zaczeły sie gdy domówilismy zaproszenia ,ponieważ okazało sie że jednak za mało zamówilismy.

Juz od 3 tygodni sie z nimi użeram.Napisali niby że w piątek wysłali  ale jakoś ni widu ni słychu:(.Gdybym przeczytała ten wątek wczesniej napewno bym u Nich nie zamawiała.A szkoda bo zaproszneia ładne mają.

Dolores84

Żona, Warszawa

o nieeeeeeeeeeee, a ja wczoraj wpłaciłam za zaproszenia !!! mam nadzieję, że szybko mi doślą i będą ok :((((

wtorekjs

Żona, Warszawa

ale oni mają bardzo fajną oferte... a taką lipe robią.

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

no niestety zaproszenia niezle , ceny atrakcyjne a firma MEGA  nieprofesjonalna

glorioza

Żona, Warszawa

o matko! ale partacze!>:O

patussa18

Żona, Warszawa

To ja wam polecę świat zaproszeń z allegro - ja jestem max zadowolona:)

Kalina83

Panna młoda, Warszawa

Witam,

specjalnie zalogowalam sie na tym forum, zeby moc wszystkich ostrzec przed Amelia Weeding!!!!!

 

Po pierwsze: tak nieprofesjonalnej firmy jeszcze nigdy nie widzialam, sama pracuje w dziale obslugi klienta i wiem jak sie powinno obchodzic z klientami.

Nalezy sie przedstawic nazwa firmy a pozniej swoim nazwiskiem i powiedziec dla uprzejmosci „dzien dobry“

 

Piec razy dzwonilam do firmy i za kazdym razem slysze“ hallllloo“ takim znudzonym glosem!!!!!!

Wiec za kazdym razem prosze pania X. o przedstawienie sie, niestety pani X.  sie do tej pory nie nauczyla!!!!! Moze jakis Training Komunikacji z klientami????????

 

Po drugie: chcialam zamowic zaproszenia na slub, a ze Amelia ma bardzo fajny, na oko, wybor, zamowilam pare probek, jako odpowiedz, po paru minutach,  dostalam ze trzeba jak najszybciej zaplacic, ok moge zrozumiec, od razu pieniadze przelalam, to bylo ponad poltora miesiaca temu….. a probek do dzisiaj nie dostalam!!!!!

Po paru rozmowach z bardzo kompetentna pania, dowiedzialam sie ze probki zostaly wyslane …tydzien temu, dzwonie tydzien pozniej, slysze …tydzien temu, dzwonie znowu tydzien pozniej, slysze …..tydzein temu.

Stracilam juz nadzieje ze je dostane a o dalszej wspolpracy nawet nie ma mowy.

 

Odradzam wszystkim!!!!!!

Kalina

 

Natalyjka

Żona, Warszawa

Widzę ,że same negatywne komentarze-a ja radzę nie przejmować sie tak bardzo-dostałam przesyłkę z zaproszeniami wczoraj -są przepiękne starannie wykonane ,bez żadnych poprawek się obeszło.Jedyne co mogę poradzić to się nie stresować ,że paczka idzie dłużej-bo tak juz jest.Mogliby tylko napisać ,że czas realizacji wynosi do kilku tygodni a nie dni -ja dostałam przesyłkę po około 2 tygodniach.Co jest jeszcze faktem to ,że Pani ,która odebrała tel. jak dzwoniłam ,żeby o coś dopytać i coś domówić zbywała mnie krótkimi mhhhh....mhhhh ...tak....tak    :mniej więcej tak wyglądała ta rozmowa -ale dodatkowo skontaktowałam się meilowo i to jest najlepsze co można zrobić.Jestem bardzo zadowolona z zaproszeń -ale zawiedziona odrobinkę bo nie zrobili mi księgi gosci o która prosiłam .

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Pozdrawiam zdenerwowane panny młode. Chciałoby się myśleć, że to prosta rzecz zamówić zaproszenia, a jednak nie.

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Trusiek

Panna młoda, Warszawa

Ja z kolei nie polecam zaproszeń firmy White Moth. Ma bardzo atrakcyjną ofertę, niskie ceny i fatalną politykę. Odpowiedzi na maile dostawaliśmy raz w tygodniu lub rzadziej. Co chwila trzeba było coś poprawiać, zmieniać czcionki, poprawiać projekty i po kilka razy prosić o naprawienie błędów, bo pracownik nie potrafił odczytać prośby. Kwadratowymi literami z CapsLockiem pisaliśmy, żeby dotarło. Zaproszenia zobaczymy dopiero za dwa tygodnie, mam nadzieję, że chociaż wyglądają tak, jak w przesłanym projekcie.

Całkowity czas realizacji zamówienia to prawie 2 miesiące!

Dolores84

Żona, Warszawa

cześć Wam,

chciałam chyba jako jedyna napisać pozytywną opinię o tej firmie. Sama byłam w szoku, bo naczytałam się negatywnych opinii o tej firmie. Ale wyobraźcie sobie, że dostałam przesyłkę we wtorek (już dawno), a projekt akceptowałam w czwartek wcześniej!! czyli mega szybko. Zaproszenia piękne i póki co nie znalazłam żadnego błędu. Czyli chyba mi się po prostu poszczęściło.

Anita8969

Panna młoda, Warszawa

Hej,

Jakbym przeczytała te komentarze przed zamówieniem zaproszeń, to napewno bym nie dokonała tego zakupu. Zaproszenia dotarły godzinkę temu, no i stwierdzam że jestem z nich bardzo zadowolona, są śliczne, wykonane bardzo schludnie, dokładnie, bez żadnych skaz. Było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, przeczytałam te wszystkie komentarze i przyznam że miałam nie lada stresa. Byłam wściekła na narzeczonego że zamówił na tej stronie nie szukając wcześniej żadnych komentarzy(on przysłał mi link z zaproszeniami) wyboru kodonaliśmy co prawda wspólnie, ale dobrze jest mieć na kogo zrzucić winę;) Co prawda kontakt z firmą amelia weeding nie jest taki prosty bo trzeba czekać aż odbiorą telefon, o ile wogóle nas nie rozłączą, trzeba sporo cierpliwości. Jak wiadomo trzeba sie interesować wszystkim i dowiadywać co się dzieje z daną rzeczą bo można zginąć jak ciotka w czechach. Na szczęście transakcja dobiegła końca i mimo nerwów polecam ponieważ mają bardzo ładne i nie ktore zaproszenia bardzo oryginalne niespotykane nigdzie nindziej, spory wybór. My zdecydowaliśmy się na skromniejsze model gallant silver z amarantową cyrkonią i wszystko się zgadza. Dziewczyny, nie ma się co sugerować negatywnymi komentarzami, ja nie jestem osobą która wystawia komentarze ale w tym wypadku być może mój koment pomoże komuś dokonać dobraj decyzji. Nie jest to reklama ale szczera opinia, własne doświadczenia mowi mi że raczej wystawia się negaty aby ostrzec potencjalnego kupca, ale za to gdy jesteśmy zadowoleni to o pozytywnym  zapominamy. Gorąco polecam, ryzyk fizyk, ale świat należy do odważnych. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia dzieczyny, i aby ten jedyny dzien był idealny i wyjątkowy, pełen radości i miłości, sobię tego życzę również. Buziaczki

grześ_1

Panna młoda, Warszawa

Odradzam!

Na pierwszego maila odpisali juz na drugi dzień.Wszystko zapowiadało się obiecująco.

Ale kiedy napisałem,czy zdąża zrobić i wysłać zaproszenia w takim czasie jak obiecują,bo za 2 tygodnie wyjeżdżam za granicę i muszę mieć pewność,ze je dostanę-kontakt się urwał.Czy to dobrze świadczy o Sprzedawcy?...Podejrzewam,że jak juz złożycie zamówienie i zapłacicie,to bedą mieli Was gdzieś i bedziecie czekać miesiącami(tak jak piszą inni w komentarzach).Szkoda nerwów.I tak przed ślubem jest ich mnóstwo.

Cieszę się,że nic u nich nie zamówilismy.

Alina262

Panna młoda, Warszawa

Jak Pan grześ_1 moze wypowiadać sie na temat tej firmy skoro nie został jej Klientem. Ja jestem bardzo zadowolona z zamówionych zaproszeń, są cudowne. Wykonane zgodnie z terminem podanym na stronie. Zaproszenia najlepiej zamawiac z wyprzedzeniem, a nie tuż przed np. planowanym wyjazdem. Niestety późńiej obwinia się innych. Także ja polecam i aż musiałam napisać, bo firma jest naprawdę ok, a zaproszenia są piękne. Ja szczególnie polecam kolekcję Florens:)

biala

Żona, Warszawa

coś mi się wydaje że niektore pozytywne opinie piszą własciciele tej firmy.... szczególnie te 3 ostatnie.nikt nie rejestruje sie aby napisac 1 posta....

Alina262

Panna młoda, Warszawa

Nie jestem właścicielem tej firmy, ale staję w jej obronie, bo właśnie tak jest w Polsce, że krytyczne opinie wydaje się chętnie, natomiast nikomu nie chce się pisać pozytywnych, dlatego zrobiłam wyjątek:) I uważam, ze jest to moja słuszna postawa, której nikt mi nie zabroni, polecać firmę, z której usług jestem zadowolona. To, że ktoś się rejestruje, zeby wydać negatywną opinię nie jest dziwne, natomiast jak ktoś się rejestruje, żeby napisać coś miłego to już jest dziwne? Polska mentalność:)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
z 14
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: