fryzjer i makijaz w rzeszowie

minimoon

Żona, Warszawa

czesc dziewczyny prosze doradzcie mi gdzie mam pojsc do fryzjera i gdzie makijaz zrobic?

kolezanka doradzila mi enzo w rzeszowie ale nie wiem cena za pakiet 2 fryzury i 2 makijaze w tym probne 167zl ale cena nie wazna bo zalezy mi na wykonaniu

a co sadzicie o pracowni diva na rynku? napiszcie gdzie wy idziecie

Mrówa

Żona, Warszawa

minimoon wybierz się do Strefy Urody na GRUNWALDZKIEJ 18/11A
( I pietro, w bramie, naprzeciwko URZ). Trafisz tam w bardzo dobre ręce. Tutaj podaję Ci nr tel. 604-393-382 do Salonu. Możesz zadzwonić i zapytać. Wejdź sobie również na stronę internetową (http://www.strefaurody.rzeszow.pl/), aby zobaczyć jakie zabiegi by Cię interesowały i oczywiście jakie są ceny, bo to też jest bardzo ważne.

Pozdrawiam :)

minimoon

Żona, Warszawa

a jakiego fryzjera polecacie?

princesimon

Panna młoda, Warszawa

Naprawdę fajnie jest w K&S na Michała Archanioła 2C. Fryzura ślubna kosztuje 90zł a próbna tylko za 45:) (www.salon-ks.pl).

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja mog polecic mojego fryzjera bierze chyba 40 zl za slubną fryzurę i 20 za próbną jesli chodzi o makijaż to w Tyczynie(jakieś 3 km od granic rzeszowa jak sie sikorskiego wyjeżdza) jest Afrodyta-ok 40 zl za makijaż. Próbny niesety tyle samo ale ja planowalam sobie probny np na sylwestra zreobic:) zeby sie nie "zmarnował:)

Domiśka

Żona, Warszawa

  Ja moge polecić salon Twój Styl w galerii Center Park przy Placu Wolności. Pani Ania-kosmetyczka robi super makijaże;)(i nie tylko). Generalnie polecam ją bo jest świetna. Co do fryzjera to też dużo zależy od tego jaka to ma być fryzura bo czasami jest tak że ktoś super czesze np.koki a już gorzej  np.z upięciami przy włosach z lokami.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A może słyszałyście o jakiejś dobrej kosmetyczce i fryzjerce w Łańcucie?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

niestety nie znam tamtych okolic na tyle;/ ale fryzjer "mój";D mógłby myślę podjechać do Ciebie:) jesli ktoś chce namiary to proszę o wiadomość prywatną:)

minimoon

Żona, Warszawa

a wiec ja juz po slubie i polecam salon kosmetyczny "Diva" na rynku w rzeszowie a co do super upiec to fryzjerke Beate na ul.ks Jalowego studio nazywa sie  "em duet"

Sylwusia266

Żona, Warszawa

ja polecam studio reene na targowej i panią ele,jako fryzjerkę:)

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: