» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Obrączki Rzeszów (proszę o polecenie)

4084Wyswietleń
10Odpowiedzi

• Podgląd pary ślubnej
    (03.07.2011 - 16:59)

Szukam w Rzeszowie jubilera, w którym mogłabym zamówić obrączki i dać swoje złoto w rozliczenie. Czy możecie jakiegoś polecić ?

Bardzo dziękuję :)

• (03.07.2011 - 17:36)

Podejdź sobie na Grunwaldzką róg Kopernika do takiego małego złotnika "Skoczek i syn" i spytaj tam. Wiem że oni mają swoją pracownie i że swego czasu można było u nich zamówić obrączki i dać swoje złoto ale nie wiem czy nadal tak jest.Musisz spytać ;)

• (18.01.2012 - 12:20)

Ludziki, ja nie widzę lepszego rozwiązania niż Firma Jubilerska WARDA.

To są ludzie z kompetencjami i ponad 30 letnią tradycją firmy !!!!

Mają najlepsze ceny w Rzeszowie, można oddać obrączki po dziadkach, stare łańcuszki, pierścionki.

Nawet jesli starocie nie są w tej nowej próbie 0,585, wszystko rozliczają i można BARDZO tanio kupić obrączki.

Mają chyba największy wybór obrączek w regionie (a uwierzcie mi byliśmy chyba wszędzie).

Obrączki w 90 % przypadków są na miejscu we wszystkich rozmiarach, grawer zawsze gratis kilka chwil po zakupie.

na torebce przeczytałem adresy gdzie mają swoje placówki:

Firma Jubilerska WARDA:

Grunwaldzka 2

Grunwaldzka 7 (obok zegarmistrza - naprzeciwko wspomnianego jubilera skoczek)

Grunwaldzka 20

3Maja 14

Piłsudskiego 34 (CH Europa - na parterze)

Rejtana 69 (hipermarket E.Leclerc)

• (28.02.2012 - 16:11)

witam,

ja i mój narzeczony zamawialiśmy w galerii Nowy Świat w Rzeszowie na Krakowskiej,

bardzo miłe dziewczyny tam pracują,

ta która nami się zajmowała wiedziała o obrączkach wszystko, co ułatwiło nam wybór.

mają naprawdę dużo wzorów i w każdym mogliśmy coś zmienić: kolor szerokość, liczbę kamieni,

cena była konkurencyjna, co sprawdziliśmy, bo trochę zwlekaliśmy i kilka sklepów odwiedziliśmy dla porównania,

informują, że oczekiwanie to około miesiąca ale już po 3 tyg zadzwonili, że są do odebrania, dobrze bo już nie mogłam się doczekać

sklep nazywa się SAVICKI,

my polecamy i pozdrawiamy 

• (28.02.2012 - 18:25)

My również kupowaliśmy obraczki w firmie SAVICKI w galeri Nowy Świat,  polecam super obsługa, duzy wybor, świetne ceny :)

• (19.05.2012 - 16:55)

Ja również zakupiłam obrączki u Savickiego, mają bardzo duży wybór w obrączkach. Plusem też jest miła i pomocna obsługa. Zdecydowanie polecam.

• (28.05.2012 - 18:43)

my zamawiamy na jagielonskiej tam gdzie wisi kuciapa cos z motorami w kazdym razie bo dokładnego adresu ani nazwy niepamietam

dajemy swoje złoto płacimy 500 zł za robocizne ale ze nam złota zostaje jeszcze ok 4 gramy sprzedajemy je i bedziemy miec za 25o zl około.

Moja kosztowala 1117 zł normalnie (wziełam taka z diamentowymi bokami albo jakos tak w kazdym razie bardziej błyszczy:)) a mojego przyszłego 1300 zł

• (30.05.2012 - 20:33)

Polecam Savickiego, mają bardzo dużo wzorów i w dodatku można kolorystycznie je modyfikować. Znajomi też tam zamawiali tylko, że ze swojego złota i na prawde tanio wyniosły ich obrączki. 

Ten post edytował Giovanna00 31.05.2012, 16:50
  • (16.07.2014 - 16:58)

My zakupiliśmy na targach w firmie Jaracz, mają bardz dobrą ofertę, z tego co wiem  mają juz otwarty punkt w Rzeszowie;)

• (17.07.2014 - 15:28)

Ooo, właśnie u Jaracz robiliśmy obrączki z naszego złota, polecam bo oferte faktycznie mają sporą. Miałam juz swój typ, a i tak wybrałam cos zupełnie innego ... Na targach nie zamawaliśmy, tylko jakos miesiac  temu u nich w sklepie w krosnie, odebrałam je w rzeszowie na podwisłoczu mają tutaj biuro więc całkiemfajnie bo nie musiałam robić wycieczki. 

• (10.09.2014 - 20:51)

Salon jubilerski szmaragd w rzeszowie-poleca

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
  • Perfect Moments - Kompleksowa organizacja ślubów
  • na-kawe.net
facebook