» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Salon sukien ślubnych w Jarosławiu

3892Wyswietleń
7Odpowiedzi

• Podgląd pary ślubnej
    (29.01.2011 - 20:28)

Polecam JP studio salon sukien slubnych w Jarosławiu znajduje sie na słowackiego. Uszyja wam sukienke wybrana z internetu czy z katalogu z czego tylko chcecie. Pani prowadzaca salon jest profesjonalistka i naprawde dobrze doradza. No i oczywiscie cena moge powiedziec ze jest bardzo przystepna. Bo po co placic za sukienke z salonu firmowego,  jak bede miala taka sama tylko bez metki znanej firmy. Takze polecam .

• (26.04.2011 - 10:26)

Ja podpisuje sie pod powyższymi słowami. Sama szyłam tam swoją sukienke, jest idealna dokładanie taka jaką sobie wymarzyłam. Panie które szyją i pani prowadząca zajmują sie tym z pasją i wkładają naprawde duzo cięzkiej pracy, pozatym kiedy przychodzi się do tego salou, właścicielka naprawde każdym zajmuje sie profesjonalnie, każdy jest traktoway indywidualnie i poświeca mu dużo czasu. Można mierzyć każda sukienke, do tego przymierza sie multum welonów i dodatkow. Szczerze mówiąc ja tylko czekałam na tel. az pani zadzwoni ze słowami, że bede mieć przymiatke, sukienki są dopasowywae idealnie do kazdej dziewczyny a pani świetnie doradza :)Świetny salon!!! Szczerze polecam !!!!!!!!!!

• Podgląd pary ślubnej
    (20.07.2011 - 15:25)

Cześć dziewczyny ja też spokojnie mogę się podpisać pod Waszymi słowami salon naprawdę profesjonalny teraz jeszcze odnowiony z większą ilością sal i cudnymi sukniami Swoją suknię mam właśnie z tego salonu :)

• (22.11.2012 - 21:00)

Dziewczyna w Tym studiu naprawde robi to z pasja i ładnie szyja (ale nie przesadzajmy) Uważam jednak ja i kilka moich kolezanek co tam szyły, że niestety psują sie, bo biorą za duzo zleceń i sie po prostu nie wyrabiają, suknie oddaje w ostatnich dniach, kolezance w piątek wieczór przed slubem przywiozła ona do domu suknię, drugiej w czwartek dała za długą i juz nie było kiedy poprawiać, jak tak można? Tydzień szybciej minimum! a pytam sie gdzie umowa podpisana i warunki dotyczące terminu, gdzie ostatnie przymiarki, wiadomo przecież co dziewczny przeżywają w ostatnich dniach!a poza tym ceny u nich zaczynaja być naprawdę porównywalne z sukniami z salonów w większych miastach, a niestety to tylko podkarpacie i Jarosław. Uważam, ze jest to wszystko troche przereklamowane, po prostu w JAROSŁAWIU nie ma drugiego studia w którym tak ładnie szyją i tyle w tym temacie....

Ten post edytował 05.11.2013, 12:56
  • (22.11.2012 - 21:02)

Czego ktoś pisze o odnowionych salach.... chyba nie widzieliście profesjonalnych salonów sukni ślubnych, a tu mamy pomalowane ściany i ot tyle....

• (04.12.2012 - 22:38)

Hej jak czytam tą wypiowiedź krytykującą salon to się trochę dziwie tej osobie która to napisała... osobiście uważam, że dziewczyna która prowadzi salon jest bardzo w porządku w żadnym salonie nie poświecili mi tyle czasu jak w tym, można przymierzać do woli, ceny moim zadaniem nie są wygórowane a jak ktoś sobie wymyśli sukienke cała z koronki to niech sie nie dziwi ze moze to troche wiecej kosztuje ( sprawdzcie sobie ile kosztują koronki !!!). A jak ktoś przychodzo do salonu oglądać ściany a nie sukienki to chyba jest coś nie tak.... pozdrawiam

• (05.12.2012 - 11:53)

gdzie jest dokładnie ten salon i jakie tam mają ceny?

• (23.07.2013 - 20:26)

Jeśli ktoś z Was chce stracić radość  tworzenia własnej sukni ślubnej to własnie to znajdzie w Salonie JP na ul. Słowackiego w Jarosławiu!!!!!!!!!!! Pani, która prowadzi salon na początku wydaje się być miła i serdeczna, obiecuje złote góry i stanowczo za dużo mówi!!!To są tylko słowa bez pokrycia...Moja suknia ślubna powinna już być gotowa a tu okazuje się, że Pani nie jest w stanie sprostać wcześniej ustalonym oczekiwaniom. Zachowuje się w sposób lekcoważący, wymyśla argumenty, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i traktuje klienta w sposób karygodny!!!moje wizyty są non stop przekładane i tak naprawdę niewiem czy moja suknia będzie gotowa na czas...zdecydowanie odradzam Salon JP w Jarosławiu!!!! wybrałam suknię jedną z droższych i zamiast radości przeżywam jedynie nerwy, które nie powinny mieć miejsca przy tak ważnej okazji...brak słowności, brak zaufania i brak akceptacji na takie zachowanie!!!

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
  • Perfect Moments - Kompleksowa organizacja ślubów
  • na-kawe.net
facebook