Zespoły muzyczne na wesele - woj. podkarpackie (leżajsk, rzeszów)

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia Następna

Robert123

Panna młoda, Warszawa

Nazwa: THE DUR

Skąd: Rzeszów, okolice

Co grają:   przeboje z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych, głównie polskie piosenki jak również zagraniczne, nie brakuje też nowych hitów oraz biesiady :) wszystko z umiarem ,  potrafią zagrać wszystko o co para młoda i goście weselni poproszą :)

Uwagi: wszystko na najwyższym poziomie.

Kontakt: www.thedur.pl   można ich posłuchać na ich stronie


Widziałem wcześniej post o zespole The Dur. Ja też podziele się opinią, jest to młody i żywiołowy zespół,są rewelacyjni, grają chyba dopiero kilka lat ale często nowe zespoły bardziej się starają niż te "sławne". Na weselu byłem u brata, bardzo dobrze sie bawiłem, bardzo długo grają, i podobno bardzo są otwarci na różne pomysły młodych par.  Bardzo pozytywni ludzie, no i oczywiście wszystko na żywo, skład 6 osobowy co jest niestety rzadkością. Na pewno też kiedyś wezmę ich na wesele :)



otherside

Żona, Warszawa

Witam. Chciałam wam polecić zespół, dzięki któremu przeżyliśmy najpiękniejszy dzień w życiu :) REBELS - ZESPÓŁ MUZYCZNY - młodzi ludzie, tworzą świetny klimat, ku mojemu zaskoczeniu bawili się przy nich i starsi i nastolatkowie :) największą zaletą są krótkie przerwy oraz bogaty repertuar. Nie mieliśmy pieniędzy na drogi zespół, a oni po negocjacji zeszli nam z ceny. Polecam tym, którzy szukają dobrego zespołu za niską cenę. Dla chętnych - 

 

można ich znaleźć na stronie planujemywesele. pl pod nazwą Rebels zespół muzyczny

lub na facebooku pod tą samą nazwą. Polecam gdyż z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni :)

 

 

 

Pozdrawiam :)

skarbek2012

Żona, Warszawa

Ja od siebie polecam Madam z Rzeszowa:)

www.madam.rzeszow.pl/

Na stronce maja mało piosenek ale my słyszeliśmy na żywo na weselu i rewelacja, bez zastanowienia zamówilismy ich na swoje wesele:)

karola9275

Żona, Warszawa

Czy ktos slyszal cos na temat zespolu KLIMAT z Rzeszowa? Widzialam nagrania na yt oraz bylam na ich stronie [spam] jednak chce poznac wiecej opinii o tym zespole :) Pozdrawiam

Paula248

Żona, Warszawa

Czy ktoś z Was miał Zespol Bezet z Brzozy Królewskiej ??

patrycja90

Żona, Warszawa

Ja polecam zespół Laser live z Rzeszowa są SUPER!!!

Bożena33

Żona, Warszawa

Witam ! Czy ktoś słyszał i mógł by wyrazić jakąś opinie na temat zespołu Madam z Rzeszowa??

 

paolka13

Żona, Warszawa

Laser live!! sa super źałuje sie tylko tego ze wesele kiedys musi sie skonczyc☺

skarbek2012

Żona, Warszawa

Madam słyszelismy na 2 weselach i byliśmy na ich próbie:) Dla mnie rewelacja i cieszę się że ich wybraliśmy:)

andzialeszcz

Żona, Warszawa

Na Moim weselu grała właśnie grupa Fruwająca kanapa i mogę coś powiedzieć .

To co pisze iwoneczka89 w ogóle się niesprawdziło - Zespół bardzo profesjonalny,Goście byli zachwyceni ,a odnośnie ceny to Wolałam nie ryzykować z inną tańszą grupą,bo Fruwającą kanapę Widziałam w akcji na weselu u znajomej i było bardzo dobrze.

A ponadto to jakość kosztuje więc nie wiem dlaczego iwoneczka89 ma jakieś uprzedzenia - nie miałaś fruwającej kanapy na weselu -więc się nie wypowiadaj o czymś ,o czym nie masz pojęcia .

A zresztą morzecie zobaczyć na ich stronę

www.fruwającakanapa.pl

w galeri zdjęć ,jak się bawimy:) .Pozdrawiam

andzialeszcz

Żona, Warszawa

A Ja właśnie polecam Fruwającą kanapę - ,że grają w 3 osoby to jest zaleta ,a nie wada - wystarczy 3 zestawy obiadowe a nie np. 6 !

A ponadto to grają Bardzo Profesjonalnie,choć o sobie piszą ,że .......   

 http://www.fruwającakanapa.pl

A zresztą zobaczcie sami i się przekonajcie czy mają jakieś wolne terminy .

barbuz1

Żona, Warszawa

Witam! czy ktoś mógłby powiedzieć coś na temat zespołu Bez Nazwy z Rzeszowa? z góry dziękuję :)

asiaaaa

Żona, Warszawa

Kochani! 

 

Macie jakieś informacje o zespole Brillant z Rzeszowa ? Słyszał ktoś coś ? :) 

respberry

Żona, Warszawa

Zapraszam wszytskie wymagające pary na naszą stronę fotografia ślubna i wideo.

magda1568

Żona, Warszawa

polecam zespół Kriss z Mielca nigdzie się nie ogłaszają a grania mają mnóstwo. Jeżdżą po całej Polsce. Muzyka świetna porywająca do tańca ludzi w różnym wieku. Na życzenie przygrywają przy stolikach biesiadę, muzyką góralską i nie tylko. Byłam z nimi na niejednej imprezie a ostatnio na weselu. dziewczyna śpiewa w zespole ale i dwóch mężczyzn. Super. Poleca. Ze wszystkim można się z nimi dogadać. Jak ktoś zainteresowany to wiem , że mogą przesłać demo bez problemu do posłychania.

 

anetirek

Żona, Warszawa

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś mógłby napisać co nieco o zespołach The Dur z Rzeszowa i Rebels z Ropczyc? Zastanawiam nad rezerwacją któregoś z nich na moje wesele i chciałabym zasiegnąć opinii?? Ktoś był i bawił się (lub nie :P) na weselu z którymś z wyżej wymienionych zespołów??

 

Z góry dziekuję za pomoc :)

andrzej84

Żona, Warszawa

We wrześniu 2015 bawiłem się razem z żoną w Hotelu Apollo Rzeszów z zespołem ATUT. Polecam gorąco wszystkim tym, którzy szukają na swoje wesele zespołu grającego na żywo. Wytaczyliśmy się za wszystkie czasy. Świetnie bawili ludzi, wokalista malowała twarze dzieciom, panowie grali przy stołach. Pełen profesjonalizm, szczerze polcam!

gara

Żona, Warszawa

Witam, słyszał ktoś o zespole Fenix z Przemyśla? Jakie opinie?

biedroska

Żona, Warszawa

Super są Oktan Band! Widziałam ich już na paru weselach znajomych i oni akurat są w całej Polsce dostępni bo się nie ograniczają regionem ;) Posłucajcie sobie na stronce

Antoni Kros

Mąż, Poznań

Super zespół, wspaniały wokal. Panowie bardzo sympatyczni, wszyscy goście zachwyceni starsi i młodsi. Wymarzony zespół na wesele. Szkoda, że ja już po. Pozdrawiam

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: