» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Zespoły muzyczne na wesele - woj. podkarpackie (leżajsk, rzeszów)

110770Wyswietleń
163Odpowiedzi

• (29.07.2011 - 19:02)

mój zespół to na-zywo.com wejdźcie i zobaczcie:)

• (03.08.2011 - 10:48)

Współpraca z tymi zespołami to zysta przyjemność:

Demeters

New Porter

Wziątki

Masters

Seven

• Podgląd pary ślubnej
    (19.08.2011 - 22:08)

Ja polecam zespół BAVIVAS może dlatego że znam ich osobiście ponieważ spotkałam sie z nimi na kilku weselach tym bardziej że grali na moim

http://pl-pl.facebook.com/pages/Bavivas/123468467721155

sami oceńcie

pozdrawiam

Ten post edytował wiola1 19.08.2011, 22:08
  • Podgląd pary ślubnej
    (29.08.2011 - 17:20)

Ja polecam zespół Waterloo:

Nazwa: Waterloo  

Co grają: stare szlagiery, współczesne hity, weselne i disco

Uwagi: muzycy z dyplomami szkół muzycznych drugiego stopnia

Skład: Wokalistka, Wokalista-akordeonista, Instrumenty klawiszowe, Wokalistka-skrzypaczka

Cena: 2300 zł - wesele jednodniowe

(możliwość oprawy mszy ślubnej przez skrzypaczkę i organistę)

Strona WWW: w budowie, nagrania dostępne na: www.chomikuj.pl/ZESPOL_WATERLOO oraz na www.planujemywesele.pl/20366-waterloo

Kontakt: 796137828, GG: 25276262    zespolwaterloo@wp.pl

• Podgląd pary ślubnej
    (02.09.2011 - 18:15)

Ostatnio byłam na weselu ze swoim narzeczonym i grał zespół Show z Rzeszowa, choć byliśmy już na wielu weselach to ten zespół nam się bardzo spodobał, klawiszowiec gra i śpiewa, rewelacyjna wokalistka gra też na skrzypcach, gitarzysta bardzo fajnie prowadzi konferansjerkę, saksofonista, śpiewają też wszyscy na głosy i osobno, mają bardzo ładne piosenki i dużo szlagierów, lata 70, disco polo,wszystko nam się podobało widać było, ze innym gościom też się podobało bo zachwalali wesele było dwudniowe, prawie cały czas przetańczyliśmy, robią krótkie przerwy i długo grają, tak że można się wybawić, obserwowałam nie piją alkoholu, biorą ok 2200 za 1 dzień, napewno będą grać na naszym weselu, zdobyłam też nr tel do nich to 609116605, grają po całym podkarpaciu,mają stronkę internetową, naprawdę warto polecam.

• (03.09.2011 - 18:12)

Witam.

Czy zna ktoś może zespół NOVA z Rzeszowa?Może ktoś ma jakąś opinię na ich temat; jak grają, rozkręcają imprezę? Zależy mi na tym, aby i młodsi i starsi dobrze się bawili. 

• (05.09.2011 - 12:43)

Hej. Ja mam zespół Bezet Brzózy Królewskiej. Oglądaliśmy płyte z wesela, na którym grali i nam się podoba, ale oczywiście zależy od gustu :) Co do The Brox to na imprezach grają świetnie, tylko ciekawe ile kosztują wie ktoś może coś na ten temat???

• (07.09.2011 - 15:50)

The brox z tego co mi wiadomo to biora 3600zł

• (10.09.2011 - 22:50)

Ja Polecam wszystkim  zespol WATERLOO  z Rzeszowa  Bylem  na weselu gdzie grali bawia gosci i  graja  chyba wszystko bo niebylo utworu co chyba by niezagrali  a skrzypce i   akordeony  do tego  niezli . W kosciele chyba ich skrzypaczka grala .

Ten post edytował Irys2008 10.09.2011, 22:52
  • (19.10.2011 - 22:16)

a moze ktos słyszał o zespole CHICAGO czy MAMMA MIA ?? jesli tak bardzo prosze o opinie jestem na etapie załatwiania tego najwazniejszego elementu mojego wesela...:)

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Dwór Korona Karkonoszy - Piękne Wesela, śluby
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog