Zespoły muzyczne na wesele - woj. podkarpackie (leżajsk, rzeszów)

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia Następna

ziuba

Żona, Warszawa

a moze ktos słyszał o zespole CHICAGO czy MAMMA MIA ?? jesli tak bardzo prosze o opinie jestem na etapie załatwiania tego najwazniejszego elementu mojego wesela...:)

brzoskwinia

Panna młoda, Warszawa

Ludzie, przestańcie wierzyć bzdetom wypisywanym przez zespoły weselne w internecie na temat swojej pracy! Nie bądzcie głupi bo za głupotę słono trzeba będzie zapłacić . Każdy zespół może sobie wypisywać cuda jak to profesjonalnie grają, jakie to są są muzyky,a jaki sprzęt mają zawodowy itd.itd. Mogą sobie sami - i tak najczęściej bywa w 99%, wypisywać pozytywne opinie na swój temat, robiąc ludziom wode z mózgu. Przedstawiają czasem nawet dobrze brzmiące nagrania, ale nagrywane przez niewiadomo kogo i gdzie. Młodzi to najczęściej kupują a na sali okazuje się że Mietek, ten co grał na saksofonie w demówce internetowej zachorował, a Bronek ręke złamał i stąd zupełnie inna jakośc muzyki na weselu niż na demo w internecie. Szok,ale już jest po  ptakach. Wesele, najważniejszy dzień w życiu okazał się KATASTROFĄ ! Ja jak szukałam najlepszego zespołu na własne wesele, doradzono mi żeby zapytać po prostu w najlepszych lokalach na podkarpaciu o opinie na temat różnych weselnych kapel. I to był strzał w dziesiatkę. Wybrałam zespół z Soliny, wymieniany w pierwszym rzędzie w czterech lokalach do których dzwoniłam. Był to świetny wybór i polecam wszystkim przemiłych braci, kapele Pana Mariusza "FRUWAJĄCA KANAPA"

Są warci każdej złotówki.

ziuba

Żona, Warszawa

ja nie wierze bzdetom tylko poprostu grzecznie pytam...i proszę o pomoc czy doradzenie....milion jest takich postów na tym forum i jakoś nikomu to do tej pory nie przeszkadzało...

wisienka510

Panna młoda, Warszawa

Zespół The Brox... Hmmm...Jeśli ktoś ma jako takie pojęcie o muzyce  - polecić nie można.

Mili ludzie, ale problem polega na tym, że ...nie grają. Generanie wszystko odtwarzane z pół-playbacku. Światła mają ładne i stronę internetową też, ale muzyka do bani:(

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja polecam zespoł KAMA BAND z Debicy, mają swoją stronę internetową, można ich posłuchać, grają pod każdy gust, przegladnęlam mnóstwo zespołow, i zdecydowałam sie na nich, mimo ze Ślub dopiero za dwa lata :). najlepiej też popytac wśrod znajomych o opinie.  www.kamaband.pl

Dawid10

Panna młoda, Warszawa

Zespół Platinium to naprawdę świetnie zgrana ekipa. To baaaaardzo sympatyczni, uśmiechnięci ludzie, zwracają uwagę na gości, wiedzą kiedy co zagrać i sa bardzo otwarci na propozycje i faktycznie nie piją alkoholu! To, czego byliśmy świadkami jest doskonałym potwierdzeniem Waszego wykształcenia muzycznego, jak widać niezbędnego w tej branży, by osiągnąć taki sukces. Dziękujemy za możliwość zaśpiewania kilku piosenek, czym zrobiliśmy niespodziankę Młodej Parze, i za bezbłędną spontaniczną aranżację do nich. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze Was usłyszymy i wspólnie zaśpiewamy. Tak jak mówiłem bedę Was polecał :)

Dawid10

Panna młoda, Warszawa

Pozdrawiam Dawid

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

gosiaczek667

Panna młoda, Warszawa

MAMMA MIA    polecam jak najbardziej. byłam na jednym weselu (około 1,5 roku temu) gdzie grali i było po prostu rewelacyjnie! Niestety prawie cały 2013 rok mają już zajęty :(

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas też będzie Platinium Band. czytałam sporo pochlebnych opinii na ich temat , a poza tym faktycznie mają szeroko rozbudowany repertuar.

monia66

Żona, Warszawa

A ktoś słyszał o zespole Galaktikos z sanoka?

 

Jeśli tak to podzielcie się opinią

szelma123

Panna młoda, Warszawa

 

Jeżeli zespół to tylko Galicja Band z Łańcuta.

 

www.galicjaband.pl

ewka997

Panna młoda, Warszawa

.

gosiaczek667

Panna młoda, Warszawa

Ktoś może zna zespoł Wiktoria z Kamionki? Jeżeli tak to prosze o jakąś opinię na ich temat.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Słyszał ktoś o zespole MONAVER? jakieś opinie na temat tego zespołu?? Pozdrawiam

scuzz

Panna młoda, Warszawa

Witam

Mogę się wypowiedzieć na temat zespołu Rewir, który grał na weselu zarówno mojej siostry w 2009 jak i moiom w zeszłym roku. Zespół jest moim zdaniem genialny. Repertuar szeroki od zwykłych przyśpiewek po dobre i sprawdzone klasyki. Na pierwszy taniec zażyczyliśmy sobie z żoną piosenki której nie znali mimo tego nie było problemu , nauczyli się i wyszło wspaniale. Generalnie zespół na wysokim poziomie a wiodącą osobą moim zdaniem jest gitarzysta, koleś wymiata i to zdrowo. Jeszcze raz zdecydowanie polecam.

sylwek1

Panna młoda, Warszawa

Cała prawda o graniu na żywo czy zmarło,bez znaczenia.

Termin "granie "na żywo" kompletnie nic nie oznacza.

Chłopy piszą że na żywo, to znaczy że żyją, stioją na scenie jak kołki i tyle!

Jeżeli chodzi o muzykę na weselu to już inna sprawa.Ilość żywych NIGDY NIE OZNACZA JAKOŚĆ! Żyjący muzykanci stojący na scenie,cieszący się z tego że żyją ,nie zawsze wiedzą czym jest jest muzyka weselna. No,ale przecież Żyją i tym się mogą poszczycić.Są żywi więc i grają na żywo,a jak ta muzyka wygląda to już inna sprawa.Czy ktoś z forumowiczów słyszał ogłoszenie grupy,Metalika,ACDC,DEEP PURPLE,czy innych dobrych kapel które miały by na swoich stronach wzmiankę GRAMY NA ŻYWO? 

ZAZNACZAM-dobre kapele nigdy o tym nie piszą bo to jest przecież normalne.

Chłopy natomiast z zespołów weselnych umieszczają tę informację na pierwszym miejscu.

Po co? Właśnie dlatego żeby ludzie wiedzieli ,że oni właśnie tak pięknie grają i żeby  nikt nie pomyślał że to idzie z radia  bo przecież jakość jest nie do odróżnienia.

Ważne że żyją, to musi być pięknie.

Ręce opadają.

 

Mój kolega chodząc do dentysty powiedział kiedyś madre słowa:Jak usłyszysz od dentysty że zęba trzeba usunąć, to wstawaj i uciekaj.To nie jest fachowiec tylko partacz.

Identycznie jest i w tym fachu. Jak zobaczysz ogłoszenie kapeli na wesele która ma w swoim ogłoszeniu napis "GRAMY NA ŻYWO" to od razu zmieniaj stronkę na inną bo od dzisiaj wiesz że to tylko puste,nie mające najmniejszego sęsu,świadczące jedynie o głupocie "kapelmistrzów"czy iluzjonistów hasła,nie mające nic wspólnego z jakością muzyki.

pauulinka123

Żona, Warszawa

My dostaliśmy namiary na zespół MARATON z Sędziszowa Małopolskiego oglądaliśmy wesele na którym grali mnustwo ludzi było zachwyconych tym jak oni grali dlatego się na nich zdecydowaliśmy;) i nie biorą też jakiś dużych pieniedzy bo 3000zl;) szukaliśmy strasznie długo zespołu i jestem zadowolona, że ostatecznie wybraliśmy ten zespół ;). Skład zespołu to 5 osób łącznie z wokaliską w tym saksofon i perkusja na któych mi zależało ;)

sylwek1

Panna młoda, Warszawa

Skład 5 -6 osobowy zawsze kosztuje trochę drożej. Nie chodzi o cenę za usługę,bo tu jest przeważnie odwrotnie.Kapele 5-6 osobowe grają nawet czasem taniej jak np.składy trzy osobowe ale trzeba za to zapłacić więcej za miejscówkę w lokalu.Średnia cena w dobrej restauracji to koszt ok.300zł na głowę,więc jeżeli przeliczymy X 6 osób + kilka drinków i mamy już 2000 zł EXTRA do zapłacenia za kapelę.

Dlatego można poszukać dobrego składu trzy osobowego, jak wynajmować duże składy gdzie czasem bierze się grajków "na sztuke"dosłownie z ulicy. A pojedzą, popiją,coś tam zabuczą i jeszcze dostaną ze dwie stówki na głowę bo większość kasy zawsze bierze ten co spisuje umawę.Potem szuka najtańszych muzykantów w okolicy żeby najwięcej samemu zarobić.Takie są realia.Nowożeńcy o tym nie mają zielonego pojęcia,no ale mieli skład 5-6 osobowy"FUL WYPAS"niby,tylko że dwie osoby w takim składzie to przeważnie manekiny.Żeby było jasne,są zespoły,są prawdziwi MUZYCY w skladach 5,6,7,8 czy więcej osobowych ale te zespoły biorą 10-15 000 zł za noc. Musimy sami wybrać a jest to bardzo ważna decyzja.Pozdr..

pauulinka123

Żona, Warszawa

Bardzo długo szukałam zespołu więc znam już chyba wszystkie w okolicy Rzeszowa. A ten zespół który wybralismy gra już razem (w niezmiennym składzie) od 17 lat perkusista grał w "Pektusie" ale ze względu na to że ma rodzine i nie chciał jej zostawiać wyjeżdżając w trase gra już tylko w zespole "Maraton" na weselach. Tak więc skład jest 5-cio osobowy i moim zdaniem jesli ktoś szuka dobrego zespołu to nie może być to zespół 3 osobowy w którym nie będzie perkusji czy saksofonu które robią naprawdę dużą robotę ;) Wiadomo, że jeśli ktoś robi mniejsze wesele i liczy się z kasą to znajdzie tez dobre 3 osobowe kapele ale to już nie jest ten sam efekt. Pozdrawiam ;)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: