Chcesz założyć swoją agencję ślubną? Marzy Ci się praca konsultanta ślubnego?

Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Zapraszam na profesjonalne szkolenie dla przyszłych i obecnych konsultantów ślubnych.


KURS DLA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH
„KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBÓW I WESEL”
LICZBA GODZIN: 24 godziny, 3 dni po 8 godzin szkolenia plus 6 godzin konsultacji

PROWADZĄCY:
KARINA KOMOROWSKA-KOT, MARIA ZAJĄC, MACIEJ UCHMAN

ZAGADNIENIA:

BLOK 1 TEORIA

ZAWÓD KONSULTANTA

•    ZAWÓD KONSULTANTA – KIM JEST KONSULTANT ŚLUBNY
•    PRACA KONSULTANTA-ZAKRES OBOWIĄZKÓW KONSULTANTA
•    PODSTAWOWE POJĘCIA W PRACY KONSULTANTA
•    DOKUMENTY KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH
•    ZAGADNIENIA Z ZAKRESU SAVOIRE VIVRE W PRACY KONSULTANTA
•    ETYKA ZAWODOWA ( POLSKIE STOWARZYSZENIE KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH )
•    ORGANIZACJA CZASU PRACY
•    ORGANIZACJA IMPREZ – ŚLUBY TRADYCYJNE, STYLIZOWANE, ZA GRANICĄ, ŚLUBY PAR MIESZANYCH
•    PROWADZENIE SPRAW KLIENTA- ZAGADNIENIA ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ IMPREZY
•    UMOWY Z PODWYKONAWCAMI I KLIENTAMI (RODZAJE UMÓW)

RYNEK ŚLUBNY

•    ŚLUB W POLSCE- FORMALNOŚCI, ZWYCZAJE, RODZAJE ŚLUBÓW
•    RYNEK ŚLUBNY W POLSCE- ZAGADNIENIA (FORA, PORTALE, MAGAZYNY ŚLUBNE, TARGI, IMPREZY OKOŁOŚLUBNE, KSIĄŻKI ŚLUBNE, ETC.)
•    POLSKIE STOWARZYSZENIE KONSULTANTÓW SLUBNYCH ( m.in. etyka zawodowa )

PROWADZENIE AGENCJI ŚLUBNEJ

•    DOKUMENTY AGENCJI ŚLUBNEJ (jak zbudować ankiety, ofertę, umowy, kosztorysy i inne dokumenty)
•    KOSZTY ZAŁOŻENIA AGENCJI ŚLUBNEJ (STRONA, LOGO, MATERIAŁY DRUKOWANE, PROMOCJA, ETC.)
•    BAZA PODWYKONAWCÓW - JAK WYBRAĆ DOBRY ZESPÓŁ PODWYKONAWCÓW? ZAGADNIENIA Z ZAKRESU WERYFIKACJI USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ PODWYKONAWCÓW (ANALIZA WYBRANYCH PODWYKONAWCÓW- PORÓWNYWANIE OFERT POD WZGLĘDEM JAKOŚCI ŚWIADCZONYCH USŁUG)
•    POZYSKIWANIE KLIENTA I PODWYKONAWCÓW
•    SZTUKA NEGOCJACJI Z KLIENTAMI I PODWYKONAWCAMI
•    ROZLICZENIA Z KLIENTAMI I PODWYKONAWCAMI
   

BLOK 2 PRAKTYKA

•    ĆWICZENIA PRAKTYCZNE ( ANALIZA KIONKRETNEGO ZLECENIA - WYPEŁNIENIE ANKIETY, STWORZENIE KOSZTORYSU SZACUNKOWEGO, HARMONOGRAMU DZIAŁAŃ, SCENARIUSZA ŚLUBU I WESELA
•    ĆWICZENIA PRAKTYCZNIE WYKORZYSTUJĄCE ZDOBYTĄ WIEDZĘ (SYMULACJE ROZMOW Z KLIENTAMI I PODWYKONAWCAMI)
•    OGLĄDANIE ZDJĘĆ I FILMÓW ZE ZREALIZOWANYCH PRZEZ PERFECT MOMENTS WESEL – OMAWIANIE SZCZEGÓŁÓW ZLECEŃ I REALIZACJI DANYCH WESEL

BLOK 3 KONSULTACJE INDYWIDUALNE
•    KONSULTACJE Każdego dnia szkolenia 3 trenerów odpowiada na indywidualne pytania osób ze szkolenia. Pomogą rozwiązać problemy dotyczące zakładania agencji, prowadzenia spraw klienta, tworzenia umów i promocji. Konsultacje przewidziane są w godzinach od 18-20, jednak istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania konsultacji, jeśli będzie istniała taka potrzeba.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE
•    Książka szkoleniowa
•    Wzory dokumentów (ankieta, kosztorys, harmonogram działań, oferta agencji, umowy z klientem i podwykonawcami, etc.)
 
 
NA ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA: CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU, W WERSJI ELEKTRONICZNEJ I DRUKOWANEJ, POTWIERDZAJĄCY ZDOBYTĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI.

Ostatnie wolne miejsca na termin: 9-10-11 kwietnia 2010r. - tutaj odbędzie się to szkolenie: www.ameliowka.pl

Chętnych zapraszam do kontaktu:

[email protected]
tel. 691 236 486 lub tel. 663 256 486

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Zapraszam do lektury:

 

http://sjakslub.pl/index.php/2010/01/02/%E2%80%9Enie-kazdy-moze-byc-konsultantem-slubnym%E2%80%9E/

 

i

 

http://franchising.pl/artykul/5032/

 

i

 

http://www.iwoman.pl/na-serio/ludzie/konsultant;slubny;mnozy;wydatki;czy;trzyma;je;w;ryzach,111,0,589423.html

 

Jakie są Wasze spostrzeżenia?

Perfect Moments

Organizator, Kielce

NABÓR NA SZKOLENIE DLA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH 18-19-20 CZERWIEC

„KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBÓW I WESEL”

LICZBA GODZIN: 24 godziny, 3 dni po 8 godzin szkolenia plus 6 godzin konsultacji

3 TRENERÓW PROWADZĄCYCH SZKOLENIE!!!

Witajcie,

tym razem zachęcamy Was do udziału w szkoleniu w czerwcu. Poniżej zamieszczam kilka informacji o tematyce szkolenia i miejscu odbywania się go, a wszelkie szczegóły uzyskacie pisząc na adres:

[email protected]

Zachęcam Was serdecznie do udziału.

 

TERMIN: 18-19-20 CZERWIEC 2010

MIEJSCE: Hotel Ameliówka pod Kielcami

CENA: 1800 ZŁ

ZAGADNIENIA:


BLOK 1 TEORIA

ZAWÓD KONSULTANTA

· ZAWÓD KONSULTANTA – KIM JEST KONSULTANT ŚLUBNY

· PRACA KONSULTANTA-ZAKRES OBOWIĄZKÓW KONSULTANTA

· PODSTAWOWE POJĘCIA W PRACY KONSULTANTA

· DOKUMENTY KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH

· ZAGADNIENIA Z ZAKRESU SAVOIRE VIVRE W PRACY KONSULTANTA

· ETYKA ZAWODOWA

· ORGANIZACJA CZASU PRACY

· ORGANIZACJA IMPREZ – ŚLUBY TRADYCYJNE, STYLIZOWANE, ZA GRANICĄ, ŚLUBY PAR MIESZANYCH

· PROWADZENIE SPRAW KLIENTA- ZAGADNIENIA ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ IMPREZY

· UMOWY Z PODWYKONAWCAMI I KLIENTAMI (RODZAJE UMÓW)

RYNEK ŚLUBNY

· ŚLUB W POLSCE- FORMALNOŚCI, ZWYCZAJE, RODZAJE ŚLUBÓW

· RYNEK ŚLUBNY W POLSCE- ZAGADNIENIA (FORA, PORTALE, MAGAZYNY ŚLUBNE, TARGI, IMPREZY OKOŁOŚLUBNE, KSIĄŻKI ŚLUBNE, ETC.)

PROWADZENIE AGENCJI ŚLUBNEJ

· DOKUMENTY AGENCJI ŚLUBNEJ (jak zbudować ankiety, ofertę, umowy, kosztorysy i inne dokumenty)

· KOSZTY ZAŁOŻENIA AGENCJI ŚLUBNEJ (STRONA, LOGO, MATERIAŁY DRUKOWANE, PROMOCJA, ETC.)

· BAZA PODWYKONAWCÓW - JAK WYBRAĆ DOBRY ZESPÓŁ PODWYKONAWCÓW? ZAGADNIENIA Z ZAKRESU WERYFIKACJI USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ PODWYKONAWCÓW (ANALIZA WYBRANYCH PODWYKONAWCÓW- PORÓWNYWANIE OFERT POD WZGLĘDEM JAKOŚCI ŚWIADCZONYCH USŁUG)

· POZYSKIWANIE KLIENTA I PODWYKONAWCÓW

· SZTUKA NEGOCJACJI Z KLIENTAMI I PODWYKONAWCAMI

· ROZLICZENIA Z KLIENTAMI I PODWYKONAWCAMI


BLOK 2 PRAKTYKA

· ĆWICZENIA PRAKTYCZNE ( ANALIZA KONKRETNEGO ZLECENIA - WYPEŁNIENIE ANKIETY, STWORZENIE KOSZTORYSU SZACUNKOWEGO, HARMONOGRAMU DZIAŁAŃ, SCENARIUSZA ŚLUBU I WESELA

· ĆWICZENIA PRAKTYCZNIE WYKORZYSTUJĄCE ZDOBYTĄ WIEDZĘ (SYMULACJE ROZMÓW Z KLIENTAMI I PODWYKONAWCAMI)

· OGLĄDANIE ZDJĘĆ I FILMÓW ZE ZREALIZOWANYCH PRZEZ PERFECT MOMENTS WESEL – OMAWIANIE SZCZEGÓŁÓW ZLECEŃ I REALIZACJI DANYCH WESEL

BLOK 3 KONSULTACJE INDYWIDUALNE

· KONSULTACJE Każdego dnia szkolenia 3 trenerów odpowiada na indywidualne pytania osób ze szkolenia. Pomogą rozwiązać problemy dotyczące zakładania agencji, prowadzenia spraw klienta, tworzenia umów i promocji. Konsultacje przewidziane są w godzinach od 18-20, jednak istnieje możliwość przedłużenia czasu trwania konsultacji, jeśli będzie istniała taka potrzeba.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

· Książka szkoleniowa

· Wzory dokumentów (ankieta, kosztorys, harmonogram działań, oferta agencji, umowy z klientem i podwykonawcami, etc.)

 

NA ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA: CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU, W WERSJI ELEKTRONICZNEJ I DRUKOWANEJ, POTWIERDZAJĄCY ZDOBYTĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI.

 

 

Więcej informacji i zapisy:

tel. 691 236 486 lub tel. 663 256 486

[email protected]

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja chciałam iść na kurs konsultanta ślubnego tutaj u nas.

Ale w naszym mieście mało kto korzysta z takich usług a poza tym już jest taki konsultant :P

 

kacuska

Panna młoda, Warszawa

hmmmmmmmmm chcialam zapytac tylko kiedy odbedzie sie najblizsze szkolenie i gdzie... dokladnie interesuje mnie termin od 24-30.10.2010 poniewaz obecnie przebywam za granica a termin ktory podalam jest moim urlopem <data pobytu w kraju> a jestem zainteresowana i to bardzo... mysle ze to swietny pomysl na to zeby polubic swoja prace:) tymbardziej ze lubie kontakt z ludzmi, jestem zaradna, wygadana i mam dar przekonywania ;p jednym slowem praca jak marzenie :) z gory dziekuje i pozdrawiam :) Katarzyna

kacuska

Panna młoda, Warszawa

co do prowadzenia oddzialu to oczywiscie tez z wielka checia ... ;p tylko najpierw musicie udzielic mi szkolenia co do joty ;p a potem jedziemy , tylko jeszcze pytanie czy jelenia gora by wam odpowiadala :)

 

Cashia

Panna młoda, Warszawa

Witam. Jestem zainteresowana szkoleniem na konsultanta ślubnego Perfect Moments. Ponieważ należę do realistek wydaje mi się, że na początek warto byłoby popracować gdzieś "na etacie", a nie od razu, z zerowym praktycznie doświadczeniem, rozpoczynać własny biznes. Czy firmy zajmujące się organizacją wesel są chętne przyjmować do pracy nowicjuszy? Choćby po to, aby "opatrzyli się", nabrali doświadczenia obserwując bardziej doświadczonych (czyli na początek "przynieś, wynieś, pozamiataj" ;)). Mieszkam w Kielcach. Pozdrawiam!

Anna_

Panna młoda, Warszawa

Byłam na szkoleniu organizowanym przez Perfect Moments i mogę tylko polecać :) Trzy bardzo intensywne dni. Bardzo dużo wiedzy podanej w przystępny sposób, mnóstwo przykładów z praktyki. Dziewczyny kontaktowe, z chęcią odpowiadały na wszystkie pytania.

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Ojej dawno nie było mnie tu na forum.

 

Mam nadzieję, że osoby, które czekały tu na moją odpowiedź również pomyślały o napisaniu do nas maila w sprawie tych szkoleń.

 

Na bierząco informacje możecie śledzić na naszym blogu a niebawem także na stronie PERFECT MOMENTS.

 

 

Najbliższy termin Szkolenia to  18-19-20 listopada oraz 16-17-18 grudnia 2011r.
 

 

Szkolenie trwa 3 pełne dni, od 10-18 plus 2 godziny na konsultacje indywidualne. Prowadzone jest przez trzech trenerów - właścicielkę i założycielkę Perfect Moments Karinę Komorowską Kot, Marię Zając, jedną z najdłużej pracujących konsultantek ślubnych w Perfect Moments oraz Kingę Cecot specjalistkę w zakresie reklamy, Marketingu i PR.

 

Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk w biurze Perfect Moments lub udział w koordynacji ślubu. Terminy są ustalane każdorazowo indywidualnie.

 

Kosz szkolenia to1800zł brutto.

 

W cenę szkolenia wliczone są:

 

- materiały szkoleniowe (książka szkoleniowa, książka z dokumentami agencji ślubnej),
- obiady i całodzienne przerwy kawowe,
- sala szkoleniowa w pełni wyposażona,
- transport na miejsce szkolenia (z dworca na salę szkoleniową),
- certyfikaty (wersja elektroniczna i drukowana).

Uczestnik szkolenia pokrywa koszty:
- noclegu,
- transportu do miasta, w którym jest szkolenie.


Szkolenie w zależności od liczby uczestników odbywa się albo w Hotelu Ameliówka pod Kielcami, albo w biurze Perfect Moments -  jeśli nie uzbiera się grupa powyżej 5 osób. Generalnie nasze szkolenia prowadzone są w małych grupach 4- 8 osobowych, aby zwiększyć komfort uczestników.

 

Dzięki temu, że prowadzimy szkolenie na miejscu, nie musimy martwić się liczbą uczestników, dlatego w każdym wyznaczonym przez nas terminie szkolenie się odbywa. Nie było tak w 2009 roku, kiedy organizowaliśmy szkolenia tylko na terenie Warszawy. Wtedy musiała uzbierać się grupa przynajmniej 10 osób. W 2010 roku próbowaliśmy zorganizować szkolenia w innych miastach, np. Szczecinie czy Katowicach, ale za każdym razem mała liczba uczestników nie pozwalała nam na organizacje szkolenia.

 

Dla komfortu naszych uczestników chcemy organizować szkolenia w małych grupach.  W Kielcach - nawet jeśli mamy 2 osoby na szkoleniu - nie jest to dla nas problem.

 

Takie szkolenie na pewno jest zalecane, jako jeden z etapów poznania branży ślubnej, zawodu konsultanta. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, czym ten zawód faktycznie jest. Lepiej na początku zainwestować w szkolenie i poznać zawód, jego plusy i minusy, zapoznać się z funkcjonowaniem agencji ślubnej, niż zainwestować większą sumę w prowadzenie własnej firmy, która jak się może okazać - nie do końca spełnia nasze oczekiwania.Dlatego zawsze podkreślam - jak ktoś chce poznać ten zawód, zapraszam na szkolenie. Nie ma lepszego sposobu na poznanie działania agencji ślubnej.

 

Zapraszam także na kanał na facebooku https://www.facebook.com/PerfectMomentsPL

 

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Zapraszam na najbliższe szkolenie dla konsultantów ślubnych - 16-17-18 grudnia :) pełne 3 dni, 3 trenerów, mnóstwo materiałów, informacji, miła atmosfera, dyplom i fantastyczna atmosfera! :)

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Na bierząco wszystkie informacje o naszych szkoleniach możecie czytać na naszej stronie:

http://perfectmoments.pl/www/page/szkolenia-pm

 

zatem serdecznie zapraszam :)

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 13-14-15 stycznia 2012r.

 

Serdecznie zapraszam!

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Zapraszam na kolejne szkolenie w PERFECT MOMENTS.

3 dniowe szkolenie, 3 trenerów, mnóstwo materiałów szkoleniowych i informacji --> dużo smaczków :)
20-21-22 kwietnia

Na naszym blogu oraz stronie możecie przeczytać więcej na temat naszych szkoleń, są tam również opinie dotychczasowych uczestników:

http://perfectmoments.pl/blog/?p=5330
http://perfectmoments.pl/www/page/szkolenia-pm

Nasze szkolenia są rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Szkolimy od 2008 roku a wyszkoliłyśmy już prawie 100 osób w całym kraju.

Wszystkich informacji udzieli Marysia Zając:
[email protected] lub [email protected]
tel. 663 256 486

Zapraszamy!

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Chcesz pracować dla siebie? Chcesz pracę z ludźmi? Chcesz pracowac ile chcesz, o której chcesz i gdzie chcesz? Jesteś kreatywna? Jesteś cierpliwa? Masz odwagę pójść na swoje?
TO PROPOZYCJA DLA CIEBIE :)

Wszystkie informacje o franczyzie ślubnej w PERFECT MOMENTS dostępne są na naszej stronie:
http://perfectmoments.pl/www/page/franczyza-pm

Oferta skierowana jest głównie do kobiet....bo faceci nie sprawdzają się w roli konsultantki ślubnej :D

Wolne oddziały:

Toruń - całe województwo
Mazury - całe województwo
Białystok - całe podlaskie
Rzeszów - całe podkrapackie
Lublin - całe lubelskie
Gorzów - całe lubuskie
Zakopane - tu szukamy górali :)
Poznań - cała wielkopolska

Gdzie możesz już nas znaleźć? Podpytaj działające oddziały jak im się z nami współpracuje? Jak im się wiedzie? Czy są zadowolone?
Jesteśmy w:

Szczecinie
Wrocławiu
Łodzi
Trójmieście

a jednostki pilotażowe = własne mamy w Warszawie, Krakowie, Katowicach i w Kielcach.

Chętnych proszę o maila: [email protected] lub [email protected]
lub o telefon pod nr. 691 236 486

Naprawdę DOBRE WARUNKI I BARDZO CIEKAWA INSPIRUJĄCA PRACA!!! :)

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Zapraszam na najbliższe szkolenie w agencji ślubnej PERFECT MOMENTS a mianowicie:
8-9-10 czerwca 2012r.

Nasze szkolenia są, jako jedne z nielicznych w Polsce, rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych!!!


Na bierząco informacje o terminach znajdują się na naszej stronie w dziale ZOSTAŃ KONSULTANTEM: http://perfectmoments.pl/www/page/szkolenia-pm

Ale zacytuję Wam ostatni wpis na naszym blogu, który dotyczy naszych szkoleń, napisała je uczestniczka szkolenia majowego:

"Witam wszystkich tych, którzy zastanawiają się „szkolić się, czy się nie szkolić”.
Dziewczyny są cudowne – przekazują wiedzę teoretyczną oraz praktyczną popartą przykładami z życia wziętymi i pomimo intensywności szkolenia nie zanudzają.

Mnie osobiście szkolenie bardzo zmieniło – nie tylko mój stan wiedzy czy światopogląd – mnie najzwyczajniej zmieniło jako człowieka. Ktoś powie czcze gadanie, ale wyobraźcie sobie sztywną pracownicę banku, w szarym mundurku, pracującą w oparciu o procedury, od … do i nic poza tym – bo przecież nie wolno…
Szkolenie stało się natchnieniem. Teraz swoje otoczenie postrzegam zupełnie inaczej. Zrozumiałam, że w życiu można rzeczywiście robić to co się lubi, co nas kręci, co się nawet troszkę kocha i w dodatku innym ta praca się bardzo podoba. Przykład – w zeszłym tygodniu wyprawiałam imieniny w pracy i zastosowałam przy podaniu najzwyklejszego tortu kilka wskazówek ze szkolenia – to naprawdę były drobne sprawy, których przygotowanie zajęło mi 15min – z resztą na ich wprowadzenie wpadłam w ostatniej chwili.
Pech lub szczęście chciało, że tego dnia przez mój pokój przewinęli się prawie wszyscy pracownicy oddziału. „Impreza” wzbudziła ogólny zachwyt i uznanie. Gdyby tam był sam torcik, kawa/herbata nikt pewnie o tym by nie mówił – a było o moich imieninach głośno:) Wszystkim bardzo się podobało a mnie sprawiło dużo radości. To całe zdarzenie dało mi również nadzieję i wiarę, że konsultanci ślubni rzeczywiście są potrzebni na rynku polskim, tylko jeszcze nie wiele się o nich/nas wie.
Hasło SZKOLENIE – jestem na TAK!".

http://perfectmoments.pl/blog/?p=5530

W razie pytań piszcie: [email protected] lub dzwońcie: 691 236 486

Perfect Moments

Organizator, Kielce

Zapraszam na LIPCOWE SZKOLENIE w dniach: 27-28-29 lipca 2012.

WSZYSTKIE INFORMACJE O SZKOLENIACH W POSTACH POWYŻEJ :)

Kilka zdjęć z ostatniego szkolenia zobaczycie tutaj: http://perfectmoments.pl/blog/?p=5583

a ja pozwolę sobie zacytować miłe słowa od uczestników:

# Agnieszka Bojda, 15 cze 2012 o 16:25

To było wspaniałe szkolenie. Perfekcyjnie przygotowane pod każdym względem ( no może poza tym popcornem :) ) Otrzymałam po szkoleniu więcej niż się spodziewałam. Przede wszystkim uwierzyłam w siebie. Jestem już po jednym szkoleniu i nietstety w mojej firmie nic nie ruszyło. Mimo, iż na poprzednim szkoleniu otrzymałam wiele ważnych informacji to jednak byłam przygotowana pod rynek Warszawy. Moja firma działa na terenie śląska. Straciłam wiarę w to, że jeszcze może się udać i właściwie zastanawiałam się czy te szkolenie ma sens. Piszę do tych osób, które są w podobnej sytuacji jak ja i zastanawiają się czy takie szkolenie ma sens skoro firma już dziala i nic się nie dzieje. KOCHANE WARTO!!! Mineło dopero kilka dni od szkolenia, a już w poniedziałek mam umówione pierwsze spotkanie z parą :) Po prostu zrobiłam to co mówiły dziewczyny…zmieniłam nastawienie. Niby nic, a tak wiele. Wszelkie dokumenty, które otrzymałam po szkoleniu dają mi poczucie bezpieczeństwa i ogromne ułatwienie. Ponadto szkolenie nie kończy się na ostatnim dniu. Dziewczyny piszą, dopytują. Czuję się niezwykle dopieszczona :) Kiedy dzwonię-doradzają. Mam nadzieję, że teraz już wszystko się uda. Kochane bardzo Wam dziękuje za to, że dałyście mi wiarę, pomoc i najlepszą wiedzę. Powodzenia dla Was oraz Ani i Wioli :) Do zobaczenia :)

# Wiola, 16 cze 2012 o 11:29

Agnieszka wyjęła mi wszystkie słowa z ust, więc nie wiem co mogę dodać :)
Napewno polecam szkolenie w Perfect Moments wszystkim, którzy zastanwiają się czy warto. Dziewczyny mają ogromną wiedzę i przekazują ją skutecznie, nie zanudzają, nie mówią ogólnikowo, nic nie ukrywają. Przedstawiają zawód takim, jaki naprawdę jest. Dla mnie to naprawdę bardzo ważne. Mam doświadczenie w prowadzeniu biznesu w zupełnie innej branży, ale od dawna pasjonuje mnie branża ślubna. Chciałam zacząć w niej działać, nie wiedziałam jednak od czego zacząć i na co najbardziej zwrócić uwagę.Dzięki dziewczynom z Perfect Moments wiem wszystko. A kiedy mam jakieś wątpliwości to wiem, że mogę na nie liczyć, bo szkolenie nie kończy się po trzech dniach. Dziewczyny służą pomocą i radą. Są fantastyczne.
Koleżanki z PM życzę Wam ciągłych sukcesów, zasługujecie na to. A koleżankom ze szkolenia życzę powodzenia i mam nadzieję do zobaczenia jeszcze kiedyś :)

# Ola, 22 maj 2012 o 22:01

Witam wszystkich tych, którzy zastanawiają się „szkolić się, czy się nie szkolić”.
Dziewczyny są cudowne – przekazują wiedzę teoretyczną oraz praktyczną popartą przykładami z życia wziętymi i pomimo intensywności szkolenia nie zanudzają.
Mnie osobiście szkolenie bardzo zmieniło – nie tylko mój stan wiedzy czy światopogląd – mnie najzwyczajniej zmieniło jako człowieka. Ktoś powie czcze gadanie, ale wyobraźcie sobie sztywną pracownicę banku, w szarym mundurku, pracującą w oparciu o procedury, od … do i nic poza tym – bo przecież nie wolno… Szkolenie stało się natchnieniem. Teraz swoje otoczenie postrzegam zupełnie inaczej. Zrozumiałam, że w życiu można rzeczywiście robić to co się lubi, co nas kręci, co się nawet troszkę kocha i w dodatku innym ta praca się bardzo podoba. Przykład – w zeszłym tygodniu wyprawiałam imieniny w pracy i zastosowałam przy podaniu najzwyklejszego tortu kilka wskazówek ze szkolenia – to naprawdę były drobne sprawy, których przygotowanie zajęło mi 15min – z resztą na ich wprowadzenie wpadłam w ostatniej chwili. Pech lub szczęście chciało, że tego dnia przez mój pokój przewinęli się prawie wszyscy pracownicy oddziału. „Impreza” wzbudziła ogólny zachwyt i uznanie. Gdyby tam był sam torcik, kawa/herbata nikt pewnie o tym by nie mówił – a było o moich imieninach głośno:) Wszystkim bardzo się podobało a mnie sprawiło dużo radości. To całe zdarzenie dało mi również nadzieję i wiarę, że konsultanci ślubni rzeczywiście są potrzebni na rynku polskim, tylko jeszcze nie wiele się o nich/nas wie.
Hasło SZKOLENIE – jestem na TAK!

# Grażyna, 29 maj 2012 o 21:27

w PERFECT MOMENTS – perfekcyjne Konsultantki!!!
właściwie nie jestem zaskoczona, byłam przekonana, że szkolenie w Agencji Perfect Moments będzie wyjątkowo udane, nie rozczarowałam się. Było profesjonalnie, ale nie nudno, kameralnie, ale bez tremy, elegancko, ale barwnie. Poziom bardzo wysoki, nowoczesne podejście trenerskie – było interaktywnie, teoria przeplatana autentycznymi przykładami. Szkolenie oceniam bardzo wysoko, dużo z niego ‘wyniosłam’, właściwie wszystko, co chciałam wiedzieć od strony formalnej oraz poznania branży było zawarte w materiałach i omówione podczas trzech dni. Ułatwiło mi też realistyczną ocenę własnych możliwości.
Słów kilka o prowadzących : bardzo miłe , otwarte i ciepłe dziewczyny, właściwie kwintesencja stylu i wizerunku, co ma przecież tak ogromne znaczenie w naszej branży, jednym słowem PROFESJONALISTKI!
Polecam wszystkim, którzy chcą się szkolić, naprawdę nie będziecie żałować.

Podobnie, jak Ola, ja od razu próbuję wprowadzać w swoim otoczeniu ciekawe pomysły, choć to na razie drobiazgi, np. podczas przyjęcia komunijnego urządziłam specjalną strefę dla dzieci, nawiązałam współpracę z prywatnym przedszkolem, z którego wypożyczyłam sprzęt do zabaw na powietrzu i inne gadżety, dzieciaki były zachwycone, rodzice pozytywnie zaskoczeni; zwróciłam też szczególna uwagę na sposób podania tortu przez kelnerów, wprowadzając zmiany, niezbyt chętnie przyjęte przez obsługę, ale, jak się okazuje, wykonalne.
Chcę podziękować Karinie i Marysi, a także Kindze, również Łukaszowi, za wkład pracy w przygotowanie i prowadzenie szkolenia, pozytywną atmosferę, otwarte podejście. Życzę dalszych sukcesów!
Wszystkim, którzy planują ślub i wesele, polecam Agencję PERFECT MOMENTS, nie męczcie się z czymś ( na próżno), o czym ONI wiedzą wszystko i zrobią to najlepiej!
pozdrawiam Grażka

POZDRAWIAM - KARINA

Marciaaa

Panna młoda, Warszawa

Ja wychodzę za mąż za rok i zawsze marzyło mi się, żeby ślub był zorganizowany po mojemu i w profesjonalny sposób. Dlatego wpadlam na szalony pomysł...... zapisałam się na kurs konsultanta ślubnego! Uznałam, że zorganizuję sobie wszystko absolutnie sama;) Mój przyszły mąż nieco śmieje sie ze mnie, ale co tam :P Faceci nie przywiązują uwagi do detali :) Także trzymajcie kciuki za mnie:) Aaaa, a kurs wybrałam w Goworku, bo słyszalam, że to dobra firma szkolniowa i że kursy prowadzone są na wysokim poziomie. Pozdrawiam! ;)

karinamora

Żona, Warszawa

Może zacznij od analizy rynku. Dobry biznesplan pozwoli Ci przewidzieć pewne zagrożenia jakie szczególnie na początku pewnie mogą się zdarzyć. Ja studiuje ratownictwo medyczne na śląsku i jestem raczej daleko od biznesu.

nikaaa_87

Żona, Warszawa

Szczerze mówiąc nie widzę sensu robienia takiego kursu, żeby sobie zorganizować wesele :) Bez doświadczenia udało mi się zorganizować nasze wesele, dopiąć wszystko na ostatni guzik, zadbać o każdy detal :) To żadna filozofia :P W życiu nie powierzyłabym organizacji własnego wesela obcej osobie :P Przecież cała frajda właśnie w tych przygotowaniach :) Tyle radości, czasem trochę nerwów...:D Goście do dziś wspominają jak było cudownie, więc chyba mi się udało :P 

Tyle w temacie :P

Moniczka_Rz

Żona, Warszawa

Jesli chcesz założyć wąłsną agnecje ślubną, warto przejść różne szkolania menagerskie, np. tutaj jest ciekawwa oferta. Polecam!

lub Anuluj
Strona
1 2 3
z 3
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: