» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Balon wybuchowy - strzelający

6542Wyswietleń
70Odpowiedzi
1234567 »

• (01.08.2011 - 23:45)

Dziewczyny mam pytanie dotyczące dekoracji sali z balonem wybuchowym.

Balony te można wypełniąć różnymi rzeczami. W środku mogą znależć się małe balonik, 

konfetti

płatki róż

piórka

czy gołągki

Wygląda to naprawdę efektownie - szczególnie jeżeli balon pęka podczas pierwszego tańca... Marzę o tym...

Tylko powstaje zasadnicze pytanie, które strasznie mnie nurtuję.

Jak już balon zostanie przebity to narobi trochę bałaganu - konfetti, płatki róż i cała reszta rozsypią się po całej sali.

I co zrobić dalej - zacząć sprzątać? Zamiatać? Mam to sama zrobić czy poprosić obsługę aby to zrobiła?

Ale wówczas powstanie małe lub większe zamieszanie. W tym miejscu już widzę reakcję pewnych osób - i oczywiście marudzenie tzn przypominanie mi, przez najbliższe 20 lat, że np musiała wstać z miejsca lub coś takiego...

Wydaje mi sie też, że istnije bardzo duże prawdopodobieństwo, że lżejsze części mogą dostać się na stoły - a co za tym idzie i do jedzenia.

Miałyście taki na swoim weselu?

Jak u Was to wyglądało?

Jak rozwiązałyście problem z " rozsypanymi rzeczami"?

Czy zostać tylko przy mniejszych balonach i nie dodawać już konfetti?

• (01.08.2011 - 23:53)

Myślałam o tym i nie wiem w sumie co z tym fantem zrobić. Zastanawiałam się czy poprostu tych baloników nie zostawić... Sama nie wiem:)

• (01.08.2011 - 23:56)

No właśnie pojawia się problem :)

Rozumiem, że stawiasz tylko na balony beż dodatków?

Istnieje możliwość, że dzieci obecne na weselu zajmą  się tymi balonikami :)

• (01.08.2011 - 23:57)

Szafirku ja osobiscie nie bede miala takiej atrakcji bo na mojej sali jest juz tyle wszystkiego ze nie pasowal mi tam taki balon... ani tez nie spotkalam sie z tym na zadnym weselu na jakim bylam. ale sadze (moze zle) ze jezeli to sa male rzeczy, konfetti czy platki roz to moznabylo by je zostawic na tej podlodze... a jak nie to podczas obiadu np. gdy goscie beda zajeci ktos z obslugi moglby szybko i sprawnie pozmiatac srodek sali zeby nie kazac wlasnie wstawac gosciom z miejsc.

Nie wiem co w sytuacji gdy te cudenka dostaly by sie na talerze...

i nie mam pojecia co w sytuacji gdy w balonie sa male baloniki...

Ja Ci nie odpowiem na te pytania ale pewnie ktores z dziewczyn mialy lub beda mialy z tym do czynienie i napewno Ci odpisza :)

• Podgląd pary ślubnej
    (02.08.2011 - 09:55)

Ja miałam ten balon na środku sali i wybuchł na końcu pierwszego tańca.

• (02.08.2011 - 10:32)

Przecież nie wiesza się tego balonu nad stołami tylko nad parkietem więc nie ma co się martwić, że wpadną do talerzy.

Dzięki Szafirek, że założyłaś ten wątek bo sama chciałam to zrobić:) ja właśnie się nad tym balonem zastanawiam bo przedstawiany efekt jest cudowny, ale widziałam też wiele negatywnych komentarzy,że balon nie wybuchł albo pękł wcześniej;/ czy ktoś może się wypowiedzieć kto go miał???:))

a co do małych baloników na podłodze to dzieci zaraz je pozbierają bez proszenia:)) hihi

Ten post edytował Kasiaaa87 02.08.2011, 10:33
  • Podgląd pary ślubnej
    (02.08.2011 - 10:40)

Ja planuję miec piórka w kolorze wrzosu i bieli ;)) Mam dwie sale  do dyspozycji,ale nie wiem czy bede z dwóch korzystac,nawet jesli nie, to myślę że nie wleci to do talerzy ,czy na stoły ;))

I  poprostu poproszę wcześniej obłsugę ,gdy balonik wystrzeli my skończymy tańczyc, goście siądą do stołów , to żby wtedy szybciutko to pozamaitali, nie muszą b.dokłądnie,ale tak większosc chociaż ;)))

A baloniki- jeśli masz dzieciaczki na weselu- to myślę,że się tym zajmą :P

• Podgląd pary ślubnej
    (02.08.2011 - 10:41)

Jest taka możliwość...ale mój wybuchł idealnie w tym momencie, w którym miał, bo dokładnie wytłumaczyłam to panowi, który sterował pilotem od niego.

• Podgląd pary ślubnej
    (02.08.2011 - 10:46)

Patinka- i ile Cię taki balonik kosztował . ?:)

• Podgląd pary ślubnej
    (02.08.2011 - 11:08)

Niestety nie mam pojęcia, bo wliczono go w cenę wystroju sali.

Wiem, że nie powinno się go kupować na allegro, bo trzeba samemu wszystko składać i wkładać np. baloniki do dużego balona no i często się to psuje. Na dodatek wtedy częściej nie wybucha.

• Podgląd pary ślubnej
    (02.08.2011 - 11:13)

aha.!....

O kurde.. hmm  dzięki za info. to kupie gdzieś w sklepie-tak bedzie najlepiej.. ;)Albo dekoratoce powiem zeby kupiła;))

1234567 »

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Dwór Korona Karkonoszy - Piękne Wesela, śluby
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog