Balon wybuchowy - strzelający

Strona
1 2 3 4
z 4
Następna

Szafirek

Żona, Warszawa

Dziewczyny mam pytanie dotyczące dekoracji sali z balonem wybuchowym.

 

 

Balony te można wypełniąć różnymi rzeczami. W środku mogą znależć się małe balonik, 

konfetti

 

płatki róż

 

piórka

czy gołągki

 

Wygląda to naprawdę efektownie - szczególnie jeżeli balon pęka podczas pierwszego tańca... Marzę o tym...

 

Tylko powstaje zasadnicze pytanie, które strasznie mnie nurtuję.

Jak już balon zostanie przebity to narobi trochę bałaganu - konfetti, płatki róż i cała reszta rozsypią się po całej sali.

 

I co zrobić dalej - zacząć sprzątać? Zamiatać? Mam to sama zrobić czy poprosić obsługę aby to zrobiła?

Ale wówczas powstanie małe lub większe zamieszanie. W tym miejscu już widzę reakcję pewnych osób - i oczywiście marudzenie tzn przypominanie mi, przez najbliższe 20 lat, że np musiała wstać z miejsca lub coś takiego...

 

Wydaje mi sie też, że istnije bardzo duże prawdopodobieństwo, że lżejsze części mogą dostać się na stoły - a co za tym idzie i do jedzenia.

 

Miałyście taki na swoim weselu?

Jak u Was to wyglądało?

Jak rozwiązałyście problem z " rozsypanymi rzeczami"?

Czy zostać tylko przy mniejszych balonach i nie dodawać już konfetti?

 

 

hollyblue

Żona, Warszawa

Myślałam o tym i nie wiem w sumie co z tym fantem zrobić. Zastanawiałam się czy poprostu tych baloników nie zostawić... Sama nie wiem:)

Szafirek

Żona, Warszawa

No właśnie pojawia się problem :)

Rozumiem, że stawiasz tylko na balony beż dodatków?

Istnieje możliwość, że dzieci obecne na weselu zajmą  się tymi balonikami :)

jagaaaa

Żona, Warszawa

Szafirku ja osobiscie nie bede miala takiej atrakcji bo na mojej sali jest juz tyle wszystkiego ze nie pasowal mi tam taki balon... ani tez nie spotkalam sie z tym na zadnym weselu na jakim bylam. ale sadze (moze zle) ze jezeli to sa male rzeczy, konfetti czy platki roz to moznabylo by je zostawic na tej podlodze... a jak nie to podczas obiadu np. gdy goscie beda zajeci ktos z obslugi moglby szybko i sprawnie pozmiatac srodek sali zeby nie kazac wlasnie wstawac gosciom z miejsc.

Nie wiem co w sytuacji gdy te cudenka dostaly by sie na talerze...

i nie mam pojecia co w sytuacji gdy w balonie sa male baloniki...

Ja Ci nie odpowiem na te pytania ale pewnie ktores z dziewczyn mialy lub beda mialy z tym do czynienie i napewno Ci odpisza :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja miałam ten balon na środku sali i wybuchł na końcu pierwszego tańca.

Kasiaaa87

Żona, Warszawa

Przecież nie wiesza się tego balonu nad stołami tylko nad parkietem więc nie ma co się martwić, że wpadną do talerzy.

Dzięki Szafirek, że założyłaś ten wątek bo sama chciałam to zrobić:) ja właśnie się nad tym balonem zastanawiam bo przedstawiany efekt jest cudowny, ale widziałam też wiele negatywnych komentarzy,że balon nie wybuchł albo pękł wcześniej;/ czy ktoś może się wypowiedzieć kto go miał???:))

 

a co do małych baloników na podłodze to dzieci zaraz je pozbierają bez proszenia:)) hihi

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja planuję miec piórka w kolorze wrzosu i bieli ;)) Mam dwie sale  do dyspozycji,ale nie wiem czy bede z dwóch korzystac,nawet jesli nie, to myślę że nie wleci to do talerzy ,czy na stoły ;))

I  poprostu poproszę wcześniej obłsugę ,gdy balonik wystrzeli my skończymy tańczyc, goście siądą do stołów , to żby wtedy szybciutko to pozamaitali, nie muszą b.dokłądnie,ale tak większosc chociaż ;)))

 

A baloniki- jeśli masz dzieciaczki na weselu- to myślę,że się tym zajmą :P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Jest taka możliwość...ale mój wybuchł idealnie w tym momencie, w którym miał, bo dokładnie wytłumaczyłam to panowi, który sterował pilotem od niego.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Patinka- i ile Cię taki balonik kosztował . ?:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Niestety nie mam pojęcia, bo wliczono go w cenę wystroju sali.

Wiem, że nie powinno się go kupować na allegro, bo trzeba samemu wszystko składać i wkładać np. baloniki do dużego balona no i często się to psuje. Na dodatek wtedy częściej nie wybucha.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

aha.!....

O kurde.. hmm  dzięki za info. to kupie gdzieś w sklepie-tak bedzie najlepiej.. ;)Albo dekoratoce powiem zeby kupiła;))

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mi się kiedys podobało ale pooglądałam na youtube i żeby był fajny efekt to muszą być z 3 takie balony, jak już pęknie to co potem z pozostałością niechciałabym żeby pod sufitem wisiała mi potem taka ciompa z nosa :PP

Jak są same balony to spadają w jednej sekundzie.... może lepsze te piórka bo będą się unosiły przez chwile ale nie chce ich potem sprzatac masakra :PP

Nie wiedziałam że aż taka maruda jestem hehehe

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Monka-dlatego ja poproszę obsługę żeby posprzątała ;)) :P

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

monka20 jeden balon w zupeności wystarcza ja miałam w nim baloniki małe i konfetti po wybuchu dzieci miały się czym bawić i nie sprzataliśmy tego, dopiero po weselu obsługa się tym zajeła.

Szafirek

Żona, Warszawa

Dziewczyny dzięki za podpowiedzi.

Zostanę chyba tylko przy samych balonach. Tak myślę, że pewnie jeszcze zmienię kilka razy zdanie ... i będę się zastanawiać.

Szafirek

Żona, Warszawa

inkaaa - w firmie, która robi mi dekorację cena takiego balona to ok 200zł.

 

monka20 - w zupełności wystarczy jeden balon - średnica ok 1metr a w środku jest ok 100 małych baloników plus ewentualne konfetti czy płatki.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

No a co z tą ciompą :PP

Szafirek

Żona, Warszawa

Hmm... może to tak pęka, że prawie nic nie zostaje ?!

Kasiaaa87

Żona, Warszawa

Kikaiala a Ty skąd miałaś ten balon?

kamiloka

Żona, Warszawa

Dziewczyny a ja wam radzę co innego :) Większy efekt i wiadomo że wyjdzie. KONFETI>

Ja ostatnio świadkowałam u znajomej i miała balon lipa wyszła. Nie wybuchnął ....

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: