Balon wybuchowy - strzelający

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna

Szafirek

Żona, Warszawa

kamiloka - co masz na myśli z tym konfetti.

Kasiaaa87

Żona, Warszawa

No właśnie?:)

hollyblue

Żona, Warszawa

Ja zaryzykuje biorę balon, ale do środka włoże same balony (tylko zamiaz tlenem te co będą w środku nadmuchamy helem rzeby ładnie opadały:D), a wezmę dodatkowo płatki róż i poproszę świadkową by nam posypała je na pościel:))

hollyblue

Żona, Warszawa

Nie będzie przynajmniej syfu

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja kupowałam balon na allegro i zapłaciłam za niego niecałe 50 zł z przesyłką do tego jeszcze była pompka w zestawie.

Szafirek

Żona, Warszawa

Kika - rozumiem, że sami przygotowaliści taki balon. Proszę naisz czy to było trudne, jak wam szło itp i najważniejsze czy pękł...?

Szafirek

Żona, Warszawa

Holy- ja też jestem zdecydowana na balon. Może i masz rację dać tylko balony - będzie  bez syfu...

Kasiaaa87

Żona, Warszawa

Nie znam się za bardzo ale jak nadmuchasz helem to chyba w ogóle nie spadną;)

hollyblue

Żona, Warszawa

Jak zostaną rano nadmuchane helem to później opadają:) Nie ma siły by ten hel wytrzymał tyle czasu;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Szafirek mój mąż ze świadkiem go przygotowywał dzień przed weselem zeszło im z 3 godziny bo trzeba najpierw troszkę napompowac ten duży balon, później wszystkie małe baloniki, ale to tak, że każdy pojedyńczo wrzuca się do tego dużego i pompuje, zakręca się końcówkę i wrzuca, ja miałam w zestawie jeszcze jeden detonator i balon taki mniejszy, żeby zrobić próbe czy peknie, mój na sali oczywiście pękł, ale przez zagapienie świadka nie na pierwszym tańcu, tylko dopiero na innym i niestety kamera tego nie uwietrzniła, to był jeden z minusów, ale jak wszystko dobrze ugadacie to będziecie mieć na kamerze;)

 

Szafirek

Żona, Warszawa

Kika - dziękuję za odpowieź. Trochę szkoda, że Wam się nie udało na pierwszym tańcu ale cieszę się, że wyszło, ponieważ wygląda to pięknie...

 

 

Postanowiliśmy, że kupimy jeden na próbę i zdetonujemy go wcześniej :)

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja własnie dzisiaj dostałam taki balon ;) a zamawiałam na allegro za 39 zł. Jest do tego pompka taka plastikowa ale wydaje mi się, że można nią napompować jedynie te małe baloniki (może jakiś kompresor?). Do środka biorę kolorowe balony, sreberka i cukierki mini mini, bo nie chcę go "zdetonować" podczas 1 tańca tylko potem jako zabawa dla dzieciaków.

 

I też się boję co będzie jak nie strzeli? :P czy można w niego wcelować jakąś igłą albo pistoletem na kulki wtedy? :P nie mam pojęcia co w takim wypadku... najwyżej będzie kiszka ;)

kamiloka

Żona, Warszawa

 

http://www.pollajans.com/dosyalar/image/konfeti%5B1%5D.jpg

 

 

 

przykład konfeti ...

Szafirek

Żona, Warszawa

kamiloka - chodzi Ci o strzejające tuby...

Ja mam zamiar wykorzystać je jak będziemy wychodzić z kościoła. W środku mogą być płatki róż, właśnie konfetti czy "kasa".

Szafirek

Żona, Warszawa

mitaka - też się zastanawiam co będzie jak nie wyszczeli. Mója Ł. powiedział, że świadek będzie zaopatrzony w procę albo wiatrówkę :P i wtedy napewno wystrzeli - a tak poważnie to przecież ten balon będzie wisiał pod sufitem to raczej z podłogi nie da rady go przebić- igła nie wystarczy...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Hmm ja Szafirku też planuję miec tuby z konfeti przed kościołem + taki hmm szpaner  z róż,goście ok. 10 osób będa stac w 2rzędach i trzymac róże w górze podczas wyjścia + tuby;D

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Powiedzcie mi te tuby z konfetii głośno wybuchają??

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Oj głośno:) JA miałam dwie tuby, dałam siostrze i kuzynce i nie dały rady tego przekręcic musiał mój tato podejśc i mocno przekręcic więc raczej trzeba dac to jakiemuś chłopakowi, a wystrzeliły dośc głośno - taż, że się przestraszyłam tego i połowa gości też:)

Olla90

Panna młoda, Warszawa

Moja kuzynka miała tubę z płatkami kwiatów, wyglądało super, ja się zastanawiam czy wybrac kwiaty czy confetti

magdaimarcin

Żona, Warszawa

my mielismy balon wybuchowy:) wloylismy do niego tylko platki roz ok 500sztuk i piorka:) pieknie to wygladalo jak wystrzelil i potem w tancu rozleciały sie po całym parkiecie i nie bylo balaganu wogole:)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: