Balon wybuchowy - strzelający

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

magdaimarcin powiedz mi jak wygląda dokładnie sam mechanizm przebijania? bo słyszałam, że ten detonator ma jakiś zasięg nie za duży i nie wiem czy to zda u nas egzamin

magdaimarcin

Żona, Warszawa

powiem ci tak, ze jak kupisz ten model za 120zł to masz 5 metrów kabla wiec spoko powinno starczyc ale ja kupiłam taki za 40 zł i mialam 15 cm:D masakra ale ja wiedzialam ze nie bede tego detonowac przez ten mechanizm tylko recznie.  na sali w suficie jest 'dziura' stamtad mozna tez patrzec na parkiet, sa pokoje itd i tam na barierce zawiesilismy i balon i opuscilismy go na dol i kelner podczas pierwszego tanca go przebil zwykla igla, i wciagnal na gore go ale o dziwo pekl tak ze tylko ogonek balona został a reszty nie bylo:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

No to mieliście fajne rozwiązanie, 120 za balon to chyba nie dam ;) a u nas nie ma szans na jakieś obejcie tego mechanizmu ;( 

Skotii

Żona, Warszawa

no ja tez 120 za balon bym nie dała, fajna dekoracja i atrakcja ale jak dla mnie trochę za droga :) 

magdaimarcin

Żona, Warszawa

120zł to na allegro a widzialam ze firma w moijej okolicy bierze 400zł za zamontowanie juz gotowego i sami go detonuja:D dobry interes tylko czy maja klientów duzo.

Skotii

Żona, Warszawa

o matko 400 z l..... nic tylko zaczac montowac takie balony xD ciekawe czy Pary Młode faktycznie si e  na to decyduja u tej firmy...

UsAgI917

Żona, Warszawa

fajny efekt ale tylko na chwilę. potem te balony czy co to tam było w środku wala się pod nogami;/ nie lubię czegoś takiego. zreszta salę mam juz taką, ze nie potrzeba nic dekorować;D

magdaimarcin

Żona, Warszawa

banki mydlane, zimne ognie, tuby strzelajace tez sa na krotka chwile. o to chodzi bo to sa atrakcje:) chyba ze ktos puszcza cale wesele:D 

martita100

Panna młoda, Warszawa

Mnie się te balony nie podobają. Właśnie potem to, co wyleci z niego, się roznosi po całej sali.

UsAgI917

Żona, Warszawa

:P teraz tak sobie pomyslałam, że w sumie my atrakcji nie robimy wcale. Bo o w sumie co to za atrakcja dla gości bańki czy wielki balon. żadna;) atrakcją moze być np. pokaż barmański, czy jakiegoś tańca, tak mi się przynajmniej wydaje.;) a to, że będą bańki u nas czy tuby przed Kościołem, to raczej chcemy dla nas samych, dla lepszego efektu zdjęć, lub zeby było wyjątkowo. a nie pod kątem gości. ;)

martita100

Panna młoda, Warszawa

Dla mnie bańki czy balon to raczej oprawa, np. piewrszego tańca niż atrakcja- atrakcją były kilka lat temu, jak dopiero zaczeły pojawiać sie na pojedynczych weselach:) Dla mnie atrakcją jest coś niespotykanego, niezywkłego. Natomiast jeśli balon, bańki czy pokazy powtarzają sie na prawie każdym weselu, to dla mnie osobiście atrakcją juz nie sa:D

magdaimarcin

Żona, Warszawa

a dla mnie sa atrakcja:) bo wesele to wesele, a dodatkiem, sa wlasnie balony i banki. ewentualnie barman.ale juz pokaz barmanski czy teatr ognia, UV show czy fakir show to juz jarmark:D

manusia

Żona, Warszawa

Ja w ogóle nie uznaję balonów na sali weselnej. Jeśli dekoracja to tylko z żywych kwiatów. A taki strzelający to w ogóle porażka - nieposprzątane małe baloniki i ich szczątki skutecznie uniemożliwiają taniec:/

 

Magda jarmark, dobre :D tego co nazwałaś jarmarkiem w ogóle nie widzę na weselu, to jest dla mnie silenie sie na oryginalność, przekobinowywanie i udziwnianie :D Wesele to wesele a nie jakiś cyrk. Moje wesele chyba będzie wyjatkowo zwykłe jak widzę co ludzie wymyślają:P Nie będzie fajerwerków, aniołów na szczudłach, pokazów ognia. Jedyną "atrakcją" będzie oklepany wiejski stół :D A zamiast barmana i jego pokazów z alkoholi będzie tylko wódka i wino :D

martita100

Panna młoda, Warszawa

Manusia, moje wesele tez mialo takie atrakcje, jak Twoje:) I chyba największa atrakcją był brak atrakcji:D

manusia

Żona, Warszawa

Martita i co sprawdziły sie u Ciebie te atrakcje? :D bo ja dopiero we wrześniu przyszłego roku będę je testować :D

martita100

Panna młoda, Warszawa

Pewnie że się sprawdziły:D Nikt nie narzekał:) Wręcz przeciwnie, każdy sobie chwilił, ze nie był zanudzany oglądaniem niezliczonej ilości pokazów :D

manusia

Żona, Warszawa

Czyli mogę być spokojna:P Wiadomo, że wystarczy dobry zespół, wódka, zakąski i chęć do zabawy:) to jest dla mnie wesele :)

martita100

Panna młoda, Warszawa

I ja wychodziłam też z takiego zalożenia:) Jeśli jedzenie będzie kiepskie a zespól do niczego ,to nawet najbardziej wymyślne atrakcje wesela nie uratują:)

manusia

Żona, Warszawa

O to to :)) dokładnie :)) ludzie niestety często teraz o tym zapominają co jest najważniejsze. A żeby była dobra zabawa lepiej dołożyć do lepszego zespołu niż bawić się w jakieś cuda.

Tak z ciekawości zapytam Martita skąd jesteś?

martita100

Panna młoda, Warszawa

Ja jestem z lubleskiego, a dokładnie to z okolic Biłgoraja:) No wałśnie i my wolelismy wynająć lepszy zespół zamiast tych wszystkich atrakcji:)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: