Czerwcowy ślub 2015!!! :)

Strona
z 29
Następna

weselniczka

Żona, Warszawa

 ŚLUB W CZERWCU 2015r...

 

 

Hej:) Jestem ciekawa ile jest nas bioracych ślub w czerwcu? Jak przygotowania, na jakim etapie jesteście? Chwalcie się wszystkim :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Medluję się 06.06.2015r. :D

Stan załatwionych spraw: kościoł, sala, orkiestra, fotograf, kamerzysta, poprawinowy garnitur. Prawie mamy zaklepany samochód, a we wrześniu wybieramy się na nauki. Możliwe, że w między czasie załatwimy jeszcze coś innego, ale puki co tak to wygląda u nas :)

Aaaaa i byłam na wstępnych oględzinach sukni, znalazłam piekną, ale czekam jeszce na nową kolekcję i wtedy podejmę ostateczną decyzję

kasia_mis1

Żona, Warszawa

ja mam co prawda slub 30 maja ale to prawie jak czerwiec;] zalatwiona sala, dj-ka, fotograf. na reszte mysle ze jest za wczesnie, sukienke jedna mierzylam ale jednak poczekam do listopada grudnia a nowa kolekcje.obraczki z 3 miesiace wczesniej, kosciol zalatwie w listopadzie, grudniu. nie ma sie co spieszyc sporo czasu;] zaproszenia w lutym, reszte z przyjemnosci rowniez zaczne zalatwiac w styczniu, lutym. poza tym w lutym sa targi slubne moze cos innego mi sie spodoba. 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja z kościołem się lekko przejechałam... U mnie w parafii ksiądz kazał przyjść w październiku, nawet listopadzie, więc pomyślałam luzik... A jak zadzwoniłam z miesiąc temu, może nawet nie, do kościoła gdzie chcieliśmy ślub, to nie mieli już terminu, ogólnie na 2015, mieli już 60 par zapisanych

 no i musiałam trochę zmienić koncepcjię i wybrać zabytkowy drewniany kościółek, ale też fajny

lidla

Żona, Warszawa

To i ja się zgłaszam 27.06.2015.

My mamy sporo, salę, foto, kamerzyste, kościół, zespół, dziewczynę która będzie śpiewać na ślubie,  no i znajomy ma nam znaleść skrzypka. Mamy wybrany samochód, tylko coś koleś nie odpisuje i nie wiem, czy nie trzeba będzie szukać innego. Wybraliśmy też wstępnie zaproszenia, menu i winietki. Obrączki też już wstepnie wyraliśmy, kupować będziemy pod koniec roku. Na jesień chcę kupić suknie, więc niedługo zacznę chodzić i przymierzać. 

Kasia_mis radzę iść wcześniej do kościoła, bo tak jak mówi Paula, można się nieźle przejechać. 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Lidla faktycznie sporo już macie- fajnie

lidla

Żona, Warszawa

Paula jakoś tak wyszło, ja lubię robić wszystko na spokojnie, więc wolę sobie wcześniej pozałatwiać to co mogę. 

weselniczka

Żona, Warszawa

PaulaDgn taka sama date mamy :-) Ja mam prawie to samo zalatwione oprocz kosciola. We wrzesniu chce jeszcze jechac do kucharek zaklepac ostatecznie termin bo tylko dzwonilam i moze uda nam sie alkohol kupic.

lidla

Żona, Warszawa

Weselniczka mi własnie przypomniała, że wódkę też już mamy.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Lidla ano pewnie

 My zapewne jak ruszymy znów z przygotowaniami to poleci już wszystko naraz

 

Weselniczka będziemy balowały w tym samym czasie

Fifi24

Żona, Warszawa

Hej Dziewczyny! :) Nasz ślub odbędzie sie 20.06.2015. I czytając Wasze wiadomości jestem w szoku,bo My na razie mamy tylko salę i dj'a. Wydaje mi się,że przecież jeszcze tyleeeee czasu:)

Habisia

Żona, Warszawa

 

 

 

Cześć Czerwcowe Panny Młode !!  ;)

 

Ja mam datę taką jak Fifi24 ;)   2o.o6.2o15r.

 

Na chwilę obecną umowę podpisaliśmy tylko z orkiestrą, fotografem i kamerzystą. Nauki przedślubne już odbyte, zostałą tylko poradnia rodzinna ;) Zarezerwowaliśmy też salę i catering. Miałam już upatrzoną suknie ale okazało się, że jej już nie szyją więc mam się zgłosić jakoś we wrześniu do salonu i uszyjemy coś bardzo podobnego ;) Do Kościoła mam dzwonić dopiero w listopadzie aby zarezerwować datę :) A i świadków już wybraliśmy ;) Zaproszenia już teoretycznie wybrane ;)

Do tego mam od groma pomysłów na własne DIY np kieliszki dla Pary Młodej czy na gadżety na sesje ślubną ;) 

 

Tyle spraw do załatwienia i nie wiem od czego zaczynać i w co ręce wkładać ;) 

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Witam Dziewczyny

 

Habisia Ciebie już gdzieś widziałam

 

Oj tak, wydaje się, że jeszcze tyyyyle czasu, a on jednak leci nieubłaganie i ani się nie obejrzymy, a będzie po ślubie

Habisia

Żona, Warszawa

 

 

PaulaDgn  Ja Ciebie też Kochana kojarzę ;) 

 

Strasznie szybko to ucieka ... pamiętam jak w styczniu czyli jakieś 1,5 roku do ślubu wybieraliśmy datę... a tu proszę już nawet mniej niż rok zostało ;) 

 

Ja uwielbiam organizować wszelkiego rodzaju imprezy ale chyba aż tak dużej nie organizowałam ;) I czasami mam wrażenie, że nie o wszystkim będę pamiętać ;)

 

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja już jestem ciekawa jak to będzie

Habisia a Ty na śląsku przebywasz? Dobrze kojarzę?

weselniczka

Żona, Warszawa

oj tak tak a przed ślubem dojdzie stres bieganina itp to juz wogole mozna o czyms zapomniec... wybralyscie juz piosenke na pierwszy taniec? idziecie gdzies na kurs czy sami zatanczycie?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Weselniczka u nas nie będzie pierwszego tańca, także "problem" z wyborem piosenki odpada (no chyba, że nam się coś jeszcze odmieni). Pewnie coś tam i tak zatańczymy, bo jakoś gości rozruszać trzeba (ktoś musi być pierwszy

), ale nie będzie to typowy pierwszy taniec

lidla

Żona, Warszawa

Weselniczka my tak na 90% będziemy mieć I don'y wanna miss a thing. Będziemy iść na kurs, najpierw taki normalny kurs tańca towarzyskiego, żeby się rozszuszać i nauczyć się kroków podstawowych do różnych tańców, a później na indywidualne, żeby opracować jakiś układ do naszego tańca. Zapowiedziałam jednak, że jak nie będzie nam dobrze wychodzić, to zatańczymy nornalnego bujanego. Chociaż mam nadzieję, że nie będzie źle, bo oboje mamy wyczucie rytmu i radzimy sobie w tańcu. 

Habisia

Żona, Warszawa

PaulaDgn Tak Kochana, dobrze kojarzysz ;) Narzeczony mnie ściągnął z Warszawy na Śląsk do siebie i tu taj będziemy robić weselicho ;)

 

Hhhhmmm my jeszcze nie mamy nic ustalonego na 100% jeśli chodzi o taniec. Był moment, że siedzieliśmy na youtube i przeglądaliśmy pierwsze tańce Par Młodych. Te tańce połączone z jakimś show i na początku wielka zajawka była na to. Może i śmiesznie to wygląda ale jakoś nie jestem do tego przekonana. Na kurs na pewno nie pójdziemy bo to strata kasy ;/ I nie wiem czy nie lepiej jednak ten pierwszy taniec poświęcić głównie sobie i dla siebie a gośćmi zajmiemy się później... Także może jakaś piosenka taka mega romansidłowa i poprostu bujany przytulas... :)

 

A powiedzcie mi Kochane... od czego w ogole zaczynacie te przygotowania? Nie chodzi mi o rezerwacje sali czy orskiestry... ale np. co kupić do dekoracji domu czy ogrodu albo jakie menu wybrać? Mi się jakiś mętlik w głowie zrobił ;) I jak siadam do organizera, żeby to ogarnąć wszystko to mi pomysły uciekają albo wręcz przeciwnie... wszystko bym chciała na raz organizować ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Habisia czyli jednak nie mam jeszcze sklerozy czy omamów

My menu będziemy wybierać dopiero w przyszłym roku, bo tak też doradziła Pani menager. Puki co mamy tylko takie poglądowe z ilością kolacji itd., ale typowe dania później ustalimy. Co do ozdabiania domu, to ja mieszkam w bloku i tylko tak delikatnie będziemy ozdabiać, więc "prodkuty" mogę kupić nawet i tydzień przed weselem

 Salę mamy już gotową, nie musimy myśleć o zdobieniu, także ja się jako tak w tym temacie średnio orientuję, gdyż mało mnie dotyczy

lub Anuluj
Strona
z 29
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: