Czerwiec 2016 .....

Strona
z 32
Następna

kasik1511

Żona, Warszawa

Witam .....

 

czy sa tu czerwcowe ( 2016) Panny Młode??

czerwcowa16

Żona, Warszawa

też mam ślub w czerwcu 2016 :) już nie moge sie doczekać

kasik1511

Żona, Warszawa

:)

moje Kochanie to juz nie chce słuchac o weselu.... powiedizał ze jak sie nie ogarne to sie rozmysli :D

ulcikk01

Żona, Warszawa

jak Wam czerwcowe Panny Młode idą przygotowania do wesela ? :) 

kasik1511

Żona, Warszawa

Podstawy juz mamy :)

Sala

DJ

Fotograf

Krawcowa

Fryzjerke

Makijaż

Księga gosci

 

Dodatkowo

Pomysł na zaproszenia i dekoracje sali

Kolor przewodni

Pomysł na prezent dla rodzicow

 

A wam jak idzie ??

 

 

ulcikk01

Żona, Warszawa

Sala już jest zamówiona, sukienka też. Gorzej z resztą, oczywiście jest spór o to czy bierzemy DJ czy zespół i jak duże ma byc wesele...

czerwcowa16

Żona, Warszawa

mój narzeczony też ma dość i mówi, że on się nie ma zamiaru niczym narazie przejmować bo jest jeszcze dużo czasu:) i jak przyjdzie czas to się coś wybierze/kupi (czyli wg niego po nowym roku)- mężczyźni:D,  a ja wole wcześniej wszystko pozamawiać, popytać itp. żeby się później nie denerwować, że czegoś nie mam, albo jest za późno, żeby coś zamówić. 

Mamy już:

sale + kucharke z kelnerkami,

zespół,

fotografa,

nauki przedmałżeńskie,

fryzjerke,

potencjalną kosmetyczkę,

kolor przewodni.

 

ulcikk01

Żona, Warszawa

Uff, czyli nie tylko mój Mężczyzna ma na wszystko czas :D bardzo nie lubie zostawiac wszystkiego na ostatnią chwilę.. Chyba trzeba zakasac rękawy i samej zając się kilkoma sprawami. A może już któraś z Was miała nauki przedmałżeńskie ?

czerwcowa16

Żona, Warszawa

a i jeszcze mamy:

noclegi dla gości (przynajmniej większość) i zaklepaną panią od ciast. Ulcikk jak pisałam wyżej my juz byliśmy na naukach:)

kasik1511

Żona, Warszawa

My bierzemy tylko cywilny, wiec ten problem z serca ;)

 

Co do Pana Młodego, to oczywiscie ze oni maja czas, tylko szkoda ze jak dwa miesiące temu zaczelam szukać zespołu lub DJ to się okazalo ze te najfajniejsze maja zajęte terminy :/ a mój P jak się zdziwil.... Hahah odrazu zaczął wybierać ze mną muzykow i fotograf, my rezygnujemy z filmu na poczet drozszego fotografa ;). 

Co do sali, to mamy tez od azu noclegi w tym gratis dla nas ;) a ze sala z kateringiem to nie martwimy się o kelnerki, kucharki itp. ;)

ulcikk01

Żona, Warszawa

Najlepiej dla facetów byłoby, żebyśmy wszystko same wcześniej ustaliły, a oni tylko wpadną na ślub i wesele :P

a jakie wybrałyście kolory przewodnie ? 

kasik1511

Żona, Warszawa

ulcikk01, z moim to nie tak od końca, bo niby jeszcze za wczesniej i sama patrz,a le jak coś to się boczy ze cos wybieram bez niego..... ;)

 

kolor wybraliśmy ( powiedzmy ;) ) fuksja z dodatkiem zielonego jabłuszka, jak to powiedział mój P. rózowy z zielonym :D ehh jak mozna to tak łatwo uproscić :D

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Witam my również w czerwcu:)

 

jak narazie mamy

salę

fotografa

kamerzystę

zespół

księdza

nauki przedmałzeńskie,

w sobote może wybierzemy się zamówić samochód:)

i jak narazie to tyle,

widzę, że w porównaniu z wami dziewczyny to ja jestem w czarnej d.... za przeproszeniem:);):D

:P

ulcikk01

Żona, Warszawa

Co do koloru to się zastanawiam nad połączeniem bieli z fioletem lub pudrowego różu.

Mania193 to i tak masz już dużo załatwione  :)) 

za 12 dni czekają mnie nauki przedmałżeńskie.. 

ulcikk01

Żona, Warszawa

Co do koloru to się zastanawiam nad połączeniem bieli z fioletem lub pudrowego różu.

Mania193 to i tak masz już dużo załatwione  :)) 

za 12 dni czekają mnie nauki przedmałżeńskie.. 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

kasik1511  naszym kolorem przewodnim też fuksja:):)

 

niby kolor z którym nie powinno być problemu ale ja coś czuję, że będę miała problem z butami wszędzie szukam i nie mogę znaleźć odpowiednich ostatecznie będą na zamówienie chyba.... a Ty ulcikk01 białe czy raczej kolorowe?

ulcikk01

Żona, Warszawa

Zastanawiam się nad kupnem kremowych lub beżowych. 

kasik1511

Żona, Warszawa

mania193, ja juz patrze w Holandii i na internecie :)

zaproponowałam mojemu P ze bedzie kolorowa halka ( fuksja) i zielone buty, to aż sie obruszył, ze nie ma mowy :D hahaha ale mine miał przy tym jakbym chciała w skórzanej lakierowanej czerwonej mini iść do slubu :D

czerwcowa16

Żona, Warszawa

ja chciałabym kolory: biały-brzoskwiniowy-koralowy. Początkowo chciałam biało-brzoskwiniowy wystrój, ale mogłoby być mdło i myśle, że koralowe akcenty ożywią całość:)

buty chciałabym koralowe, albo brzoskwioniowe, chyba że znajde białe idealne, ale wolałabym kolorowe, żeby później w nich pochodzić jeszcze.

 

ulcikk01

Żona, Warszawa

A przewidujecie jakieś atrakcje w czasie wesela ? :)

lub Anuluj
Strona
z 32
Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: