» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Drużbowie - takie same stroje?

3373Wyswietleń
20Odpowiedzi
12

• Podgląd pary ślubnej
    (02.09.2009 - 08:38)

Od niedawna zauważyłam pewien trend, który wchodzi powoli do naszych polskich zwyczajów. Mianowicie chodzi mi o identyczne stroje drużbów (te same koszule, krawaty a nawet garnitury) i druhen (te same suknie i dodatki).

czy spotkałyście się z tym? a może mieliście coś podobnego na własnym weselu?

kto to organizuje i na jakiej zasadzie? i kto za to wszystko płaci?

• (02.09.2009 - 13:13)

u mnie druzbowie ubierali sie jak chcieli ale teraz widze ze tak robia ze druzba dobiera krawat do druhny.Pewnie sami sie dogaduja.

• Podgląd pary ślubnej
    (02.09.2009 - 13:14)

a kto ma za to płacić? państwo młodzi czy drużbowie sami sobie to kupują?

• (02.09.2009 - 13:57)

ja miałam 1 świadkową i 1 świadka i nikogo poza tym i ubrali się jak chcieli

• Podgląd pary ślubnej
    (03.09.2009 - 09:47)

U mnie kazdy byl ubrany jak chcial:)

• Podgląd pary ślubnej
    (03.09.2009 - 10:47)

u na s będzie po jednej osobie. Mogą ubrać się jak chcą, ale moja świadkowa co już napomknęła, żeby się strojami dopasować. Jak chce proszę bardzo. Jak chce się dopasować to musi zapłacić sama. Pozatym ten strój u niej zostanie na zawsze to dalaczego ja miałabym płacić.

• (04.09.2009 - 10:06)

u nas po jednej osobie ...

to takie amerykańskie z tymi 10cioma druhnami ;) i po co to komu ??zbędny kłopot ...

ale z tym doborem krawatów to u nas na weselu już bylo widać nawet mój tata miał krawat pod kolor sukni mamy ;)

ze strojem to miałam tylko jedno zastrzeżenie - druhna nie moze mieć białej ani ecru sukni!!

byłam na weselu gdzie druhna miała suknię w kolorze szampana (jasne ecru) Panna Młoda miała też ecru suknie i szczerze to druhna miała bardziej bogatą suknie i wyglądało to koszmarnie!! w życiu bym nie pozwoliła na coś takiego!! tego dnia te kolory są zarezerwowane dla PANNY MŁODEJ!!

• Podgląd pary ślubnej
    (05.09.2009 - 07:28)

Dobry pomyśł, tylko że to jest dodatkowy koszt i trzeba się z tym liczyć.

• (07.09.2009 - 12:54)

jesli chcesz mieć kilka druhen i w takich samych sukienkach to raczej sama musisz to zorganizować - szycie sukienek i pokrycie kosztów

u facetów jest prościej ;)

• (14.12.2009 - 19:41)

U nas był orszak:

3 drużbów i 3 druhny plus 2 male druhenki

Jesli robimy orszak slubny to powinien mieć te same ubrania.

Ale dotyczy to również sytuacji kiedy mamy tylko parę świadków - np krawat świadka powinien pasować do sukienki świadkowej a świadkowa powinna pasować stylem do panny młodej, jej bukiet powinien być np miniaturką bukietu panny młodej.

ładnie, estetycznie wygląda kiedy wszystko do siebie pasuje.

U mnie druhny miały identyczne fioletowe sukienki bombki :)

• Podgląd pary ślubnej
    (12.01.2010 - 19:51)

styl świadków powinien bycv dopasowany ja mam znajomych co brali ślub w Australii i mieli druchny w jednakowych sukienkach to oni płacili za te stroje,żeby były tak samo uszyte.

12

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
facebook