» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Jak wybrać kolor przewodni swojego ślubu?

18583Wyswietleń
103Odpowiedzi
123456789 »

• Podgląd pary ślubnej
    (25.07.2010 - 19:40)

Tak jak w temacie jaki kolory wybraliście na swój ślub ? Co miało wpływ na wybór akurat takich kolorów ? Chodzi mi o kolory kwiatów i dekoracji sali. Ja nie mogę sie zdecydować. Nie mam swojego ulubionego koloru i tym bardziej nie wiem jakie kolory można ze soba łączyć. Jak możecie to wklejcie zdjecia swoich sal itd.

• Podgląd pary ślubnej
    (25.07.2010 - 19:57)

Na mój miał wystrój sali. Sala jest czerwono - biała. Ja dodałam jeszce żółty :D Bo nie chciałam by było za patriotycznie. Pozatym w sali będą żółte kwiaty na stołach :DD

• Podgląd pary ślubnej
    (26.07.2010 - 08:40)

U mnie kolorem przewodnim będzie niebieski, mimo, że sala nie ma niebieskich akcentów. Przy wyborze koloru kierowałam sie wyłącznie moim widzimisie :) Stwierdziłam, że niebieskie buty będa fajnie wyglądać, że chciałabym niebieski bukiet i tak juz samo poszło :)

• Podgląd pary ślubnej
    (26.07.2010 - 08:55)

U mnie tez sala zaważyła nad kolorem przewodnim - łosoś w tym kolorku mam podusie na obraczki,kieliszki,kotyliony, bukiet slubny no i oczywiście sala bedzie w tym i 2 innych kolorach zdobiona! Zastanawiam sie tez nad dekoracja samochodu.Ale jeszcze nie podjełam ostatecznej decyzji :)

• (26.07.2010 - 12:34)

U mnie podobnie było z salą. Krzesła miały pokrowce ecru z takimi brązowo - wiśniowymi kokardami. Uznałam, że bordo będzie pasował. A potem doszłam do wniosku, że bordowa róża będzie motywem przewodnim.

• (26.07.2010 - 12:45)

Kolor- powinnaś wybrać kolor który Ci się bardzo dobrze kojarzy:) ja np. jak coś będę robić to w różu, takim bladziutkim albo w niebieskim- ślicznie wyglądają stroiki na stoły:)

• (26.07.2010 - 12:47)

Ale też patrz na wystrój otoczenia. Jeśli sala ma np. kolor ścian czerwony, ognisty jak np. na fotce Zakochance, to taki blady róż będzie wyglądał fatalnie. Te kolory ze sobą nie grają.

• Podgląd pary ślubnej
    (26.07.2010 - 13:49)

Właśnie. Takie wybieranie koloru jest bardzi nieodpowiednie.

Ja już wcześniej chciałam czerwony ale nie wiedziałam jakie jeszcze dobrać do tego kolory. Miał być tylko czerwony i biel, ale że to są kolory baaardzo patriotyczne to dodałam kolor żółty. A na sali będą żółte kwiatki i bileciki z żółtą wstążką na babeczkach (podziękowaniach dla gości)

• (26.07.2010 - 21:43)

Ja mam złoto, to też taka sugestia dla gości jak bedą się zastanawiać nad prezentam... ;D

Aha złote zaproszenia, dekoracje, samochód, bukiet, a do tego na sali czerowne krzesła ;)

• (26.07.2010 - 23:01)

Wybór jest naprawdę ogromny i napewno trudny, ale najlepiej zdecydować się na jeden, żeby nie było za pstrokato może pod kolor bukietu ślubnego?

• (27.07.2010 - 19:02)

Mi marzy się czerwień. Zwłaszcza, że postanowiłam mieć druchny i one wszystkie świetnie się prezentują w tym kolorze. A nie ukrywam że chciałabym by były zadowolone, a nie wściekłe że przez moje widzimisie wyglądają fatalnie.

123456789 »

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
facebook