Jaka Wódka na wesele?

Strona
z 66
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

a powiedzcie mi na 50os wesele gdzie 48 to osoby pijące ile wzielibyscie butelek wodki i wina ? jest 15 obiet co zapewne do winka, ale w ogole nie mam wyobrazenia jak sie to oblicza?

Sylcia

Żona, Warszawa

nasza znajoma która niegdys organizowala wesela powiedziala nam ze najlepiej mieć 1.5 butelki na tzn głowę:) my mamy wesele na 200 os. (dwudniowe)  i kupilośmy 250 butelek "Pana Tadeusza" , wina tylko do obiadu;) , i 40 butelek tzn slodkiej wódki. oprócz tego na poprawiny bedziemy mięli 2 rodzaje piwa po 100 butelek kazdy:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja właśnie myślałam by wziąść jakieś nawet 90 butelek wódki, zważywszy na bramy jakich się spodziewamy i 30 butelek wina, jest u nas możliwość w hurtowni gdzie to weźmiemy zwrócić po weselu. chybaże oni tyle wypiją ;] [oby nie;p] tym bardziej,ze tylko na 1/4 butelek będą naklejki a na resztę tylko krawaty  lub na ostatnie porcje nic -przecież jak wypiją nie będą zwracać uwagi ;p żartuje:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

samo winko na weselu raczej nie przejdzie trzeba troche wódeczki też, tak jak ktoś napisał po 1,5 butelki na głowę, lepiej mieć w zapasie niż by miało braknąć

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Pana Tadeusza proponuję. Smaczne i zdrowe weselne poidło!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my mielismy poloneza  i naprawde sie sprawdzil pozneij bedac rowniez na weselach tez go mieli siostra znow miala tak jak wyzej pana tadeusza.....tak naprawde duzo zalezy od orkiestry a nie wodki:D

goskaf1

Żona, Warszawa

Ja proponuję POLSKA wodke, :D

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja wymyśliłam soplice. całkiem dobra, choć ja nie degustuje w wódce. a wino chyba reńskie, z maryjką :) białe półsłodkie.

Castia

Żona, Warszawa

u nas też soplica :) na ok 90 os 150 butelek

do tego winko słodkie domowe 10 l

i wina od wytrawnego po półsłodkie :) drugie 10 l

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my mieliśmy pana tadeusza i własnej roboty bimberek :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

my mieliśmy finlandię -mało gości chorowało:) choć ceny wyszły niezłe...

coololly

Żona, Warszawa

U MNIE TATA Z PRZYSZŁYM TESCIEM WYMYSLILI ZE BEDZIE NUMIROFF CZY JAK TO SIE TAM PISZE :) JA OGOLNIE NIE PRZEPADAM ZA ALKOHOLEM ALE TA WODKA JAKOS MI WCHODZI :d

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

No to u nas będzie Czysta żołądkowa De Lux - przetestowana wielokrotnie ;) tania i dobra. Finlandia -taaaaak - ale nie nasze kieszenie. Myśleliśmy też nad Wyborową ale krążą opinie, że są różne partie - jedna b. dobra druga wręcz odwrotnie - więc pozostaniemy przy de lux + kilka butelek bimberku + winko (półsłodkie i półwytrwane-  12 butelek) + whisky + koniak + martini (tego tak symbolicznie po jednej lub po dwie butelki)

marzena2210

Żona, Warszawa

my kupilismy z hurtowni ale zupelnie nie pamietam nazwy a ogolnie to ludzie kupuja bols.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas na weselu był Pan Tadeusz no i oczywiscie piwko dla spragnionych panów

Ewiosenka

Żona, Warszawa

a u nas bezalkoholowe:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

u nas bedzie Żołądkowa gorzka De Lux. Pozatym jest niedroga i dobra.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Pan Tadeusz to dobry wybór, mój K. nie lubi Bolsa więc nie spodobaloby mu się to. Odpada.

karlita

Żona, Warszawa

u nas był Sobieski

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

My mielismy Sobieską :) bardzo chciałam Finlandie, jednak za drogo by to wyniosło.

lub Anuluj
Strona
z 66
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: