» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Muzyka na płytę z wesela

14339Wyswietleń
17Odpowiedzi
12

• Podgląd pary ślubnej
    (14.04.2011 - 13:42)

KissDziewczyny... z racji tego,że wzięłam się za szukanie musyki na naszą płytę ślubną,postanowiłam założyć ten wątek. Piszcie swoje propozycje, pomysły itd.

U mnie narazie są takie propozycje:

Początek filmu (czołówka) Dana Glover "It is you" piosenka z filmu Shrek

Ubieranie Młodego Franek Kimono "King Bruce Lee Karate Mistrz"

Moje ubieranie...hmmm brak pomysłu... może Kabaret OTTO "Sprytna i wybitna"

Życzenia lub wyjście z domu lub jakiś inny pasujący do tego moment(wybierze kamerzysta) Elektryczne Gitary "Co ja tutaj robię"

Przejazd na salę Halfcocked "Bad Reputation" ze Shreka

Wiecej narazie nie mam, dawajcie swoje pomysły :)Kiss

Ten post edytował 23.07.2013, 18:21
  • Podgląd pary ślubnej
    (14.04.2011 - 15:08)

Na ubieranie Młodego może być jeszcze  Shaggy "Boombastic" hehe 

• (14.04.2011 - 15:40)

Powiem Ci babykiss ze sie nad tym nie zastanawiałam jeszcze.ale nagram pewnie jakas płyte z piosenkami które najbardziej podobaja sie mi i mojemu kochanemu a to gdzie jaka piosenka bedzie umieszczona niech wybiera kamerzysta, mnie sie nie chce nad tym myslec;p
    na pewno chcemy piosenke Robbiego Wiliamsa - angels , bo przy tym kawalku mój M mi się oswiadczył. i powybieramy jeszcze  jakies milosne fajne;) 

• (14.04.2011 - 16:10)

świetna muzyka ja chcę napewno utwory michaela tolchera:)

• (14.04.2011 - 16:34)

Zostawcie tę kwestię kamerzyście - jeżeli jest dobry, to zrobi co trzeba.

Możecie dać listę utworów które lubicie, to zawsze bardzo pomaga, ale nażucanie jaka piosenka ma być w jakim miejscu jest bez sensu, wiele piosenek nie będzie pasowało do tego co zostanie nakręcone, a jeżeli kamerzysta wrzuci to na siłę (bo tak chcieliście) będzie bez sensu), jest też sporo możliwości, które mogą być lepsze, a o których nie wiecie.

Ja zawsze dobieram muzykę do filmu, dopiero wiedząc co mam nakręcone, dopasowując tak, aby każdy ruch na ekranie był zsynchronizowany z dźwiękiem

(a dodam, że z zamiłowania jestem muzykiem, gram na wielu instrumentach i wydaje mi sie, że mam troszkę pojęcie na ten temat).

Zawsze proszę młodych o listę co lubią i na tym się kończy, wtedy albo dopasowuję, albo szukam czegoś w podobnym klimacie - dobry podkład to 70% wartości filmu.

• Podgląd pary ślubnej
    (14.04.2011 - 17:38)

grfilm a jesli ktos chce jakies konkretne piosenki , bo ma do nich sentyment albo poprostu mu sie podobaja? :) A kamerzysta moze wybrac ładne , ale nie dokonca takie jakie bysmy chcieli ;) Ja taką kwestie wole miec ustaloną ;)

Mi sie podoba to ->

• (14.04.2011 - 18:00)

ja uwazam ze nie do wszystkiego pasuje dana piosenka, najpierw film pózniej dobor muzyki, owszem ulubione kawalki jak najbardziej ja zamieszcze i wtrecze kamerzyscie zeby je jakos tam zawarł:) ale w jakim miejscu one bedą:) niech on zadecyduje;D wkoncu się na tym znac musi.
    Blondynusia swietny filmik:) 

Ten post edytował Lonia89 14.04.2011, 18:01
  • Podgląd pary ślubnej
    (14.04.2011 - 19:11)

U nas chciałabym żeby były następujące piosenki:

1. Zbigniew Wodecki i Zdzisława Sośnicka - Z Tobą chcę oglądać świat
    2. Ada Krawczyk – Weselny klimat (na koniec)
    3. Frank Sinatra – Can’t Take My Eyes Off of You
    4. Urszula- Dziś już wiem
    5. Michał Bajor - Taka miłość w sam raz
    6. Vasco - She's in my heart

A już w którym momencie będą to kamerzysta będzie wiedział najlepiej;)

• (14.04.2011 - 19:43)

Zawsze pytam młodych o te "najulubiensze" i zawsze gdzieś w filmie znajdzie się dla nich miejsce, wiadomo, ze wartość sentymentalna przede wszystkim.

Chodzi mi generalnie o to, że takich piosenek każdy ma 2 może 3 a nie całą listę, te najważniejsze zawsze zawieram w filmie, ale nie zawsze pasują one do miejsca w którym chciała by je młoda para (oczywiście w miarę możliwości staram sie je dać tam gdzie młodzi chcą).

Zmierzam do tego, żeby nie przygotowywać pełnych list które maja znaleźć się w filmie, bo to w znacznym stopniu ogranicza kamerzystę i przygotowanie pięknego filmu (kamerzysta filmując ma na ogół jakiś zamysł calości), a żeby przygotować listę, na której są 2-3 piosenki, na których bardzo Wam zależy a reszta tylko jako przykład (uda się wykorzystac to ok, a jak nie to nic się nie stanie).

• Podgląd pary ślubnej
    (14.04.2011 - 21:42)

grfilm dlatego mi chodzi o to żeby podać kilka piosenek kamerzyscie ktore lubimy itp. i on wstawi tam gdzie bedzie to najlepiej pasowało. Nie mam zamiaru go ograniczac ;)

Widziałam juz sporo jego wesel i jestem bardzo zadowolona , a nie wiem jak było z tym czy pary wybierały piosenki czy jak ;)

• Podgląd pary ślubnej
    (14.04.2011 - 22:10)

asiaczek "Weselny klimat" chcesz na koniec?? przecież w tekscie jest "...weselny klimat, tak sie zaczyna, jest biały welon a wnim dziewczyna..." no nie wiem, jak uwazasz ;)

12

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
  • Perfect Moments - Kompleksowa organizacja ślubów
  • na-kawe.net
facebook