» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Piosenki na płytę weselną

4451Wyswietleń
7Odpowiedzi

• Podgląd pary ślubnej
    (07.09.2012 - 02:17)

Witajcie, jeśli macie zamiar udokumentować Wasz ślub filmem to jakie piosenki byście wybrały, aby kamerzysta "podłożył" je pod materiał? Macie jakieś utwory wybrane czy wolicie żeby zadeydował kamerzysta?

PS. wydaje nam się, że te, które wybraliśmy są "oryginalne",  ponieważ oglądając różne płyty z wesela znajomych czy rodziny nie było takich piosenek. Większość zwykle się powtażała (np. piosenka Hallelujah jako wspomnienia z kościoła)

NAPISZCIE PROSZE CO SĄDZICIE

1. Wspomnienia - nasze zdjęcia od dzieciaczków,  aż po dorosłość ( będą to raczej śmieszne fotografie) Bruno Mars - Marry You

2. Szykowanie młodej   Bruno Mars - Just the Way

3. Szykowanie młodego (mamy fajny scenariusz na wesoło do tego) Bruno Mars - The Lazy Song

4. Przybycie młodego do domu i błogosławieństwo rodziców (jako cichy podkład) Kołysanka Belli - Zmierzch

5.  Krótkie Wspomnienia Mszy Św. oraz życzenia (nie wiem czy u Was jest coś takiego) Mandy Moore - Only Hope

Nie wiem gdzie wcisnąć tę piosenkę, a koniecznie musi być  The Pussycat Dolls - Stickwitu

NARAZIE MAMY TYLE, ALE MA BYC ICH WIĘCEJ WIĘC JESZCZE MYŚLIMY I SZUKAMY INSPIRACJI, WIĘC PROSZĘ NAPISZCIE JAK TO JEST U WAS Smile

• Podgląd pary ślubnej
    (10.09.2012 - 09:10)

Marry You jest moją piosenką na prawdopodobny pierwszy taniec... ale zobaczymy :). Z tego co pamiętam, kołysanka Belli jest Yirumy, to genialny koreański kompozytor - przyjrzyj się jego twórczości, bo ma więcej pięknych utworów (moje dwa: River flows in you - to chyba wersja tej kołysanki - i When The love falls).

Lazy song do szykowania się Pana Młodego fajnie mi pasuje :). Tym bardziej, jak wymyślicie coś ciekawego, nawiązującego do tekstu.

Dobrze, że mi przypomniałaś o Only Hope! Jeszcze w gimnazjum, śpiewałam to na jakimś konkursie piosenki - po występie koleżanka mi powiedziała, że mój obecny narzeczony (wtedy jeszcze przyjaciel) cały czas zachwycony powtarzał, jak ja to ślicznie nie śpiewam itd. No nie mogę tego odpuścić, gdzieś tę piosenkę też muszę wcisnąć :)

• (10.09.2012 - 10:37)

My myślimy o utworach Yanna Tiersena, mamy sentyment do jego twórczości. Zastanawiamy się też nad polskimi szlagierami z dawnych lat - Hanka Ordonówna etc. Natomiast pomysł z piosenkami Bruno Marsa jest faktycznie ciekawy. Pussycat Dolls kojarzy mi się raczej ze wspomnieniami z wieczoru Panieńskiego :)

• (10.09.2012 - 13:21)

ja już też mam piosenki wybrane zamiszcze je troche później bo zeszyt zostawiłąm w pracy :)

poziwm szczerze troche ich jest nie wiem na co się zdecydować ostatecznie

• (10.09.2012 - 13:31)

Fajne piosenki wybrałaś  Ewinka-ja tez starałam się wybierać takie piosenki by całość pasowała do nas i żeby piosenki odzwierciedlały troszkę nasze chraktery i upodobania-starałąm się wybrać piosenki szlone jak i romantyczne i myślę ,ze wybrałam dobrze bo film świetnie sie oglada-mozna zobaczyć u mnie na blogu.

Uwielbiam Bruno Mars-u nas tylko kawałek mamy jego piosenki -bo innych nie było gdzie już wcisnąć.

Najlepiej jak dasz kamerzyście więcej tytułów on sam juz będzie wiedziła jak i gdzie je dac by było fajnie i ciekawie-ja tak właśnie zrobiłam

• Podgląd pary ślubnej
    (10.09.2012 - 14:59)

dziękuje za wasze opinie ;) starałam sie wybrac ciekawe niebanalne piosenki
    piszcie swoje typy - chętnie posłucham w wolnej chwili co wybraliście na swój film  ;))

• (22.09.2012 - 11:11)

living to love you-sarah connor

best thing i never had-beonece

ty i ja-hania stach i łukasz zagrobelny

tańcząc w słńcu -piotr rubik

only girl in the world-riahana

zaczaruj mnie-kombi

can tou feel the love tonight-elton john

everything i do-brian adams

kiss from the rose-seol

now we are free-lisa gerard

i'm your angel0ceine dion

ihis moment-nic changal

jeśli jakaś piosenka mi sie w radiu podoba to ją dopisuje hehe :)

• Podgląd pary ślubnej
    (22.09.2012 - 12:07)

A my mamy tak:):

-czołówka, przedstawiająca Rodziców, Świadków i Starostów- Paula "Od dziś"

- teledysk przedstawiający nas- Goya "Tylko mnie kochaj"

-przyjazd Pana Młodego- Krzysztrof Krawczyk "Kiedy będziesz moją zoną"

-Droga do Kościoła- Grzegorz Tomaczak " Niebieska piosenka"(poezja spiewana)

-Życzenia gości- Zbigniew Wodecki "Jeden krótki dzień"

-Teledysk z przyjazdu na salę- Gia Farrell "Hit me up"

-Teledysk z pelneru- LadyPank "Zawsze tam gdzie Ty"

-skrót najfajniejszych momentów wesela- muzyczka z Benny Hill`a

-skrót momentów z Kościoła- Loona "Hijo De La Luna"

-skrót z całej uroczystości i pleneru w formie zdjęć- Shania Twain "From this moment on"

Nam zależało, aby dopasować mniej więcej tekst utworu do danej chwili:)

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
facebook