» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Podziekowania za prezenty i kartki

14253Wyswietleń
63Odpowiedzi
1234567 »

• Podgląd pary ślubnej
    (22.06.2010 - 14:02)

Czy jest u was zwyczaj dawania podziekowań za prezenty i kartki? Jeśli tak to w jakiej formie?

U nas jest tak, że wybrane zdjęcie ślubne przykleja sie na ozdobną kartkę, na której jest napisane podziekowanie i daje się to wszystkim, od których coś się dostało. Mam takich kartek kilka od koleżanek i powiem wam, że jest to fajna pamiątka.

• (22.06.2010 - 15:36)

Faktycznie pomysł ciekawy i elegancki, a do tego pamiątka dla gości. My nie mieliśmy czegoś takiego, a szkoda...

• (22.06.2010 - 15:44)

Do tej pory nie słyszałam o takim zwyczaju, no ale jeśli już podziękowania dla gości to już chyba bez upominków... I kiedy taką kartkę wręcza się gością-po weselu??.... Bo przecież potrzebne jest zdjęcie...

• (22.06.2010 - 15:59)

Po weselu. I to można nawet wysłać. Myślę, że sam gest będzie doceniony. Ja po naszym dzwoniłam do wszystkich i dziękowałam. Ale z tą kartką to dużo lepszy pomysł.

• Podgląd pary ślubnej
    (22.06.2010 - 16:13)

Fajna rzecz, myślę że my wyślemy jakieś ładne zdjęcie ze ślubu :) Co myślicie o tym, żeby odręcznie napisać podziękowania z tyłu zdjęcia? Czy jednak przygotować taką kartkę? Bo ja taka super zdolna to nie jestem i boję się, że wyszło by mi jakieś brzydactwo- zdjęcie brudne z kleju i takie tam...

A może jednak zrobię kartkę... Muszę przemyśleć strategię jak to zrobić :)

• Podgląd pary ślubnej
    (22.06.2010 - 17:12)

U nas jest taka tradycja  , że mamy  czekoladki zawinięte w biały tiul ze wstążeczką do której przyczepiona jest karteczka z napisami np. Asia Rafał data ślubu - DZIĘKUJEMY . Takie "podziękowanie" otrzymują osoby , które nie są zaproszone na wesele , ale przyjdą na mszę z kwiatami i kartką i od razu kiedy oni wręczają nam kwiaty nasza świadkowa lub świadek dają im taką czekoladkę :) . Właściwie dla gości weselnych to samo tylko do tego po weselu każdy dostaje zdjęcie :) . 

• Podgląd pary ślubnej
    (22.06.2010 - 18:52)

Jeżeli ja daję upominki dla gości z bilecikiem, który ma treść podziękowań dla gości za przybycie to chyba nie muszę dziękować drugi raz.

Czy raczej powinnam wysłać takie kartki?? U mnie nigdy nie było takiego zwyczaju. Co byście zrobiły na moim miejscu??

• Podgląd pary ślubnej
    (22.06.2010 - 18:54)

asiu- właśnie o to chodzi, że na weselu dajesz podziękowanie za przybycie, a to zdjęcie z podziękowaniem za prezenty i życzenia:)

• Podgląd pary ślubnej
    (22.06.2010 - 19:38)

Zwracam honor patinko:)

• Podgląd pary ślubnej
    (22.06.2010 - 20:04)

Nie masz za co go zwracać ;) Ale skoro jesteś tak pomysłowa i robisz tyle fajnych rzeczy, to może masz pomysł jak takie podziękowanie mogłoby wyglądać? ;)

• Podgląd pary ślubnej
    (22.06.2010 - 20:06)

Musiałabym kochana trochę pomyśleć, żeby zaczęła działać moja wyobraźnia, ale postaram się podsunąć Wam jakiś pomysł.

1234567 »

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
  • Perfect Moments - Kompleksowa organizacja ślubów
  • na-kawe.net
facebook