Podziekowania za prezenty i kartki

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wow naprawdę? Ja byłam przekonana, że te kolory tak zostały podręcone przy obróbce! Mówię ci Patinka wyślijcie kolorowe, jest piękne

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Znając mnie nie dam się przekonać na nic onnego, więc pewnie wygra kolorowe:) A jesli miałoby być czarno-białe to wybiorę inne. Jeszcznie nie wiem jakie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

No zdjęcie boskie ...kolor nieba wyszedł fantastycznie ...:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Zgadzam się z Aloszką. To zdjęcie jest boskie Patinko. Zostaw je tak jak jest bo jest cudowne.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Mi też się podoba to zdjęcie z niebem wyszło prześliczne i jest takie pogodne:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

I znowu wszystkie jesteśmy jednomyślne :D A jak wiadomo, dziewczyny ze ślubowiska się nie mylą ( ;)) więc musi być kolorowe!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Haha :) Dzięki dziewczyny ;) Na pewno pokieruję się waszą opinią :)

juti

Żona, Warszawa

Fotka świetna!!! A kolory genialne. Koleś ma zrobić tak jak Ty sobie życzysz. W końcu Ty jesteś klientką!!! A w kapitalizmie: "Klient nasz pan"!:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wysłał mi dwa projekty. Wg niego, pierwszy szyk mody, ale dla mnie okropne. Więc robi dalej:)

juti

Żona, Warszawa

I bardzo dobrze! Ma się dostosować do Twojego gustu. Jak chcesz porady, to możesz mi podesłać projekty. Trochę siedziałam w branży wydawniczo - reklamowo- zdjęciowej itp.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ooo...to świetnie:) Na pewno ci podeślę juti jak coś;)

juti

Żona, Warszawa

Nie ma problemu. Chętnie Wam pomogę. ;-)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

No i jak pięknie mieć wszędzie znajompości :))

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Powiedzcie mi jak zrobić samemu podziękowanie ze zdjęciem ślubnym jakoś nie mam weny jak to zrobić.

bagiettka1987

Żona, Warszawa

Powiem szczerze że na początku, jak przeczytałam o tym pomyśle, nie byłam do niego przekonana, wydawał mi się taki trochę... naciągany... ;) ale po dłuższym namyśle zmieniłam zdanie i wydaje mi się że chętnie też podarowałabym taką pamiątkę gością, w szczególności że nie przewiduję na weselu upominków dla zaproszonych... Może któraś z Was mogłaby wrzucić jakiś projekcik albo swoje dzieło żeby pokierować jak takiepodziękowanie mogłoby wyglądać?... ;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Podziękowania to jest forma upominków dla gości :)

Chodzi o to by ich obdarować za to, że sa wspólnie z Wami w tak ważnym dniu :)

Kika.. możesz nawet takie coś zrobić a paincie :D wystarczy wpisać fajny wierszyk i zdjęcie :))

 

Albo zrób projekt :) i idz do fotografa on Ci napewno pomoże :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

W sumie wolała bym zrobić to sama zdjecia mam już wywołane wiec potrzebny mi tylko jakiś ciekawy pomysł. Mam tylko do zrobienia 3 podziękowania osobą które dały nam przezenty, a nie były na weselu.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Kika, jak dostanę właściwy projekt od fotografa to wrzucę i już będziesz miała jakiś pomysł:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

U nas takiego zwyczaju nie ma.. Ale myślę, że to swietny pomysł więc chyba ściągnę od was :D

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Dzięki patinka na pewno mi się przyda taka inspiracja hociaż już mam jeden pomysł, ale zobacze Twój z chęcią:)

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: