» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Pudełko na koperty

7432Wyswietleń
51Odpowiedzi

• (28.03.2013 - 15:51)

A my będziemy mieć kuferek taki jak na bizuterię, pewnie będzie leżał w samochodzie ale do niego będą wkładane koperty zeby się nie zapodziały gdzieś pod kwiatami czy prezentami w samochodzie.

Mniej więcej taki, tylko może inaczej ozdobię, gdyby miał jednak ujrzeć światło dzienne :)

• (28.03.2013 - 21:49)

my tez będziemy miec kuferek, tyle ze wiklinowy, sama go ozdobilam pudelka niektore mi się podobają ale zazwyczaj te drogie, a co do otworu to wlasnie tez mialam obawy ze kazda koperta czy pamiątka moze się nie zmiescic dlatego jednak zdecydowalam sie na koszyk z otwieranym wieczkiem

• (28.03.2013 - 22:09)

kruszyna bardzo ładny

• (28.03.2013 - 22:31)
  • (28.03.2013 - 23:45)

bardzo ładne te kuferki i koszyczki:) może i ja nad takowym pomysle,

wiadomo - pudełka są dla bezieczenstwa i wygodny, bez kuferka koperty mozna włożyc nie wiadomo gdzie pogubic itp- moga zniknac (nie daj Boże) ale teraz przeszła mi myśl, że jak pieniążki bedą w "naznaczonym" kuferku czy pudełku tez moze kogos pokusic i kuferka ni ma;) kuferek na oczach-nie trzeba szukac kopert;)

mam nadzieje że ewentualne złodziejaszki to tylko moje czarne mysli:)

• Podgląd pary ślubnej
    (28.03.2013 - 23:57)

mi dzisiaj przyszlo na mysl, że wygodniejsze i praktyczniejsze będą torby takie papierowe ładnie ozdobione. No bo jakoś źle mi się kojarzy takie pudełko, poza tym jak świadkowa będzie je trzymać to zajmuje obie ręce, a taką terbę przewiesi przez rękę, a świadek swoją i będzie to badziej zgrane, alejeszcze zobaczymy

• (29.03.2013 - 10:50)

Ten wiklinowy kuferek świetny, ładnie się prezentuje. Torby też dość dobre rozwiązanie, tylko jak My myślimy o bileciku, aby nie przynoszono kwiatów to z kuferkiem będzie lepiej.

• (29.03.2013 - 18:22)

my bedziemy miec takie pudelko na koperty, zdjecie jest ciemne ale widac to pudeleczko :) my nie bedziemy rozdzielac kopert bo to bez sensu:)

Ten post edytował 26.08.2013, 21:19
  • (03.04.2013 - 18:31)

a ja zamiast pudła będę miała koszyczek :) taki od święconki :) tylko ładnie go przystroję w kolory przewodnie wesela :)

• (05.04.2013 - 15:51)

Koszyczek na koperty to też dobry pomysł,ważne aby ogólnie mieć coś w czym będziemy przechowywać wszystkie prezenty czy podarunki od naszych gości. Wiele takich akcesoriów znajdziecie na naszej stronie Dekoprint gdzie serdecznie zapraszam:)

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
  • Perfect Moments - Kompleksowa organizacja ślubów
  • na-kawe.net
facebook