» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - weselne hity - czyli udana zabawa weselna

2649Wyswietleń
13Odpowiedzi
12

• Podgląd pary ślubnej
    (19.06.2011 - 13:16)

Nie mam pojęcia czy jest lista przebojów weselnych hitów wiem ,że jest lista hitów na pierwszy tanieć a mnie chodzi o zbiór utwporów gdzie goście weselnie się najlepiej bawią.

• Podgląd pary ślubnej
    (19.06.2011 - 17:57)

Polecam rudy się żeni, czy ten pan i pani, utwory Anny Jantar

• (19.06.2011 - 21:53)

Ja stawiam na sinatre i na bon jovi...zawsze dobrze trafione..oraz zorba ! musi byc :)

• Podgląd pary ślubnej
    (20.06.2011 - 08:36)

Bon Jovi hitem weselnym??

Ależ mnie zaskoczyłaś. No nie wiem czy Bon Jovi wyrwało by mnie do tańczenia.

• (20.06.2011 - 10:34)

"Złociste promienie"

"Noc z Renatą"

"Jedzie pociąg z daleka"

"Hej sokoły"

"Nie liczę godzin i lat"

"Rycz mała rycz"

"Jej czarne oczy"

"Czarownica"

"Cyganeczka Zosia"

"Żono moja"

"Biełyje rozy"

"Beatelmania story"

No i wpomniany już "Rudy się żeni"

Być może przekręciłam jakiś tytuł. To chyba "hity"Tongue out najczęściej słyszane przeze mnie na weselach.

• Podgląd pary ślubnej
    (20.06.2011 - 11:45)

dla mnie to tez są weselne hiciory

• (20.06.2011 - 12:03)

"moja dumka" fajna piosenka ale czy na wesele ? można spróbowac czy się przyjmie :) z tego co sie orientuje to goście lubią piosenki "pod nogę" rytmiczne do potańczenia i pospiewania :)

aaa83 - tez najczęsciej słyszę te piosenki, ale gdy przeglądałam spiewnik naszej orkiestry było tego tak dużo (fajnego), że cięzko wymienić! a piosenki Anny Jantar very nice :)

• Podgląd pary ślubnej
    (20.06.2011 - 12:19)

Piosenki Anny Jantar jak tyle słońca w całym mieście czy przetańczyć z Toba chcę cała noc jak najbardziej trafione na wesele, sama moge polecić bo je miałam i ludzie fajnie się bawili.

• (20.06.2011 - 12:29)

ja bardzo bym chciała na moim weselu Dukat "góraleczka" ale zobaczymy jak to wyjdzie naszej wokalistce w zespole :)

• Podgląd pary ślubnej
    (20.06.2011 - 12:38)

anka2303

Chyba tej piosenki nie mylisz z " dumką na dwa serca" no bo fakt trochę smętna jak na wesele ale ta na jakim weselu nie była grana nogi same rwały się do tanczenia.

• (20.06.2011 - 12:44)

nie, nie mylę. Bardzo lubie Marka T. a raczej m.in. te piosenkę :) jest fajna i w sumie jak jej teraz tak słucham to dochodzę do wniosku, że może rzeczywiście pasuje do klimatu weselnego :) ..i słowa też.

12

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
  • Perfect Moments - Kompleksowa organizacja ślubów
  • na-kawe.net
facebook