Suknia ślubna Sincerity 3771 Biała Rozmiar S (38) Mielec 1200,00 zł

maybe

Żona, Warszawa

 

Sprzedam suknię ślubną amerykańskiej firmy Sincerity Bridal model 3771 na rok 2014.

Kolor biały.

Rozmiar S (38)

Dostosowana do długości: 165 cm + 5 cm obcas

Cena: 1200 zł

 

Suknia i bolerko wykończone kryształkami Swarovskiego. Dół jest wykonany z tiulu. Suknia ma przepiękny i efektowny tren, który można podpiąć w tańcu od spodu ( nie widać go w ogóle). Do sukni dodaję welon (3/4) i bolerko. Ja zrezygnowałąm z bolerka , które było przy sukni i wybrałam inne bolerko Sincerity (jak widać na zdjęciu, ponieważ to modelow mi się nie podobało). Bolerko ma ten sam wzór co suknia.

 

Suknia w środku zapinana na gumy, przez co nie zsuwa się w tańcu. Z zewnątrz zasuwana na zamek i zapinana na ozdobne satynowe guziczki. Bolerko również zapinane na guziczki, co tworzy piękną całość. Dodatko do sukni są ramiączka osobno. Suknia lekka, zwiewna, i bardzo wygodna w tańcu.

 

Dodatkowo dołącza welon wykończony kryształkami Swarovskiego i buty rozmiar 30 (Aranci). Jestem pierwszą właścicielką. Suknia była założona dwa razy, w dniu ślubu i na plener. Suknia jest po praniu chemicznym. Stan idealny, bez żadnych uszkodzeń.

Suknia zakupiona w 2014 r. w salonie Miss Cherie w Tarnowie.

KosztL Suknia: 3329 zł.  Tren: 180 zł. Welon 179 zł. Łączny koszt 3688 zł.

Posiadam paragon do wglądu.

 

Zainteresowanym mogę wysłać więcej zdjęć.

 

Przymiarka w okolicach mielca.

 

Kontakt:

email: [email protected]

tel. 502-828-489

 

 

 

 

maybe

Żona, Warszawa

.

maybe

Żona, Warszawa

.

maybe

Żona, Warszawa

Sprzedam za 900 zł.

maybe

Żona, Warszawa

.

lub Anuluj
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: