» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - Wpadki podczas ślubu - jakie?

44823Wyswietleń
188Odpowiedzi
123456789 »

• (28.08.2009 - 18:14)

Mieliście jakieś wpadki na ślubie?? Bo ja byłam chora i całą msze kaszlałam i modliłam się by na przysiędze przestać  :)  udało się na szczęście

Ten post edytował 13.07.2010, 05:07
  • (28.08.2009 - 18:19)

Pamietam jak by było to dzisiaj. To było na slubie cywilnym podczas wypowiadania słów ............. ,że cię nie opuszczę aż do smierci.To było bardzo smieszne i straszne, noie mogłam wypowiedzieć tych słów w srodku wszystko mi sie smiało myslałm ze wybuchne smiechem ,powstrzymywałam sie siłą no niestety dopiero za trzecim razem wypowiedziałam te słowa a wsali była  taka cisza jakby kto makiem zasiał.

• (29.08.2009 - 18:32)

hehe smieszne

• Podgląd pary ślubnej
    (31.08.2009 - 15:06)

lalunia no to nieźle miałaś... u mnie jedna z ciotek nie wyłączyła telefonu i podczas przysięgi zaczął dzwonić... melodyjki nie pamiętam i nie chcę pamiętać...

• Podgląd pary ślubnej
    (02.09.2009 - 20:29)

a u mnie na ślubie na samym początku mszy ksiądz zwracając się do nas po imieniu przechrzcił mnie na Beatę na szczęście potem juz poprawił imię i na przysiędze zwracał się do mnie Barbaro :)

• (02.09.2009 - 22:50)

moja siostra miała dwie wpadki :) a moze i więcej :) jedna gdy mąż przenosił ją przez próg zawiał wiatr i koło z suknia poleciało jej za głowe odsłaniając wszystkim jej krocze... później podczas zabawy panowie brali panie na barana i znowu koło poleciało odsłaniajac zgrabna pupe :) no i przy podziękowaniach dla rodziców bardzo okrzyczała męża co widać na filmie, bo podziękował teściom a o swoich zapomniał :)

• Podgląd pary ślubnej
    (03.09.2009 - 19:54)

No to nieźle :) a u nas jeszcze wszystko przed nami!!

• Podgląd pary ślubnej
    (09.09.2009 - 22:00)

przejedzyczenie się

• (20.10.2009 - 13:32)

U nas w tarkcie zakładania obrączek mąż zamiast wziąc z tacki moją obrączkę złapał za swoją. Ksiądz mu na to: "To nie ta, żonie masz założyć!"

• (22.10.2009 - 10:05)

u nas nie było wpadek ale pamiętam dwie z innych wesel ....

1) u mojego brata ksiądz cały czas zamiast imienia Bratowej mówił "MARTA" młoda Para cały czas go poprawiała :P ale jak ksiądz zapytał czy ty Marto ... to moja bratowa MAGDO MAGDO czy tak trudno zapamiętać!!

2) u brata mojego męża na samym poczatku ksiądz powiedział :zebraliśmy się tutaj by błogosławić Katarzynę i Piotra" wszystko byłoby ok gdyby to nie były imiona świadków ;)

i później przy przysiędze był jeszcze moment śmiechu bo brat mojego męża  ma na imię Cezary ... a ksiądz powiedział "czy ty CEZARZE bierzesz ...." cały kościół w śmiech ;)

a moja mama mi opowiadala że u córki jej koleżanki ksiądz siadł z takim rozmachem na fotel że fotel się wywrócił i było widac tylko skarpetki księdza :P

• Podgląd pary ślubnej
    (23.10.2009 - 09:34)

:D na takie śluby to ja moge chodzić :D

123456789 »

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog
facebook