» Witamy na platformie Ślubowisko.pl ! Zaloguj lub Zarejestruj się!

Forum - co zrobic ze zniszczonymi wlosami?

3393Wyswietleń
66Odpowiedzi
1234567 »

• (22.06.2009 - 20:37)
    nie do konca jestem zadowolona z moich wlosow (troche ostatnio sie poniszczyly). znacie jakies sposoby na ladne wlosy, co wy robicie aby wasze wlosy byly blyszczace i zdrowe?????
  • (22.06.2009 - 21:04)

kathia - polecam odżywki do włosów (garniera testowałam - są super) oraz jedwab (włoski lśnią) :)

• Podgląd pary ślubnej
    (23.06.2009 - 12:08)

Polecam odżywki z firmy oriflame - uwielbiam je. Ja stosuję z bawełną i różą- moje włosy są miękkie a do tego nie rozdwajają mi się końcówki SmileA jeśli nie chcesz stosować odżywek i szamponów to moja babcia mówiła kiedyś, że trzeba od czasu do czasu wypłukać włosy w piwie!

• (23.06.2009 - 12:10)

Moja babcia mówiła, żeby w żółtkach jajek płukać. Włosy miała takie, że hej! :)

• Podgląd pary ślubnej
    (23.06.2009 - 12:11)

łeee nie potrafiłabym żołtkami płukać włosów... już wolę odżywki

• (24.06.2009 - 11:32)

dzieki za wszystkie rady, co do oriflame i avonu to jestem sceptyczna........ no ale moze rzeczywiscie sa ok, a moze to wina prostownicy?

• Podgląd pary ślubnej
    (24.06.2009 - 14:43)

jeśli używasz prostownicy to musisz stosować odżywki - bez tego ani rusz! Włosy się tak wysuszą, że będą przypominać szczotkę...

• (24.06.2009 - 14:58)

Moja siostra wróci z Egiptu to Ci tak doradzi, że włosy się same piękne zrobią:)

często farbuję włosy - co miesiąc szamponem koloryzujacym. Codziennie, po myciu, używam odrobiny odżywki bez spłukiwania firny Ziaja, bo inaczej nie rozczesałabym włosów. Co prawda słyszałam, że można włosy przekarmić, i w efekcie będą matowe i w złej kondycji, ale na razie nie jest źle. Co do szamponów, to używam łagodnych - np. kokosowego z Yves Rocher, czasem dziecinnych, np. z Avonu. Włoski ślicznie pachną i robią się miękkie. Polecam!

• Podgląd pary ślubnej
    (24.06.2009 - 21:16)

pzrede wszystkim podcinać regularlnie,do tego maseczki co 2-3 dni i odżywki do włosów po każdym umyci,najlepiej zrezygnować z suszarki,która dodatkowo wysusza włosy.

• (08.07.2009 - 17:34)

maski sa super. No i płukanka wzłaśnie z jajek naprawde dużo daje!! A jedwab to nie dość że lśnią to przepięknie pachną ;p

• (08.07.2009 - 17:50)

Najlepsze są kosmetyki typowo fryzjerskie np. Bioetika albo Joanna Professional

1234567 »

Aby wypowiedzieć się musisz być zalogowany. Jeśli nie masz konta - zarejestruj się.

Nasi Partnerzy:
  • Dwór Korona Karkonoszy - Piękne Wesela, śluby
  • Magazyn Wesele
  • TV Love
  • M&N Bridal
  • Hotel Książe Poniatowski
  • Hotel Rzeszów
  • Decoris&Art dodatki dla Panny Młodej
  • Polskie Szafiarki - blogi o modzie
  • Portal dla singli Mydwoje.pl
  • Podziel się swoim szczęściem
  • Love my dress - blog