co zrobic ze zniszczonymi wlosami?

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna

Kociczka

Panna młoda, Warszawa

Kurcze trzeba postarać się o ich regenerację. Jak są bardzo przyniszczone proponuję iść do salonu fryzierskiego na specjalna maskę (odżywkę), która na pewno poprawi Ci wyglad włosów.

W domu zawsze możesz stosować jeszcze odżywki po których włosy staną się piękniejsze i lepsze w dotyku.;)

 

Miszu

Żona, Warszawa

ja polecam jedwam Biosilk i inne kosmetyki tej firmy.

Miszu

Żona, Warszawa

ja polecam jedwam Biosilk i inne kosmetyki tej firmy.

karlita

Żona, Warszawa

polecam kosmetyki Matrixa :) jedwab

 

moze trzeba trochę podciąć włosy by je odciążyć ??

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ja dwa razy w tyg robię sobie gorące maseczki- grzeję olejek do włosów i nakładam go na włosy wcześniej spłukane gorącą wodą. Potrzymam taki olejek z 15 min i spłukuje zimną wodą- włosy są gładkie, miękkie i lśniące:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

najlepszy jest jedwab do włosów!!!

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Oto dziewczyny najlepsza odżywka świata. Kosztuje 10 zł, ma 1 litr, przepięknie pachnie mlekiem i kokosem , a włosy po niej są jedwabiste. Stosuję ją ponad dwa lata i nie zamieniłabym na nic innego.

 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Patinka a gdzie ją można kupić?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Na allegro:) Nigdzie indziej nie spotkałam. Ewentualnie we Włoszech.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Najlepiej to pójść do dobrego fryzjera :)) To działa jak nic innego :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Tak, też polecam co jakiś czas pójść do fryzjera i zafundować sobie jakieś zabiegi:)

kasia_przed

Żona, Warszawa

Patinka- u jakiego sprzedawcy na allegro kupujesz?Widziałam komentarze niektórych i widzę nagatywy, a już raz się naciełam na oszusta...

juti

Żona, Warszawa

Ja  też poproszę o takie info. Chyba skusze się na taka odżywkę, ale chcę ją z pewnego źródła.

kasia_przed

Żona, Warszawa

Ja juz się zdecydowałam że zainwestuje kosmetyki "we włosy" (jakbym do tej pory tego nie robiła;p) tylko Patinko napisz nam proszę jaki to sprzedawca:)...bo im szybciej tym lepiej:)

juti

Żona, Warszawa

Mnie też babeczka w aptece potwierdziła skutecznośc inneovu. Ale kupię dopiero po pensji...trochę poszalałam w tym miesiącu....

kasia_przed

Żona, Warszawa

hmm trochę drogi ten preparat;/....ale może przed ślubem zdążę go zakupić, od jutra piję zieloną herbatę- skoro ma pomóc to się poświęcę!:D...

czerwoną przełknęłam, to z zieloną też dam radę:)

kasia_przed

Żona, Warszawa

juti-bierzesz pod uwagę kupno z allegro?? czy to trochę ryzykowne?

juti

Żona, Warszawa

Jeśli Patinka da nam sprawdzony kontakt to tak. Jeśli chodzi o inneov to nawet nie sprawdzałam na allegro, ale jesli macie tam kogoś sprawdzonego to czemu nie...

kasia_przed

Żona, Warszawa

ja właśnie szukam....

juti

Żona, Warszawa

To daj koniecznie znajć jak znajdziesz kogoś godnego zaufania. Ja też poszperam.

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: