co zrobic ze zniszczonymi wlosami?

Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna

kasia_przed

Żona, Warszawa

szukałam tej odżywki do włosów i inneov ale wszędzie gdzie patrze to mają negatywy i tak sobie myślę że ludzie nie umieją korzystać z allegro;/żal... szukam dalej

juti

Żona, Warszawa

No ja też nie bardzo umiem, bo jak się okazuje nawet nie wiem gdzie szukać tych opinii. Chyba musze liczyć na waszą pomoc w tym temacie. Ja to zupełnie nieallegrowa jestem...

kasia_przed

Żona, Warszawa

Juti zrobisz trochę  zakupów i się nauczysz:)...ja tak cichaczem myślę że któraś poprostu poleci sprawdzonego sprzedawcę. Bo ile w aptece kosztuje ten inneov?

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Nie polecę wam sprzedawcy tej moje odżywki, ponieważ za każdym razem kupuję u kogo innego:) Kieduję się ilością sprzedanych odżywek i opiniami danego sprzedawcy. Czyli klikam raz na słowo "ofert" i układają mi się te odżywki od największej ilości sprzedanych. POtem klikam na osobę, która najwięcej ich sprzedała i czytam opinie. Jeśli jest kilka negatywów na kilka tysięcy sprzedanych odżywek to się tym nie przejmuję. Ale jeśli ma kilka negatywów na kilkanaście/kilkadziesiąt odżywek to szukam innego sprzedawcy.

Dziewczyny, ja kupuję na allegro wszystko!! Dosłownie. Nigdy się nie nadziałam, bo robię to co napisałam wyżej:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja też kupuje na allegro bardzo dużo rzeczy i polecam ten portal. Ja jednak polecam jedwam biosilk można go  kupić również na allegro;)

kasia_przed

Żona, Warszawa

Patinka-Ja też kupuje na allegro dosłownie wsio:)....

ostatnio się nacięłam gdy  kupowałam podkład revlon...niestety trafiłam na "emka domka" NIE POLECAM-oszustka jedna chciała się dorobić....ghrrr;/

ale wracając do odzywki... wiem jak działa allegro ,no ale możesz napisać od kogo kupywałaś?wiesz zamówić towar to nie problem ważne by dotarł do nas...

a tam gdzie patrzyłam to właśnie ludzie zamawiali i pisali że czekają tygodniami...

juti

Żona, Warszawa

W aptece Inneov kosztuje ok. 100 zł. Zale ży tez w której, a na allegro widziałam po ok. 60 - 70, więc jest różnica...

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

juti róznica w cenie jest na wielu produktach na allegro.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Wiesz co, nie pamiętam bo ona mi starcze na 8 miesięcy i żadko ją kupuje:) Ale zapytam koleżankę, która też kupuje ja regularnie:)

kasia_przed

Żona, Warszawa

Juti-spora róznica! a jeszcze jak kupujesz 3 opakowania to prawie 100 do przodu jesteś...

Patinka ale jak kupywałaś przez allegro to powinnas mieć w zakupach od kogo kupiłaś albo znajdz po komentarzach - jezeli ci go wystawili:P:))))

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

kasiu- patrzyłam i nie mam ofert tak daleko :( Nie wiem czemu.

kasia_przed

Żona, Warszawa

ale komentarze masz? wystarczy mi sam nick :)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Oto link:)

 

http://allegro.pl/item1089879041_kallos_crema_al_latte_maska_mleczna_odzywka_1litr.html

kasia_przed

Żona, Warszawa

o i dziękuję bardzo patinka (hmm tego samego sprzedawcę sobie zaznaczyłam ... w razie czego) :))))

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A no widzisz:) Najlepsze opinie!

martita

Panna młoda, Warszawa

Ja też polecam jedwab-jest świetny,pięknie pachnie i włosy są lśniące i mięciutkie:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ale jedwam daje efekt tylko wtedy kiedy jest na włosach. zmyjesz go i koniec. Dlatego ja go używam, ale musze mieć dobrą odżywkę:)

martita

Panna młoda, Warszawa

To też prawda! Ale ja się nie mogę oprzeć temu wspaniałemu zapachowi:)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

A no zapach też jest wspaniały:) Ja kupiłam raz na allgero szampon z jedwabiem. Włosy były niesamowite:)

juti

Żona, Warszawa

Hmmm... szampon z jedwabiem? A jakiej firmy? Pamiętasz?

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4
z 4
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: