Zespoły muzyczne na wesele - woj. podkarpackie (leżajsk, rzeszów)

Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia Następna

kwiatek111

Panna młoda, Warszawa

czy ktoś z Was zna zespoł Teqila z Brzozowa, co sądzicie o nim?

bundy

Panna młoda, Warszawa

Czy ktoś wie coś na temat zespołu Kycie z Leżajska? Proszę o wszelkie informacje! Bardzo:)

iwoneczka89

Żona, Warszawa

Brzoskwinka sory ze tak po czasie. ale od tamtego czasu dopiero tu zaglądnełam. nie jestem wcale z tego zespołu o którym sie dobrze wypowiedziałam. i nie mam zamiaru sie z Tobą kłócić. to forum polega na tym żeby kazdy mógł sie wypowiedzieć na temat zespołu który mu sie podoba a który nie. Ja sie wypowiedziałam :) i nie mam zamiaru negować Twojej oceny. Byłam na weselach gdzie te zespoły grały. więc nie jest to jakaś chamska wypowiedz lub ściema. po prostu opisałam co czuje i co widziałam. moze mamy inne poglądy. ale nie musisz sie zaraz tak na forum do mnie rzucać.

Ps. jak bym była z tego zespołu to bym na kazdym forum wychwalała ten zespół. a po drugie jak jestes taki mądry to byś wiedział ze oni nie mają dziewczyny w zesole wieć  nie ma szans:P. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie:)

dodupyjasia

Panna młoda, Warszawa

...... wyslijcie moja wiadomość kmioty .c.zy wy macie pojęcie o czym my starzy klesmerzy mamy zamiar rozmawiać?

krzysztofcz

Panna młoda, Warszawa

U mnie grał zespół PRO-MUSIC z Rzeszowa. Grali w mojej rodzinie już kilka wesel i zawsze byliśmy zadowoleni. Niestety nie mają strony, są tylko na portalu planujemywesele. Według mnie nie trzeba im reklamy, są świetni i tyle ;)

Tak w ogóle to szukam kapeli dla siostry bo już mają zajęte. Co byście polecili? Szukam też pierwszoligowego zespołu.

Pozdrawiam!

anna222

Panna młoda, Warszawa

WITAM!!!

BYŁAM OSTATNIO NA ŚWIETNYM WESELU GRAŁ TAM ZESPÓŁ AWEDISBAND.

BARDZO MI SIE PODOBAŁO ,GRAJA STARE I NOWE PRZEBOJE ORAZ WESELNE .

POSIADAJA STRONE www.awedisband.pl

kontakt 692 030 075

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

www.zespol-fobos.pl

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

www.zespol-fobos.pl

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Demeters polecam naprawdę, u nas będą grali;-))) są super, eleganccy, młodzi, wiedzą jak rozkręcić imprezę

elena85

Panna młoda, Warszawa

Polecam zepol OKAY    strona zesplu  www.zespol-okay.pl

nie da sie tego opisac pelen profesjonalizm!!! a wokale nie do przebicia!!!posluchajcie!!! grali u mnie na weselu ....cos niesamowitego....

justyska

Żona, Warszawa

Czy ktos ma opinie o zespole Golden Band z Leżajska ???

hollyblue

Żona, Warszawa

mój zespół to na-zywo.com wejdźcie i zobaczcie:)

gagatek81

Panna młoda, Warszawa

Współpraca z tymi zespołami to zysta przyjemność:

Demeters

New Porter

Wziątki

Masters

Seven

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja polecam zespół BAVIVAS może dlatego że znam ich osobiście ponieważ spotkałam sie z nimi na kilku weselach tym bardziej że grali na moim

http://pl-pl.facebook.com/pages/Bavivas/123468467721155

sami oceńcie

pozdrawiam

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ja polecam zespół Waterloo:

Nazwa: Waterloo  

Co grają: stare szlagiery, współczesne hity, weselne i disco

Uwagi: muzycy z dyplomami szkół muzycznych drugiego stopnia

Skład: Wokalistka, Wokalista-akordeonista, Instrumenty klawiszowe, Wokalistka-skrzypaczka

Cena: 2300 zł - wesele jednodniowe

(możliwość oprawy mszy ślubnej przez skrzypaczkę i organistę)

Strona WWW: w budowie, nagrania dostępne na: www.chomikuj.pl/ZESPOL_WATERLOO oraz na www.planujemywesele.pl/20366-waterloo

Kontakt: 796137828, GG: 25276262    zespolwaterloo@wp.pl

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Ostatnio byłam na weselu ze swoim narzeczonym i grał zespół Show z Rzeszowa, choć byliśmy już na wielu weselach to ten zespół nam się bardzo spodobał, klawiszowiec gra i śpiewa, rewelacyjna wokalistka gra też na skrzypcach, gitarzysta bardzo fajnie prowadzi konferansjerkę, saksofonista, śpiewają też wszyscy na głosy i osobno, mają bardzo ładne piosenki i dużo szlagierów, lata 70, disco polo,wszystko nam się podobało widać było, ze innym gościom też się podobało bo zachwalali wesele było dwudniowe, prawie cały czas przetańczyliśmy, robią krótkie przerwy i długo grają, tak że można się wybawić, obserwowałam nie piją alkoholu, biorą ok 2200 za 1 dzień, napewno będą grać na naszym weselu, zdobyłam też nr tel do nich to 609116605, grają po całym podkarpaciu,mają stronkę internetową, naprawdę warto polecam.

grusia1987

Panna młoda, Warszawa

Witam.

Czy zna ktoś może zespół NOVA z Rzeszowa?Może ktoś ma jakąś opinię na ich temat; jak grają, rozkręcają imprezę? Zależy mi na tym, aby i młodsi i starsi dobrze się bawili. 

jola210489

Żona, Warszawa

Hej. Ja mam zespół Bezet Brzózy Królewskiej. Oglądaliśmy płyte z wesela, na którym grali i nam się podoba, ale oczywiście zależy od gustu :) Co do The Brox to na imprezach grają świetnie, tylko ciekawe ile kosztują wie ktoś może coś na ten temat???

justyska

Żona, Warszawa

The brox z tego co mi wiadomo to biora 3600zł

Irys2008

Panna młoda, Warszawa

Ja Polecam wszystkim  zespol WATERLOO  z Rzeszowa  Bylem  na weselu gdzie grali bawia gosci i  graja  chyba wszystko bo niebylo utworu co chyba by niezagrali  a skrzypce i   akordeony  do tego  niezli . W kosciele chyba ich skrzypaczka grala .

lub Anuluj
Strona
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
z 10
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: