Orkiestra na wesele - Toruń i okolice

Strona
1 2
z 2
Poprzednia

galaretunia

Panna młoda, Warszawa

oni są z okolic Torunia?

naali

Żona, Warszawa

galaretunia - część zespołu mieszka w Bydgoszczy, część w Grudziądzu ;) Grają u mnie na weselu a mam w Brodnicy k Torunia : )

galaretunia

Panna młoda, Warszawa

naali - aa rozumiem..a jak to jest wtedy z ich noclegiem itd?

naali

Żona, Warszawa

Trzeba zapewnić im jeden nocleg ( o ile impreza jest dwudniowa), w umowie mamy, że dwa pokoje, ale mówili, że bez problemu jak jest mało pokoi to dają radę w jednym :)

galaretunia

Panna młoda, Warszawa

aha rozumiem..dzięki za odpowiedź :)

EdytaPos

Żona, Warszawa

My mieliśmy polecony zespół Que Sera z Torunia i jesteśmy bardzo zadowoleni :-) Zespół na wysokim poziomie pod każdym względem!

naali

Żona, Warszawa

Que Sera też są świetne :) 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Gdyby któraś z Was szukała wodzireja + dj'a zamiast zespołu polecam grupę wodzirejską Merlin!! My się zdecydowaliśmy na nich i jak zdażały się chwile zwątpienia na sale czy sukienke tak ich jestem pewna na 100%

martatejza

Panna młoda, Warszawa

w Toruniu jest fajny zespół RAFMUZ.też super

martatejza

Panna młoda, Warszawa

Polecam RAFMUZ z Torunia, grali kilka imprez w mojej rodzinie i sie sprawdzili.ekipa super ,wokale ,instrumenty,dymy lasery itd.warto.

martatejza

Panna młoda, Warszawa

Witam ,ja polecam RAFMUZ z Torunia,4 osoby ,ekipa super są sprawdzeni grali na kilku imprezach w rodzinie teraz będa u brata.Mają lasery ,dymy,światła, robią niezłą impre no muza dla każdego.POLECAM

martatejza

Panna młoda, Warszawa

Ja polecam RAFMUZ z Torunia sprawdzona ekipa maja saksofon akordeon i wszyscy śpiewają,a wokalistka jest super.Grali kilka imprez w rodzinie i u znajomych i każdy był zadowolony,nawet mój chłopak a to koneser muzyki.pozdrawiam.Marta.

martatejza

Panna młoda, Warszawa

Mam namiary  na RAFMUZ  tel 601641730  www.RAFMUZ.PL będą grali u brata.Boze chyba staję się ich fanką.

Lila1

Panna młoda, Warszawa

ema123

Żona, Warszawa

Na zespół Talar trafilśmy przypadkowo,nie wiedzieślismy jak zagrają wesele jak poprowadzą wodzirejkę powierzyliśmy nasz jedyny dzień w życiu nasze wesele temu zespołowi z wodzirejem

Marcinem.Super dziękujemy za uśmiech i serce włożone w nasze wesele które było jedyne 

w swoim rodzaju.Goście nie chcieli schodzić z parkietu.Wspaniale poprowadzone oczpeiny wodzirejka całego wesela dużo zabaw oraz biesiady,ale wokalistka super głos razem

z panem Marcinem.Polecamy z całą odpowiedzialnością zespół Talar.

Wpisujac w gogle zespół talar wyskoczy wam stronka ;

Podaje ich stronkę ;        www.talar-bydgoszcz.pl

ema123

Żona, Warszawa

Ja

Polceam z ręką na sercu zespół TALAR 

ema123

Żona, Warszawa

ema123

Żona, Warszawa

Wodzirejka z uśmiechem tak jak pisałam.Pozdrr

Sunsine

Żona, Warszawa

Dobry jest zespół Damy Radę - u nas grali i wszyscy się dobrze bawili, każdego udało się na parkiet wyciągnąć. Na ich stronce możesz dowiedzieć się więcej http://superzespol.pl/

ema123

Żona, Warszawa

Polecamy zespół Talar.Grał unas na weselu 5-02-2016.Naprawde super wodzirejka wokal zabawy mało przerw polecamy.  

www.talar-bydgoszcz.pl

lub Anuluj
Strona
1 2
z 2
Poprzednia
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: