Lubelskie Panny Młode i Mężatki (wesela, sale, zespoły)

Strona
z 85
Poprzednia Następna

Scarlett

Żona, Warszawa

Hej dziewczyny, rzadko tu zaglądam ale teraz pobieżnie przejrzałam o czy pisałyście i widziałam, że któraś z Was pytała o kościół Ave. My mieliśmy tam ślub rok temu. Dekorację robiła nam taka pani Ania, zdjęcia można zobaczyć na moim profilu w albumie. Księża absolutnie nie robią problemów, można kościół dekorować jak się chce.

Moniska pisała,że to oblegany kościół, ale to nie jest prawda. W zesżłym roku było tam dosłownie kilka ślubów, sam ksiądz nam to mówił. Jak my braliśmy ślub to byliśmy jedynym ślubem tego dnia.

W ogóle to polecam ten kościół z calego serca. To nie była nasza parafia, a i tak bez problemu mogliśmy tam slubować. Księża sa przesympatyczni na czele z proboszczem. Nie robią problemów, są wyrozumiali i nie patrzą na kasę. Naprawdę jest "co łaska" i nikt nie patrzy krzywym okiem jak się da mało. My daliśmy 300 zł za ślub i mieliśmy przepieknie odprawioną mszę, aż goście myśleli, że ksiądz to jakiś nasz znajomy. Także naprawdę warto:)

Nie polecam tam tylko poradni przedmałżeńskiej u p.Doroty, my się bardzo dużo nerwów przez tą panią najedliśmy, bo ma bardzo olewczy stosunek do sprawy i przez nią we wtorek przed ślubem my nie mieliśmy jeszcze poradni, a zaczęliśmy 5 miesięcy wczesniej.

moniska1k

Żona, Warszawa

ezuza - w takim razie czuje sie oszukana przez tego dziadka ktory powiedzial ze nic z tego jak by przyszlo mniej niz 200 osob ;/ no ale nic to , widocznie faktycznie trzeba sie umawiać z właścicielką. Wtedy pewnie wszystko wygląda inaczej.

Ale w sumie na dobre mi to wyszło.. mam piękną salę w centrum miasta więc nie ma co płakać :)

Scarlett ja nie twierdziłam ze jest dużo ślubów tylko że to centrum więc może tak być i że trzeba się wywiedzieć o terminy bo wtedy może być taniej :)

Ja też się nad AVE zastanawiam. Mam 3 kościoły w sumie do wyboru.

Ale jakos nie chce mi się jechać i załatwiać tego wszystkiego związanego z kościołem i księdzem.. ehh

Nie wiem czemu tak mnie odrzuca od tej sprawy.

a wogóle powiedzcie mi dziewczyny.. jak chce iść oglądać kościół i się umawiać na coś to też mam jakoś rezerwować termin żeby ksiądz był ? czy mam iść i sobie poprostu wejść gdzieś i szukać księdza ^^ ?

a Scarlett mówił może ksiądz coś o tym że może być tam tylko sama ceremonia zaślubin która trwa jakieś 15 minut ? czy w Ave nie ma takiej możliwości ? bo słyszałam że w niektórych kościołach tak można.

Jakoś drażnią mnie te kazania księży , nasłuchałam się i większość plecie 3 po 3 . Wolałabym szybko, zwięźle i na temat.

Scarlett

Żona, Warszawa

Moniska ja w ogóle pierwsze słyszę, żeby można było mieć ślub bez mszy, ale po prostu musisz pytać w kościele, czy tak można, choć mi się coś nie chce w to wierzyć.

Moniska jak chcesz już sobie np.rezerwowac termin w kościele czy o coś zapytać to po prostu sprawdź sobie w internecie w jakich godzinach jest czynna kancelaria w danym kościele i wtedy pojedź, to masz gwarancję, że na pewno jakiś ksiądz tam będzie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

moniska pewnie ze masz piękna sale daj spokoj ;) teraz tylko się cieszyć ze mieli tam termin i nikt problemu nie robił, szkoda że w Arkadii tak wyszło ale nie ma tego złego ;)

My z narzeczonym załatwiamy ślub u mnie w parafii w zeszłym roku jakoś pod koniec wakacji, bo zależało nam aby ślub był o godz 16:00 no i na tą date byliśmy wpisani jako 1para. Mają strone internetową, tam sprawdziliśmy godziny otwarcia kancelarii i poszliśmy tam sie zapisać ;) bez problemu się obeszło daliśmy do siebie numery kontaktowe, powiedział nam Ojciec ( bo u mnie są zakonnicy) co musimy załatwiać co przynieść i już :) teraz zbieramy papierki i niebawem zaniesiemy ;)

co do 15min zaślubin nic mi nie wiadomo, nigdy powiem szczerze nie byłam na takim ślubie nawet nie wiedziałam ze jest taka możliwość ;)

moniska1k

Żona, Warszawa

Mi to ostatnio właśnie przyjaciółka mówiła że jej ksiądz powiedział o takim rozwiązaniu czyli samej ceremonii. W Zwierzyńcu w kościółku na wodzie. Też do tej pory sądziłam że w Polsce to nie mozliwe :) Ale ona wolała zwyklą msze akurat.

Będę musiała się kiedyś wybrać żeby zaklepać kościół ale teraz kompletnie nie mam kiedy. Pracuje na nocki 6 dni w tygodniu. Jak wracam do domu to albo o godzinie 5 rano kiedy jeszcze wszystko pozamykane albo w weekend o 10 to już mi się nic nie chce ;/

Tak więc niestety na tą chwilę moje plany ślubne utknęły w miejscu .

Pewnie przez najbliższy czas nic nie załatwie. Dziewczyny z pracy mówią że po 3 miesiącach się przyzwyczaje i wtedy będę załatwiać swoje sprawy.. hehe

dziś akurat mam wolne hura :) fakt ze cale wolne prześpie, no ale przynajmniej trochę odpoczne.

Tak więc teraz mniej będę się tu udzielała. Ale jak będę miała wolne to będę zaglądała.

ezuza

Żona, Warszawa

Dzizas, zmień pracę wykończysz się :P

ezuza

Żona, Warszawa

Poproszę opinie o dj Hiszpanie! ktoś, cos???

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Cześć dziewczyny:)

Moniska, coś ty za pracę dorwała?:P

ezuza co do dj hiszpana to ja osobiście z nim kontaktu nie miałam, ale od kilku koleżanek słyszałam że podobno bardzo fajny ale i drogi jak na samego dj. Nie wiem dokładnie bo się nie orientowałam.

My mamy zespół Red Rose, słyszłyście coś może o nich? A tak w ogóle to ja w innej kwestii troche:) Chciałam się was zapytac czy znacie może jakąs dobrą i sprawdzoną kosmetyczkę w Lublinie?

moniska1k

Żona, Warszawa

mloda1989 ale kosmetyczke na zabiegi czy na makijaz chcesz ?

A praca w klubie :)

Fresa

Żona, Warszawa

Witam Dziewczyny, chciałam się przywitać. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona lubelskich panien młodych:)

Planujemy ślub i wesele na 2014 rok.

Wiem, że już wcześniej była mowa w tym wątku o nowym Focusie na Skowronkowej, ale chciałabym jeszcze dopytać: czy któraś z Was była tam na weselu w charakterze gościa? Czy wszystko było OK: obsługa i przede wszystkim ilość i jakość jedzenia. Jak ogólnie wrażenia??

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwania zespołu. Wszystkie wybrane przez nas mają zajęte terminy.... Ostatecznie zastanawiamy się nad DJ-wodzirejem, byliśmy na weselu prowadzonym przez takiego DJ-a i było naprawdę bardzo fajnie.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Fresa my będziemy mieć zespół Funky Town - młodzi ludzie z Lublina mają stronkę to mozesz sobie zerknąć mają demówki i występy live wrzucone na stronce. W Focusie jako gość nie byłam niestety i nie słyszałam też opinii od nikogo

niedawno gadałam ze swoją florystką mówiła że kilku parom robiła kwiaty w Luxorze i średnio zadowolone były z jedzenia - o dziwo przy takim standardzie, a długo myśleliśmy ze zrobimy właśnie tam ale dobrze że wyszło jak wyszło

co do DJ jeśli Wam się to podoba to na pewno wyjdzie dużo taniej niż zespoły ;) my nawet nie braliśmy tego pod uwagę, dlatego też nie polece w tym temacie nic sensownego

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

x2

ezuza

Żona, Warszawa

Fresa co do Focusa to na wizażu jest cały wątek o tym hotelu i dosyć racjonalne opinie, poczytaj sobie. Ja osobiście, tak jak już pisałam chyba, zraziłam się po rozmowie z manadżerka czy kims tam z kim rozmawiałam, ale znowu z opinii mojej siostry wiem, ze wesela robią bardzo fajne.

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

ezuza myślałam tak samo dopóki nie usłyszałam na żywo naszego zespołu ludzie po szkołach muzycznych, wiedzą co robią i żyją z muzyki :) a to widać i słychać

vaniliova

Żona, Warszawa

Witam wszystkie Panny Młode z Lublina i okolic. Mam pytanie. czy zna któraś z Was lub słyszała może ,bądź bawiła się na weselu gdzie grał zzespół Solidband? Są z Lublina, będą grać u mnie na weselu. Spodobali mi się bardzo na ich stronie, rodzice też słuchali ich jak grali w Siwym Dymie w Celejowie k. Nałęczowa i mówili że fajnie grają ale nie wiem jak z weselami. Bawią ludzi? 

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Cześć Dziewczyny! 
Właśnie się zarejestrowałam i dopiero poznaję to forum ;)

Moje wesele odbędzie się w Katarzynce w Bogucinie (niedaleko Bidy).

młoda1989 pytałaś o zespół Red Rose. Byłam w 2011 roku na weselu, na którym grali. Osobiście uważam, ze są świetni, goście bardzo dobrze się bawili, wszyscy byli zadowoleni. Także myślę, że dokonałaś dobrego wyboru ;)

lipsy27

Żona, Warszawa

Cześć:)

Planujemy ślub na 2014 .Wstępnie zarezerowaliśmy Artemidę w Dominowie;) A co do zespółu to zdecydowaliśmy się na VoiceBand. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli podzieliłybyście się ze mną swoim zdanie jeśli miałyście okazję być w tym lokalu lub uczestniczyć w weselu na którym grał ten zespół;)

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

hej dziewczyny:) oj strasznie długo mnie tutaj nie było:/ sylwiaw90 dzięki wielkie za opinię:) ja widziałam kilka filmów z wesel na których grali ale niestety nie słyszałam ich na żywo:) 

Wiecie co zastanawiam się czy wypada dawać zaproszenie gościom pół roku przed ślubem? Mam rodzinkę która mieszka za granicą i będzie w Polsce tylko na święta Bożego Narodzenia... i tak myślę czy lepiej dac im wtedy zaproszenie czy wysłać pocztą trochę później?

lipsy27

Żona, Warszawa

Myślę,że lepiej wręczyć zaproszenia dużo wcześniej, bo mimo wszystko osobiście zapraszać wygląda lepiej;) niż wysyłaie pocztą

Konto usunięte

Gość na weselu, Warszawa

Też mi się wydaje, że lepiej będzie wręczyć nawet te pół roku wcześniej osobiście skoro masz taką okazję ;)

lub Anuluj
Strona
z 85
Poprzednia Następna
Aby pisać wiadomości, musisz Wejdź na stronę

Osoby, które polubiły: